IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

    Не става въпрос за теб, ти си тритагонист в тази драма.
    Е кой друг е щял да се развежда?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Глупости. Имам деца,които ще наследят всичко мое.А ако се оженя втори път естествено, че ще подсигуря и нея и евентуалните деца.
      А апартамент нямам.Имам намерение да купя,когато реша къде ще се установя.
      Не става въпрос за теб, ти си тритагонист в тази драма.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
        Това не изглежда като много достойно поведение. Истинските мъже не постъпват така.
        Това си е твое мнение. Всеки втори брак завършва с развод,така че явно много недостойни мъже има.Нищо достойно няма в това да живееш в брак,който не върви.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          Глупости. Имам деца,които ще наследят всичко мое.А ако се оженя втори път естествено, че ще подсигуря и нея и евентуалните деца.
          А апартамент нямам.Имам намерение да купя,когато реша къде ще се установя.
          Айщайн, ти не си лирическият герой, но си толкова самовлюбен и нарцистичем, че не зацепи, че се визира друг човек.

          Ариведерчи засега. Ще си моето топ забавление, а с Евго ще сте култов тандем.

          Роди се звезда

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            Fuck off.И мен ме е гнус от теб.
            Айщайн, усетила съм те, че си това, което си. Недей сега да плюеш огледалото

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

              Не внимавате в темата! 1000 страници по-назад, лирическия герой бе декларирал, че има племенник, на когото ще завещае апартаментчето и останалите активчета, за да не бъдат наследени от евентуалната съпруга.
              Глупости. Имам деца,които ще наследят всичко мое.А ако се оженя втори път естествено, че ще подсигуря и нея и евентуалните деца.
              А апартамент нямам.Имам намерение да купя,когато реша къде ще се установя.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                Не е вярно. Аз съм просто огледало.

                Не отговори на въпроса ми. Е ли е необходимо някой да се фука като в детската градина ако всичко му е ок?
                Никакво огледало не си,а злобна кучка. И незадоволена,щото ако си задоволена, нямаше да си толкова злобна. Мъжа ти явно не си върши работата. Разбираемо предвид характера ти.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  Гнус.
                  Fuck off.И мен ме е гнус от теб.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                    Не внимавате в темата! 1000 страници по-назад, лирическия герой бе декларирал, че има племенник, на когото ще завещае апартаментчето и останалите активчета, за да не бъдат наследени от евентуалната съпруга.
                    Втора погнуса. Излазям засега.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      То и аз мислех такъв вариант-да отида в София и там да си създам паралелно семейство и ако тръгнат нещата с новата жена,окончателно да скъсам със сегашната.Но се разубедих,защото това начинание, което ще започна изисква да ме познават доста хора,които да се възползват от услугите ми.Та засега няма да се местя.
                      Иначе съм намерил не една,а две жени, които са ми навити. Решил съм да наема апартамент и да настаня едната в него. Пък за един-два месеца ще я преценя става ли за съпруга.След това ще дойде другата и ще избера една от двете.
                      Гнус.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        То и аз мислех такъв вариант-да отида в София и там да си създам паралелно семейство и ако тръгнат нещата с новата жена,окончателно да скъсам със сегашната.
                        Това не изглежда като много достойно поведение. Истинските мъже не постъпват така.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                          Имат пари и могат да си намерят лесно жени,ама не им се занимава с връзки,щото веднъж са се опарили.Имат си някоя,която чукат и дотам.Не е толкова лош вариант.
                          Изтупан брашнян чувал от емоционална гледна точка. Няма топки да поеме втори път отговорност. Това имах предвид.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                            Не чуждото мнение, теб считам за злобна.И в коментарът си имах точно теб предвид.
                            Ти не си тук да водиш диалог, а да злорадстваш и да си избиваш комплексите.
                            Не е вярно. Аз съм просто огледало.

                            Не отговори на въпроса ми. Е ли е необходимо някой да се фука като в детската градина ако всичко му е ок?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                              Още не го е осъзнал. Теории ни развива, слава Богу няма и да се разведе доколкото виждам.

                              Секс, секс, ама накрая някой трябва да те погледне когато си стар и болен и някой трябва да ти затвори очите - за този следващ етап много мисъл няма, щото все още царства илюзията за вечния мачо.
                              Не внимавате в темата! 1000 страници по-назад, лирическия герой бе декларирал, че има племенник, на когото ще завещае апартаментчето и останалите активчета, за да не бъдат наследени от евентуалната съпруга.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                                Викаш, друго си е да легне човек на диванчето и да пише с рускинчета. Което не пречи да се разходиш до София с Евго да обиколите баровете.

                                Шегата настрана, но голяма част от хората които радикално променят начина си на живот, всъщност влошават още повече нещата. Така, че е по-добре, че не си предприел рискови маневри, особено след като си се уредил.

                                Иначе относно брашняният чувал доста се посмях, защото имам приятелчета ергени от двата вида - едните си признават, че искат да се задомят с някоя жена, докато другите отричат. Реално от отричащите има 1 на 10, който наистина е перде и не му пука, но останалите 9 тънат в дълбока самозаблуда.
                                Е и?Като ги влоша,ще ги влоша. Изобщо не ми пука Все пак няма да влизам в затвора, та да се притеснявам.
                                А аз имам предвид разведени и вдовци, които не искат отново да създадат трайна връзка, не ергени.Има разлика.

                                Коментар

                                Working...
                                X