IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    Пробвайте с инвитро, тя не е толкова стара, според мен.

    Мен искат да ме сватосват с жени на 40 г. или над 42 г., но аз не искам с такива.
    Е как да не е,като януари прави 45 години?На тая възраст има риск да се роди дете с увреждания, с износването ,а и ще й е много тежко да гледа бебе на тия години. На тия години е нормално да се гледат внуци, а не деца.
    И ти правилно не искаш да се жениш за жена над 40 години.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Не искам да хойкам.Искам още деца.Най-вече момче,а жената вече е на години,та е рисковано да ражда.
      Пробвайте с инвитро, тя не е толкова стара, според мен.

      Мен искат да ме сватосват с жени на 40 г. или над 42 г., но аз не искам с такива.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение

        Самотата е световен проблем..Ако се разведеш, то наистина е добре да създадеш ново семейство и деца..Секса не е проблем, но самотата е..
        Зависи от човека. На някои хора им харесва самотата.
        Но в моя случай е по-скоро обратното-твърде много жени, които искат да живеят с мен. Така че дилемата ми е голяма.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Така и ще направя.

          От друга страна, не е хубаво да се разтуря едно семейство.

          Така че може да си хойкаш като женен.
          Не искам да хойкам.Искам още деца.Най-вече момче,а жената вече е на години,та е рисковано да ражда.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            Аз затова и ако се разведа ще си търся постоянна партньорка.Макар че при мен е свързано основно със създаването на още деца.Но като виждам от моите приятели около 50-е години и наближаващи ги не бързат отново да се обвързват,така че и възрасттта явно си оказва влияние. Колкото повече човек остарява, толкова и по-малко належащо му да е да има друг човек край себе си.А жени за секс винаги ще се намерят.
            Самотата е световен проблем..Ако се разведеш, то наистина е добре да създадеш ново семейство и деца..Секса не е проблем, но самотата е..
            Last edited by Kiro; 05.10.2022, 14:00.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              Така е,но ти трябва да се съсредоточиш върху собственият си живот.Вземаш някоя и каквото стане. Няма какво толкова да умуваш. Няма гаранция, че и на 100 процента да си допаднете пак няма да има разрив в отношенията.Не става въпрос да се жениш на втора среща, ама 2-3 месеца са достатъчни да опознаеш жената.Проучи я само внимателно да не е някое курве,че такива не се променят цял живот и й предлагай пръстена ако не е.Пък каквото стане,стане.
              Така и ще направя.

              От друга страна, не е хубаво да се разтуря едно семейство.

              Така че може да си хойкаш като женен.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                Подигравки винаги има:

                преди морето бях у един комшия за малко, той ми каза, че можел да направи и 3-то дете на жена си, ама нямали място у тях. Но можел и щяло да стане. И ми се хили.

                А пък аз да съм си вземел някаква животинка, да има с какво да се занимавам (по негов съвет). Дори не се усети каква глупости ми каза и че ме обиди. Но тонът не беше заядлив и злобен, просто не се усети и явно обича да си дрънка глупости.

                А сега жена му има намерение с децата да се мести другаде за постоянно (преди няколко дни го каза), а той да остане в блока. Така че няма нищо сигурно никъде.
                Така е,но ти трябва да се съсредоточиш върху собственият си живот.Вземаш някоя и каквото стане. Няма какво толкова да умуваш. Няма гаранция, че и на 100 процента да си допаднете пак няма да има разрив в отношенията.Не става въпрос да се жениш на втора среща, ама 2-3 месеца са достатъчни да опознаеш жената.Проучи я само внимателно да не е някое курве,че такива не се променят цял живот и й предлагай пръстена ако не е.Пък каквото стане,стане.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение

                  Това да живееш сам, не е добра опция..Самотата е гадно нещо, когато си имал истински партнер и връзка..Въпроса не е в секса, а в общите цели, семейният уют и приятелството със взаимна гриза и доброта.. Понеже много се коментира секс и красота, то има много момичета , които ПРЕДЛАГАТ ВСЯКАКЪВ СЕКС ЗА ПАРИ, НО ГОРЕИЗБРОЕНОТО НЕ МОЖЕ ДА СЕ ЗАМЕНИ..ТУК ИЗОБЩО НЕ КОМЕНТИРАМ ДЕЦАТА И РАДОСТТА ДА ТЕ ПОСРЕЩАТ И ОБИЧАТ..
                  Аз затова и ако се разведа ще си търся постоянна партньорка.Макар че при мен е свързано основно със създаването на още деца.Но като виждам от моите приятели около 50-е години и наближаващи ги не бързат отново да се обвързват,така че и възрасттта явно си оказва влияние. Колкото повече човек остарява, толкова и по-малко належащо му да е да има друг човек край себе си.А жени за секс винаги ще се намерят.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                    Има една поговорка"Красивата жена е чужда жена".В смисъл, че никога няма да е само с един мъж,щото мъжете постоянно ще й правят комплименти и ще й се натискат. Естествено това не означава, че мъжете трябва да избират крокодили,но по-скоро привлекателна жена,без да е някоя супер красавица.
                    И ако някоя жена не е изцяло отдадена на мен и семейството ми за какво ми е?Ако е за чукане е пълно със стари моми,разведени или незадоволени от мъжете си жени за секс.Бракът като цяло докарва повече негативи за мъжете, та ако се решат да сложат брачните окови,то трябва да е заради жена, която е изцяло отдадена на тях ,семейството и децата. Щото имам доста познати разведени и вдовци, които не бързат отново да си обвързват. Въпреки,че има жени,с които правят секс.Така че напълно възможно е един мъж да си живее сам,без да е голям проблем.
                    Това да живееш сам, не е добра опция..Самотата е гадно нещо, когато си имал истински партнер и връзка..Въпроса не е в секса, а в общите цели, семейният уют и приятелството със взаимна гриза и доброта.. Понеже много се коментира секс и красота, то има много момичета , които ПРЕДЛАГАТ ВСЯКАКЪВ СЕКС ЗА ПАРИ, НО ГОРЕИЗБРОЕНОТО НЕ МОЖЕ ДА СЕ ЗАМЕНИ..ТУК ИЗОБЩО НЕ КОМЕНТИРАМ ДЕЦАТА И РАДОСТТА ДА ТЕ ПОСРЕЩАТ И ОБИЧАТ..

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Много неща знам и винаги бих ти помогнал с добронамерени съвети. А не да те подигравам както правят някои други участници във форума.
                      Лошо няма ако жената е заможна, но това не трябва да е първото качество, което да търсиш в една жена.Първостепенно трябва да е желанието й да роди деца,да се грижи за тях,за домакинството и за теб.След това да не ти отказва неща в секса,каквито искаш и другите неща вече не са толкова важни.Естествено и да е симпатична, та да имаш физическо привличане към нея. Ако е умна и заможна е бонус.Но ако е само умна и заможна без другите изброени неща, не ти трябва.
                      Подигравки винаги има:

                      преди морето бях у един комшия за малко, той ми каза, че можел да направи и 3-то дете на жена си, ама нямали място у тях. Но можел и щяло да стане. И ми се хили.

                      А пък аз да съм си вземел някаква животинка, да има с какво да се занимавам (по негов съвет). Дори не се усети каква глупости ми каза и че ме обиди. Но тонът не беше заядлив и злобен, просто не се усети и явно обича да си дрънка глупости.

                      А сега жена му има намерение с децата да се мести другаде за постоянно (преди няколко дни го каза), а той да остане в блока. Така че няма нищо сигурно никъде.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                        Хаха, това беше добро.

                        Но не мога да подмина факта, че в думите ти си личи лек страх и примирение относно жените - в смисъл, че си склонен да вземеш по-неатрактивна жена, защото няма да има опашка от желаещи, вместо красавица? Предпочиташ в главата на жената да се въртят фантазии с други, но ти да си като кон с капаци, важното е, че никой няма да я погледне и не може да се стигне до изневяра. Това индиректно говори, че те е страх от истината за самият себе си - която ти разкрива обкръжението!
                        Почни да подбираш жени с критерии, да видиш колко бързо се вдига нивото и колко адаптивна е човешката природа.
                        И двете ми дъщери са големи красавици.Така че няма как майка им да е някое бостанско плашило.
                        Не мога да разбера пишките ли не ви стават на някои хора във форума или просто сте си злобни по природа, та всеки разговор го насочвате към лични обиди.
                        И на моята съпруга й са достатъчно високи критериите, защото изглеждам много добре физически, интелигентен съм,ерудиран,образован,с престижна професия, с чувство за хумор, със собствена къща,имам самочувствие и съм добър в секса.Какви по-високи критерии за мъж да има?
                        Last edited by mirodes; 05.10.2022, 13:06.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                          Ами така е-ама критерият на тези жени са основно парите. Защо няма някой супер модел омъжена за учител или холивудска актриса да е с професор в университета?Така че ако не си някой милионер,трудно ще попаднеш в критериите на такава жена.И пак не е сигурно, че ще е напълно вярна.Както е казала актрисата За За Габор: "От един мъж искам само да е мил и нежен. Толкова ли много искам от един мултимилионер?".
                          Хаха, това беше добро.

                          Но не мога да подмина факта, че в думите ти си личи лек страх и примирение относно жените - в смисъл, че си склонен да вземеш по-неатрактивна жена, защото няма да има опашка от желаещи, вместо красавица? Предпочиташ в главата на жената да се въртят фантазии с други, но ти да си като кон с капаци, важното е, че никой няма да я погледне и не може да се стигне до изневяра. Това индиректно говори, че те е страх от истината за самият себе си - която ти разкрива обкръжението!
                          Почни да подбираш жени с критерии, да видиш колко бързо се вдига нивото и колко адаптивна е човешката природа.
                          Last edited by Bad_Bear; 05.10.2022, 12:52.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                            В случая съм на коренно противоположното мнение. Чужда, защото не е достъпната за масовката. Там критерият е висок и 80% от мъжете не попадат в него. Остава им само да гледат и да се облизват, както ние правехме като деца пред лъскава кола. Харесва ми една друга поговорка - Колкото по- красива е жената, толкова по-идиотско е държанието на мъжете около нея.
                            Ами така е-ама критерият на тези жени са основно парите. Защо няма някой супер модел омъжена за учител или холивудска актриса да е с професор в университета?Така че ако не си някой милионер,трудно ще попаднеш в критериите на такава жена.И пак не е сигурно, че ще е напълно вярна.Както е казала актрисата За За Габор: "От един мъж искам само да е мил и нежен. Толкова ли много искам от един мултимилионер?".
                            В Ютуб има клипове как един мъж вижда красива жена на улицата и й предлага да пият кафе.И всички отказват,тогава мъжът им посочва ферарито си или друга скъпа кола и всички изведнъж стават склонни да пият кафе с него.Как така за минути си промениха критерият за мъжа?
                            Last edited by mirodes; 05.10.2022, 12:43.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              Има една поговорка "Красивата жена е чужда жена".В смисъл, че никога няма да е само с един мъж,щото мъжете постоянно ще й правят комплименти и ще й се натискат. Естествено това не означава, че мъжете трябва да избират крокодили,но по-скоро привлекателна жена,без да е някоя супер красавица.
                              И ако някоя жена не е изцяло отдадена на мен и семейството ми за какво ми е?Ако е за чукане е пълно със стари моми,разведени или незадоволени от мъжете си жени за секс.Бракът като цяло докарва повече негативи за мъжете, та ако се решат да сложат брачните окови,то трябва да е заради жена, която е изцяло отдадена на тях ,семейството и децата. Щото имам доста познати разведени и вдовци, които не бързат отново да си обвързват. Въпреки,че има жени,с които правят секс.Така че напълно възможно е един мъж да си живее сам,без да е голям проблем.
                              В случая съм на коренно противоположното мнение. Чужда, защото не е достъпната за масовката. Там критерият е висок и 80% от мъжете не попадат в него. Остава им само да гледат и да се облизват, както ние правехме като деца пред лъскава кола. Харесва ми една друга поговорка - Колкото по- красива е жената, толкова по-идиотско е държанието на мъжете около нея.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
                                Не мога да разбера какви са тея предразсъдъци - щом е красива, значи няма да е само твоя...щом е богат, значи е боклук? Освен, че нещата опират до характер и отношение, има и променливата - самочувствие в уравнението. При тези които не са красавици(и не особено умни), често има дефицити, и когато нещо не е наред, хойкат напред-назад с иеята да се самодоказват, че стават. Това им е валидацията.

                                И стига с това притежание...жените не са добитък, нито пък мъжете сме овчари. Когато мъж е с дадена жена, означава, че е негов ред. Колко ще е дълъг мандатът, зависи от старанието и търпението на двете страни. Неслучайно доста срещи протичат като интервю, с цел да се разбере какъв е потенциалния кандидат. Което считам за изключително грешно. На приказки всеки може да се докара алфа-мъжкар. Попадайки в ситуация обаче, нещата да стоят по коренно различен начин. Затова с един приятел обичаме да се бъзикаме, че думите на мъжа са еквивалентното оръжие на грима на жената
                                Има една поговорка"Красивата жена е чужда жена".В смисъл, че никога няма да е само с един мъж,щото мъжете постоянно ще й правят комплименти и ще й се натискат. Естествено това не означава, че мъжете трябва да избират крокодили,но по-скоро привлекателна жена,без да е някоя супер красавица.
                                И ако някоя жена не е изцяло отдадена на мен и семейството ми за какво ми е?Ако е за чукане е пълно със стари моми,разведени или незадоволени от мъжете си жени за секс.Бракът като цяло докарва повече негативи за мъжете, та ако се решат да сложат брачните окови,то трябва да е заради жена, която е изцяло отдадена на тях ,семейството и децата. Щото имам доста познати разведени и вдовци, които не бързат отново да си обвързват. Въпреки,че има жени,с които правят секс.Така че напълно възможно е един мъж да си живее сам,без да е голям проблем.
                                Last edited by mirodes; 05.10.2022, 12:05.

                                Коментар

                                Working...
                                X