IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Да ти се усмихне "палаво" жена на работното си място... (а ти да изтълкуваш това като готовност за бъдеща връзка)... Възможно е.

    Да бъде толкова "отворена", че - след като поканиш същата на среща - още същата вечер тя да се "навие" да легне с теб... Възможно е.

    Защо да не е възможно вече да се е усмихнала другиму (останалото, след "палавата усмивка" е заличено от паметта й)? Защо да не е възможно и да има (приятна) изненада за Евго през следващите месеци? За готов наследник говоря, но дори да бъде с африкански черти - пак ще си го обича...

    В конкретния случай Евго не може да промени стереотипа си - да фиксира и търси стройни и добре поддържани тела (на спортисти от м.р.).., Може би е най-добре Евго да обърне внимание на племенниците, за които се грижи.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Не си ме разбрал. Казвам го в смисъл, че няма нужда да се задълбаваме чак толкова в женската душевност, а не че не трябва да правим това,което те искат от мъжете.
      Ами няма нужда, какви души, то нещата са прости - даваш пари, подаръци, кюфтета и гледаш дали се връща нещо - ако има нещо насреща - добре, ако няма - следващата.

      Всъщност се майтапя, нещата не са толкова елементарни, но всяка жена и се стопля душичката от подходящо направен комплимент или подарък.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

        Чудя се, от една страна да не се интересуваме какво искат жените, от друга страна да имаме изисквания да са перфектните човеци - красиви, нежни, добросърдечни... ако не даваме насреща нещо, няма как да ти се връщат тези хубави качества, освен ако не е някоя влюбена или заблудена жена, ама и то е до време.
        ​​​​​
        ​​​
        Не си ме разбрал. Казвам го в смисъл, че няма нужда да се задълбаваме чак толкова в женската душевност, а не че не трябва да правим това,което те искат от мъжете.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

          Чудя се, от една страна да не се интересуваме какво искат жените, от друга страна да имаме изисквания да са перфектните човеци - красиви, нежни, добросърдечни... ако не даваме насреща нещо, няма как да ти се връщат тези хубави качества, освен ако не е някоя влюбена или заблудена жена, ама и то е до време.
          ​​​​
          Определено. Явно се учи с годините. Като почнат да ти затварят всички врати.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            Да ти кажа честно изобщо не ме вълнува какво толкова искат.Важното е да са женствени-красиви,нежни,добросърдечни,с майчински инстинкт.Без тях сме заникъде. Пък който знае как да се уреди и със секс не трябва да му завиждаме, а и ние да търсим начин да им се харесаме.
            Чудя се, от една страна да не се интересуваме какво искат жените, от друга страна да имаме изисквания да са перфектните човеци - красиви, нежни, добросърдечни... ако не даваме насреща нещо, няма как да ти се връщат тези хубави качества, освен ако не е някоя влюбена или заблудена жена, ама и то е до време.
            ​​​​​
            ​​​

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

              То и жена може ма не иска гадината (да си мълчи когато трябва, да'н си помислите друго)
              Блаже и Мара били прочути в цяла Македония, че за целия си 50-годишен брачен живот нямали дори едно спречкване.
              В деня на 50-годишнината им, дошъл екип на националната телевизия, да вземе интервю от щастливата двойка и попаднал на Блаже, който кротко си пиел ракията.
              На въпроса на какво отдава безоблачното им съществуване като семейство, Блаже гаврътнал чашката и започнал да разказва отдалече.
              - Като се оженихме, казал той, двамата с Мара заминахме на меден месец в Испания. Там, наред с другите забавления, на третия ден от пребиваването ни, ни заведоха в елитна ферма, да яздим коне. На мен ми се падна една много красива и кротка кобилка, та нямах проблеми, яздех и си свируках.
              Добре, ама на Мара и се падна много лют кон, язди, що язди и я хвърли на 2 метра. Мара стана, поотръска се от прахта, па го помилва по гърба и с нежен глас каза:
              - Това ти е първият път!
              Продължихме да яздим, минахме 100 метра, конят се подплаши нещо и пак хвърли Мара. Тя пак се изправи, поизтупа си дрехите, поопипа се, че беше цялата насинена и пак помилва коня и му каза - Това ти е вторият път! Не мина много време, гледам конят пак хвърли Мара. Тогава тя се изправи и без да каже дума, извади пищов и го гр*мна между очите.
              Аз се развиках - Какво направи, ку*ко, май*а ти мр*сна, нормална ли си, какво толкова ти направи добичето, ти знаеш ли колко струва такъв кон?
              А Мара се обърна към мен и с нежен глас каза:
              - Блаже, това ти е първият път...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                Не знам защо жените в темата остават с впечатлението, че упреквам жените какви мъже харесват. Аз ако бях една жена никога нямаше да се харесам за съпруг,ама слава Богу жените не мислят като мен.
                А какво не си харесваш, че да те откаже да се "вземеш"?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Преди няколко дни ходих до Спиди. А там служителката ме гледа с един малко палав поглед, приятелски и се усмихва. Леко е пълна, но е младичка.

                  И мисля да я каня на среща
                  Много бих се радвал ако се случат нещата.
                  Само палавия поглед да не означава " давай по-бързо, че гледай ква опашка стана"
                  Покани я на среща, само не се стискай, че целия форум се запени да ти го повтаря.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                    Брей, я виж как пооправи “лексикона”

                    Аз винаги съм казвала, че ако един мъж иска - може
                    То и жена може ма не иска гадината (да си мълчи когато трябва, да'н си помислите друго)
                    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                      такава убава манджа си направила после къш. То аромат, текстура, цветове ....
                      Брей, я виж как пооправи “лексикона”

                      Аз винаги съм казвала, че ако един мъж иска - може

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                        Ами ето - статията е от днес! Говоря му на Евго, ама он се прави, че не вижда важните постове!

                        Евго, отивай да си тренираш чувството за хумор, че остана по-малко от месец и ще те препитам!

                        ======

                        Как да привлечете женското внимание?

                        Смехът е най-мощното оръжие на мъжете. Ако успеят да накарат една жена да се смее от сърце, почти сигурно е, че могат да спечелят и сърцето ѝ. Намерете начин да я разсмивате.
                        Амбициозни цели поставяш, професоре.

                        Коментар


                        • Ами ето - статията е от днес! Говоря му на Евго, ама он се прави, че не вижда важните постове!

                          Евго, отивай да си тренираш чувството за хумор, че остана по-малко от месец и ще те препитам!

                          ======

                          Как да привлечете женското внимание?

                          Смехът е най-мощното оръжие на мъжете. Ако успеят да накарат една жена да се смее от сърце, почти сигурно е, че могат да спечелят и сърцето ѝ. Намерете начин да я разсмивате.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

                            Да, видях. Не ти отговорих, защото не съм съгласен с някои от вижданията ти. Целта ми, а и на повечето хора тук, обаче не е да спорим с теб, а да ти помогнем с идеи как да се задомиш. Може би е време да дам отговор на Въпросът на тази тема. Какво искат жените? Много е ясно. Искат да са богини. Опитай с куриерката. Нямаш какво да губиш. Дръж се с нея все едно е богиня. Но не от онези, от които се страхуваш. А от тези, които обичаш и би последвал и в пъкъла. Отдай и се изцяло. Със сърце и душа. На 100%. Бъди истински. Но се дръж с нея като с богиня, която обожаваш, почиташ, забелязваш, изслушваш и цениш повече от себе си. Но никога не се кланяш! Самата тя ще те накара са се почувстваш като бог. Ще сте си равни един пред друг. Толкова бързо ще се възнесете там в облаците на Олимп, че ще забравите за целия свят. Нито ще знаеш, каква е цената на златото и имотите, нито дали е свършила войната. Времето, което прекарваш тук, го отдели изцяло на нея. Тя е по-важна от ботове като нас. Тя е истинска и е единственият човек, който ще те накара да се чувстваш щастлив. Раздавай се на 100% към богинята и ти ще бъдеш бог. Нас ни забрави. Ние ще знаем, че си открил щастието в момента, в който спреш да пишеш тук.
                            Харесвам форума и за мен е като "междучасие".

                            Чета и другите теми. Не смятам да изчезвам и да спирам да пиша.


                            Не съм самотен и не кукувам,

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение
                              Може би е време да дам отговор на Въпросът на тази тема. Какво искат жените? Много е ясно. Искат да са богини. Опитай с куриерката. Нямаш какво да губиш. Дръж се с нея все едно е богиня. Но не от онези, от които се страхуваш. А от тези, които обичаш и би последвал и в пъкъла. Отдай и се изцяло. Със сърце и душа. На 100%. Бъди истински. Но се дръж с нея като с богиня, която обожаваш, почиташ, забелязваш, изслушваш и цениш повече от себе си. Но никога не се кланяш! Самата тя ще те накара са се почувстваш като бог. Ще сте си равни един пред друг. Толкова бързо ще се възнесете там в облаците на Олимп, че ще забравите за целия свят. Нито ще знаеш, каква е цената на златото и имотите, нито дали е свършила войната. Времето, което прекарваш тук, го отдели изцяло на нея. Тя е по-важна от ботове като нас. Тя е истинска и е единственият човек, който ще те накара да се чувстваш щастлив. Раздавай се на 100% към богинята и ти ще бъдеш бог. Нас ни забрави. Ние ще знаем, че си открил щастието в момента, в който спреш да пишеш тук.
                              Само първо да се убеди, че няма някой Зевс в склада, за да не изяде някоя и друга гръмотевица бадева!

                              ​​​​​​Че Олимп крие много тайни.......

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                                Къъъъъшшшшш птицо проклета ….
                                такава убава манджа си направила после къш. То аромат, текстура, цветове ....
                                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                                Коментар

                                Working...
                                X