IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • и още нещо:
    Click image for larger version

Name:	brak.jpg
Views:	1
Size:	27.1 КБ
ID:	3973212
    Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
    ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

      кое не е мъжко ве?
      ЕДИН МАЧО няма ли жена и поне 2 любовници/2 забежки месечно е мъж под чехъл. Търсете си еднорога, най много да намерите някой мухльо
      ... и умната, ей

      Click image for larger version

Name:	2ma.jpg
Views:	1
Size:	52.9 КБ
ID:	3973209
      Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
      ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

      Коментар


      • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение

        Правиш се на ударен, щото по-удобно ли? Не е мъжко да създаваш паралелно семейство, докато още си женен. Капиш. Много достойно действие, а?
        В крайна сметка ще живееш ли недостойно и да си чуваш децата, макар в брак без любов, или.... Ще гониш щастие с някоя от двете кандидат, и бъдещи пишман булки?
        И един намек - беше писал че твойта не била много навита за раздяла, а уж тя била инициатор. Ами ако си просто удобен, за да снасяш десетки левове, уж под предлог заради чаветата? Седнете и се изяснете кой какво иска, кажи и щом е пълна да се взима в ръце и толкова. Ако ти имаш кусури за нея гледай да ги изгладиш. Въобще споделянето и то на истинските неща е велика работа. Току виж пак се появи изкрица.
        кое не е мъжко ве?
        ЕДИН МАЧО няма ли жена и поне 2 любовници/2 забежки месечно е мъж под чехъл. Търсете си еднорога, най много да намерите някой мухльо
        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение
          Мире, дръж се прилично!!! Преминаваш всякакви граници!!! Никак не е смешно и забавно!!!

          Просто вие с Арана сте на интелектуално несъвместими нива, ти не можеш да я разбереш какво тя се опитва да ти каже, и затова се газираш...

          Нея много добре я разбирам... не разбирам само защо губи толкова много време с теб... има доста по-интересни форумци, с които общуването е истинско удоволствие... те обаче се показват, само когато разговора е интелигентен...

          И теб те разбирам... разбирам и защо образа ти в огледалото е неясен... объркан си... колебаеш се... не си сигурен какво точно искаш... знаеш само, че искаш да скъсаш синджира...

          Дерзай тогава! Трябва да знаеш, че когато човек силно иска нещо, Вселената му го дава! Друг е въпроса, дали като го получи, ще бъде щастлив...
          Не ! Няма да бъде щастлив !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            Това си е твое мнение. Всеки втори брак завършва с развод,така че явно много недостойни мъже има.Нищо достойно няма в това да живееш в брак,който не върви.
            Правиш се на ударен, щото по-удобно ли? Не е мъжко да създаваш паралелно семейство, докато още си женен. Капиш. Много достойно действие, а?
            В крайна сметка ще живееш ли недостойно и да си чуваш децата, макар в брак без любов, или.... Ще гониш щастие с някоя от двете кандидат, и бъдещи пишман булки?
            И един намек - беше писал че твойта не била много навита за раздяла, а уж тя била инициатор. Ами ако си просто удобен, за да снасяш десетки левове, уж под предлог заради чаветата? Седнете и се изяснете кой какво иска, кажи и щом е пълна да се взима в ръце и толкова. Ако ти имаш кусури за нея гледай да ги изгладиш. Въобще споделянето и то на истинските неща е велика работа. Току виж пак се появи изкрица.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              Тези познати на Миродес са били женени, имали са връзка, повечето имат деца и искат да си живеят щастливо като ергени.

              Отделно, като не са млади и нямат пари, не могат да намерят читава млада жена в този меркантилен свят.
              Чак сега разбрах,че нямаш шанс да срещнеш читава жена,ако не си богат.Явно ни се разминават критериите за читавост у една жена!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                Ами участвал съм в"Стани богат "и съм отговорил на 12 въпроса от 15.Ти на колко отговори?Или с Гугъл под ръка в Интернет си много велика.
                Не знам - без гугъл отговарям на доста. Не ми е било цел в живота. Тук има подобен формат, но не е точно същият.

                Last edited by RUBLA; 05.10.2022, 20:43. Причина: Спазвайте добрия тон!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                  Ами участвал съм в"Стани богат "и съм отговорил на 12 въпроса от 15.Ти на колко отговори?Или с Гугъл под ръка в Интернет си много велика.
                  Емоционална интелигентност - не зазубрени данни. Капиш?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                    Само внимавай с тестовете за емоционална интелигентност, че там си гола вода. Има различни видове интелигентност.

                    Каква ерудиция бе джанъм кат бъркаш Чехов драматурга с Толстой писателя.

                    Айде чао.
                    Ами участвал съм в"Стани богат "и съм отговорил на 12 въпроса от 15.Ти на колко отговори?Или с Гугъл под ръка в Интернет си много велика.
                    И ще се радвам ако е чао, ама няма да е.Ти изпитваш постоянен сърбеж като мислиш за мен и искаш постоянно да ме репликираш.
                    Last edited by mirodes; 05.10.2022, 19:12.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Arana

                      Права е съни, излишно време ти отделих. Слава Богу и ти не си всички мъже. Стой си в брауново движение.
                      Интересна работа-уж съм ти под нивото,пък всеки път репликираш мои коментари .Без аз по никакъв начин да съм те коментирал.Явно много те сърби да водиш диалог с мен.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        С възпитаните хора се държа подобаващо. С боклуците се отнасям като с такива.
                        И пределно ми е ясна-тя влиза във форума ,за да си избива комплексите.
                        Аз изобщо не я коментирам.Тя идва и почва да се заяжда с мен.
                        И наистина не ми е на нивото,нито като ерудиция, нито като интелект.Ако иска да си направим Ай Кю тест,та да си ги премерим.Или пък ерудицията.
                        И сама си отговори на въпроса какъв човек е като много добре знае, че на всяка обида ще реагирам с още по-голяма.
                        Само внимавай с тестовете за емоционална интелигентност, че там си гола вода. Има различни видове интелигентност.

                        Каква ерудиция бе джанъм кат бъркаш Чехов драматурга с Толстой писателя.

                        Айде чао.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение
                          Мире, дръж се прилично!!! Преминаваш всякакви граници!!! Никак не е смешно и забавно!!!

                          Просто вие с Арана сте на интелектуално несъвместими нива, ти не можеш да я разбереш какво тя се опитва да ти каже, и затова се газираш...

                          Нея много добре я разбирам... не разбирам само защо губи толкова много време с теб... има доста по-интересни форумци, с които общуването е истинско удоволствие... те обаче се показват, само когато разговора е интелигентен...

                          И теб те разбирам... разбирам и защо образа ти в огледалото е неясен... объркан си... колебаеш се... не си сигурен какво точно искаш... знаеш само, че искаш да скъсаш синджира...

                          Дерзай тогава! Трябва да знаеш, че когато човек силно иска нещо, Вселената му го дава! Друг е въпроса, дали като го получи, ще бъде щастлив...
                          С възпитаните хора се държа подобаващо. С боклуците се отнасям като с такива.
                          И пределно ми е ясна-тя влиза във форума ,за да си избива комплексите.
                          Аз изобщо не я коментирам.Тя идва и почва да се заяжда с мен.
                          И наистина не ми е на нивото,нито като ерудиция, нито като интелект.Ако иска да си направим Ай Кю тест,та да си ги премерим.Или пък ерудицията.
                          И сама си отговори на въпроса какъв човек е като много добре знае, че на всяка обида ще реагирам с още по-голяма.
                          Last edited by mirodes; 05.10.2022, 19:00.

                          Коментар


                          • Мире, дръж се прилично!!! Преминаваш всякакви граници!!! Никак не е смешно и забавно!!!

                            Просто вие с Арана сте на интелектуално несъвместими нива, ти не можеш да я разбереш какво тя се опитва да ти каже, и затова се газираш...

                            Нея много добре я разбирам... не разбирам само защо губи толкова много време с теб... има доста по-интересни форумци, с които общуването е истинско удоволствие... те обаче се показват, само когато разговора е интелигентен...

                            И теб те разбирам... разбирам и защо образа ти в огледалото е неясен... объркан си... колебаеш се... не си сигурен какво точно искаш... знаеш само, че искаш да скъсаш синджира...

                            Дерзай тогава! Трябва да знаеш, че когато човек силно иска нещо, Вселената му го дава! Друг е въпроса, дали като го получи, ще бъде щастлив...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              Е кой друг е щял да се развежда?
                              Сети се де. Универсът за жалост не се върти само около тебе.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                                Това си е твое мнение. Всеки втори брак завършва с развод,така че явно много недостойни мъже има.Нищо достойно няма в това да живееш в брак,който не върви.
                                Развеждаш се и почваш начисто. Паралелните “бракове” са гнусни и недостойни. Така или иначе са си повече фантазни в твоя случай.

                                Коментар

                                Working...
                                X