IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Що да нямат нищо общо!? И едните и другите няма да оставят нищо след себе си. Защото мъжът не създава поколение, той е само един донор. Както безименните дарители на биологичен материал, за инвитропроцедурите. Това, че е оставил генетичния си маркер, само допринася да генетичното разнообразие на популацията. Нищо повече.
    Наздраве!

    Както се казва, женската логика съсипва мъжката психика. Въобще не си разбрал какво имам предвид. Всеки има право на избор, било то жена или мъж. Важното е после да се чувства удовлетворен от него.
    Хахаха-викаш мъжът нищо не оставял след себе си.Ако твоите милиони предци мъже не бяха "донори "сега теб нямаше да те има и да пишеш във форума.
    И естествено всеки има право на избор,като им е кеф да гледат котки,вместо деца и внуци,тяхно си право.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Обичам да готвя, но мултукукърът наистина е удобство.
      По-кльощавата 1/3-та пълноправен член на домочадието излетя от гнездото, но докато обитаваше кочинката има някое друго задължение - изхвърляше боклука, пускаше прахосмукачката и миеше пода. Сега се прави на интересен - не мога да го хвана нищо да свърши. Отбой
      Наздраве!
      Отървала си се тиииии, ма мойто още не е готово ястие.

      Наздраве!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        Надали има мъж,който ще се противи много ако жена му иска деца.Щото грижите по децата са основно за жените.
        Колкото повече те чета, толкова повече получавам усещане за пътуване с едно сто години назад във времето.

        Пич, ти си направо артефакт.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          Двете неща нямат нищо общо .В единият случай жената няма деца и си остава бездетна,във вторият случай мъжът създава поколение. Ние живеем в сравнително спокойни времена,но в миналото често мъжете са умирали по време на война(трима от четиримата ми прадядовци са измрели по време на Балканските войни и Първата световна война).По твоята логика изобщо не е трябвало да правят деца, щото са умрели млади и децата им са израснали без баща.
          Същевременно мъж,който има дълготрайни връзки с повече жени създава и повече деца,отколкото само в една връзка.
          Що да нямат нищо общо!? И едните и другите няма да оставят нищо след себе си. Защото мъжът не създава поколение, той е само един донор. Както безименните дарители на биологичен материал, за инвитропроцедурите. Това, че е оставил генетичния си маркер, само допринася да генетичното разнообразие на популацията. Нищо повече.
          Наздраве!

          Както се казва, женската логика съсипва мъжката психика. Въобще не си разбрал какво имам предвид. Всеки има право на избор, било то жена или мъж. Важното е после да се чувства удовлетворен от него.
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

            Не понасям чистачки. Тегава история. Затуй - съдомиялня, пералня, робот за пода и супер мултикукър. Така освен работата имам повече време да следя всеки ход на производното. Битка на титани.

            В уречен час се заключват всички електроники и централно ако се наложи интернетя тоже.
            Обичам да готвя, но мултукукърът наистина е удобство.
            По-кльощавата 1/3-та пълноправен член на домочадието излетя от гнездото, но докато обитаваше кочинката има някое друго задължение - изхвърляше боклука, пускаше прахосмукачката и миеше пода. Сега се прави на интересен - не мога да го хвана нищо да свърши. Отбой
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

              А кой ще ви чисти праха по мебелите, книгите, джинджифлюшките, банята, печката, прозорците ч еи хладилника .... Една чистачка за 80 лева един път седмично е направо манна небесна
              За измиването на прозорците се плаща отделно. На мен не ми свиди. Важното е, да имам свободно време да си чета книжката или да драскам във форума
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                Прави впечатление, че никога не включваш мъжете в уравнението, а трябва
                Надали има мъж,който ще се противи много ако жена му иска деца.Щото грижите по децата са основно за жените.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                  Според мен само ти си се разбра какво точно имаш предвид. Едно е сигурно - не на всеки индивид размножаването благоприятства еволюцията /ако приемем, че изобщо сме наясно със замисъла на природата/!


                  То го има и обратния пример - Моцарт напр. за крехката си възраст от 35 год. е станал баща на 6-7 деца, само че ги е надживял повечето /със сигурност не му е било леко/, а малкото, които оцелели са нямали потомство...тъй че природата си следва своя ход и не се интересува от "тънките" сметки дето си ги правят хората. Човекът е твърде малък, за да знае нещата в каква посока ще се развият и да се прави на бог спрямо живота.
                  Ако другите хора по времето на Моцарт нямаха потомци, сега нямаше кой да оцени неговият гений.Така че в крайна сметка размножаването се оказва не само важно за еволюцията и оцеляването на вида, но и съхранение и оценяване на човешките постижения.

                  Коментар


                  • Взето от фейса

                    ​​​​​​ИЗДИРВА СЕ ГАДЖЕ. ЕТО ИЗИСКВАНИЯ!
                    - Да ни пий, да ни пуши, да ней по-нисък от мени, да ней па и много висок, да ней по-малък или много дърт. Да йе от голям окръжен град, по възможност София. Да ней черен. Да ни слуша Чалга. Да ни слуша и Рап. Да харесва Кубинска музика, ма да не обича сериали. Да има кола, ама такава, че и аз да можи да я карам /за цвета после/. Да плаща сметкити. Да ма води редовно у Моуа. Да жрибец в леглото. Да обича да ходи на: Балет - 1 път на месец. Кино - 3 до 5 пъти седмично. Открит театър - когато има. Танци - от 2 до 6 пъти на месец. Да има компютър. Да можи да мейли по много. Да чати есемеси и най-важното да готви. Пире. Чисти. Да разхожда куче, котка. Да кара колело, мотор, трактор, камион с ремарке и полуремарке /ТИР/, сърф и самолет. Да ней от БСП, ма да ней и от ДПС. Да можи да носи на пари. Да е Принц /ама не Арабски/. Да е каратист, пианист, масажист. Да можи да гледа дица, кокошки, овци, пилци, добитък и друга стока - включително и мени. Сига не се сещам за още друго, ама има...!!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Ся, кочинката също е оборудвана с всякаква техника. Без робот, защото не знам дали ще си паснат с проклетото псе. Вземе да му бие една лапа и 1500 лв ще отидат на вятъра.
                      А аз въобще не съм против един път в седмицата да идва жена, която да ме отмени в почистването на бърлогата.Тя прави основното, а аз поддържащото за седмицата.
                      Ремонтите в къщи от по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието съм ги забранила със закон. Достатъчно натоварен е на работното си място. Надвечер и през почивните дни да прави каквото на него му харесва - да си копа у градината или да ходи с добитъка на лов. Животът е кратък.
                      Наздраве!
                      А кой ще ви чисти праха по мебелите, книгите, джинджифлюшките, банята, печката, прозорците ч еи хладилника .... Една чистачка за 80 лева един път седмично е направо манна небесна
                      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
                        В семантични спорове не ми се влиза. Всеки разбра какво имам предвид.
                        Според мен само ти си се разбра какво точно имаш предвид. Едно е сигурно - не на всеки индивид размножаването благоприятства еволюцията /ако приемем, че изобщо сме наясно със замисъла на природата/!

                        Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
                        -родителите ми имаха едно приятелско семейство,като и мъжът и жената бяха високообразовани.Те имаха една дъщеря ,а самите те бяха по едно дете в семейството. Да ама тая дъщеря е на 52 години и вероятността да роди е нищожна.Така че след нейната смърт родът им погива .Независимо колко умни и образовани са били.
                        То го има и обратния пример - Моцарт напр. за крехката си възраст от 35 год. е станал баща на 6-7 деца, само че ги е надживял повечето /със сигурност не му е било леко/, а малкото, които оцелели са нямали потомство...тъй че природата си следва своя ход и не се интересува от "тънките" сметки дето си ги правят хората. Човекът е твърде малък, за да знае нещата в каква посока ще се развият и да се прави на бог спрямо живота.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                          За да се поддържа в дългосрочен план броят на населението, то коефициентът на плодовитост на жените във фертилна възраст трябва да е 2,1.Тъй като някои жени никога няма да се оженят,а други по здравословни причини не могат да имат деца, то според мен нормата би трябвало да е 3 деца в семейството. Естествено няма смисъл да правиш много деца ако ги обричаш на мизерия. Ама рядко такива са мотивите на жените, които имат само по едно дете.
                          Прави впечатление, че никога не включваш мъжете в уравнението, а трябва

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                            Не е необходимо да произведеш 44 малограмотни и гладни деца. И едно две качествени стигат. Достатъчно е да се поддържа бройката на популацията.
                            За да се поддържа в дългосрочен план броят на населението, то коефициентът на плодовитост на жените във фертилна възраст трябва да е 2,1.Тъй като някои жени никога няма да се оженят,а други по здравословни причини не могат да имат деца, то според мен нормата би трябвало да е 3 деца в семейството. Естествено няма смисъл да правиш много деца ако ги обричаш на мизерия. Ама рядко такива са мотивите на жените, които имат само по едно дете.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              Вярно ли?А да видим-родителите ми имаха едно приятелско семейство,като и мъжът и жената бяха високообразовани.Те имаха една дъщеря ,а самите те бяха по едно дете в семейството. Да ама тая дъщеря е на 52 години и вероятността да роди е нищожна.Така че след нейната смърт родът им погива .Независимо колко умни и образовани са били.
                              Не е необходимо да произведеш 44 малограмотни и гладни деца. И едно две качествени стигат. Достатъчно е да се поддържа бройката на популацията.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                                Ти сигурен ли си, че осъзнаваш разликата между еволюция /развитие/ и "размножаване"?

                                Второто не е баш кат' първото. И не винаги го гарантира!
                                В семантични спорове не ми се влиза. Всеки разбра какво имам предвид.

                                Коментар

                                Working...
                                X