IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Оф... аз седнах пазарите да проверя накъде вървят.... вие с вашите глупости........

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Майстора233 Разгледай мнение
      Добре де до кога с тея паижини.

      Имаш хубава вила на морето , а лятото е пълно с тиристки които търсят приключение от всеква възраст и за сделки вкус. Кеф ти Украйнки и Рускини. Кеф ти пияни полякини . Кеф ти лелки от Германия и Скандинавия.

      Ти в този случаи примерно си много по интересен за чуждеките отколкото за българките.
      Ама требва да копаш картофи в планината , докато ти падат зрели круши в градината.
      При Евго ситуацията малко напомня приказката, че не е до това какви карти имаш, а как ще ги изграеш.

      На 4 валета наш Евго вика "Без коз"!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

        Пусни си Планета HD и почни да изброяваш от там. Сигурен съм, че ще има доста повече попадения
        Оу, ъф коурс май френд

        Или още по - добре да отидем на гости на Митко пайнера

        Обаче тук е друга пледорията.

        Яж си пуканките и ще видиш каква е моята теза
        Last edited by Arana; 17.10.2022, 18:47.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Конкретно тия двете искаха да ме използват.

          Едната беше аптекарката. Ние тогава чатихме с нея и тя ми писа......"Ти да не мислиш, че ще ти пусна на морето. Искам нещата да станат постепено."


          А другата беше от групите за запознанства. Правеше се на добричка и че има сериозни намерения спрямо мен, а приветства с добре дошли всички по-млади и ставащи мъже (без дъртаците). Разгледах й снимките и на младини ми изглеждаше като курве (ненадеждна).


          Аз си имам компания за плажа, гадже си търся, а не като тези двете.

          Това лято ми направи впечатление, в полета от Варна до София в края на август......че много симпатични мъже на 20, 30 и 40+ (като мен, ) бяха ходили на море без половинка и се връщаха сами.
          Добре де до кога с тея паяжини.

          Имаш хубава вила на морето , а лятото е пълно с тиристки които търсят приключение от всеква възраст и за всеки вкус.

          Кеф ти Украйнки и Рускини. Кеф ти пияни Полякини . Кеф ти лелки от Германия и Скандинавия.

          Ти в този случаи примерно си много по интересен за чуждеките отколкото за българките.
          Ама требва да копаш картофи в планината , докато ти падат зрели круши в градината.
          Last edited by Майстора233; 17.10.2022, 18:51.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

            Синди Кауфорд грозна ли е? Одри Хепбърн? Елизабет Тейлър? Ава Гарднър? Пенелопе Круз? Салма Хайек?

            Иман? Наоми Кемпбъл? Ким Кардашян?

            Усещаш ли накъде бия?
            Пусни си Планета HD и почни да изброяваш от там. Сигурен съм, че ще има доста повече попадения

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              Говоря като външен вид.Естествено,че не съм имал досег с актриси,певици и тем подобни.
              И не знам какви са били предложенията в анкетата за най-красива жена, но ми се вижда доста измислена класация.Робъртс беше в разгара си точно като бях младеж. И сме обсъждали световноизвестните красиви жени по това време. Тогава такива бяха Шарън Стоун, Ел Макферсън,Хайди Клум, Адриана Склерникова.Не съм чул някой младеж на моята възраст да си е падал по Джулия Робъртс.Единствено се обсъждаше ,че има голяма уста.И какво може да прави с тая голяма уста.
              Синди Кауфорд грозна ли е? Одри Хепбърн? Елизабет Тейлър? Ава Гарднър? Пенелопе Круз? Салма Хайек?

              Иман? Наоми Кемпбъл? Ким Кардашян? Хали Бери? Шер? Дженифър Лопес?

              Усещаш ли накъде бия?
              Last edited by Arana; 17.10.2022, 18:43.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                Жива да не бях, ама разбира се, че си имал

                Наистина нека мъжете се изкажат, но те планетарно вече са се изказали
                Говоря като външен вид.Естествено,че не съм имал досег с актриси,певици и тем подобни.
                И не знам какви са били предложенията в анкетата за най-красива жена, но ми се вижда доста измислена класация.Робъртс беше в разгара си точно като бях младеж. И сме обсъждали световноизвестните красиви жени по това време. Тогава такива бяха Шарън Стоун, Ел Макферсън,Хайди Клум, Адриана Склерникова,Моника Белучи,Сандра.И естествено култовата Саманта Фокс.Не съм чул някой младеж на моята възраст да си е падал по Джулия Робъртс.Единствено се обсъждаше ,че има голяма уста.И какво може да прави с тая голяма уста.
                Нито някой пък коментираше въодушевено филма "Хубава жена ".Ама за "Първичен инстикт"се говореше постоянно.
                Last edited by mirodes; 17.10.2022, 18:41.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                  Точно така-такива като нея съм имал доста.Не е грозна, ама не е и красавица.Красиви са Шарън Стоун, Хайди Клум ,Бриджит Бардо. С такива никога не съм правил секс.
                  Жива да не бях, ама разбира се, че си имал

                  Наистина нека мъжете се изкажат, но те планетарно вече са се изказали

                  От горното ти изказване само разбираме, че си брюнет.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение
                    Пусни анкета сред мъжете във форума те да се изкажат. Дотук двама не я считаме за красавица.Не е грозна,ама не е и красива.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                      Дойдохме ли си на думата?
                      Викаш "Аз такива като Джулия по 2 на вечер съм ги опрашвал" - хаха!!

                      п.п.
                      Дж. Робъртс например също не е моя тип, но не бих казал и че е грозна.
                      Точно така-такива като нея съм имал доста.Не е грозна, ама не е и красавица.Красиви са Шарън Стоун, Хайди Клум ,Бриджит Бардо. С такива никога не съм правил секс.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                        Дойдохме ли си на думата?
                        Викаш "Аз такива като Джулия по 2 на вечер съм ги опрашвал" - хаха!!

                        п.п.
                        Дж. Робъртс например също не е моя тип, но не бих казал и че е грозна.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                          Нека мъжете се изкажат дали е красива.Това че е играла роля във филм със заглавие "Хубава жена ",не означава, че е такава.
                          Julia Roberts just won People's "World's Most Beautiful Woman" title, but more interesting than who they chose is how people reacted.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
                            Какво пък й е красивото на Джулия Робъртс?Освен това бракът й е просъществувал по-малко от две години. Това,че е милионерка не я прави чак толкова привлекателна за мъжете .Мъжете търсят красиви жени, не богати.
                            Дойдохме ли си на думата?
                            Викаш "Аз такива като Джулия по 2 на вечер съм ги опрашвал" - хаха!!

                            п.п.
                            Дж. Робъртс например също не е моя тип, но не бих казал и че е грозна.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение
                              Нека мъжете се изкажат дали е красива.Това че е играла роля във филм със заглавие "Хубава жена ",не означава, че е такава.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                                Какво пък й е красивото на Джулия Робъртс?Освен това бракът й е просъществувал по-малко от две години. Това,че е милионерка не я прави чак толкова привлекателна за мъжете .Мъжете търсят красиви жени, не богати.

                                Коментар

                                Working...
                                X