IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    Според мен като ми четеш мненията и ми гледаш снимката те засърбяват определени части на тялото.
    А според мен приемаш желаното за действително. Не си мой тип. Нито физически, нито ментално, нито емоционално, доколкото въобще имаш някакви емоции по отношение на партньорката. Нищо лично - просто си приказваме.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

      бая ще трябва да търси - най-добре от НБА, че евго е 1,90
      Да, наистина съм висок и търся по-финна жена.

      Не ми е ОК новата приятелка да ми разбутва у нас, то е чисто и подредено (дори е по-подредено от гардероба на семеен мъж, в много случаи) , да е дошла като съм го купувал и правил.

      Няма нищо сигурно в този свят, една двойка от блока ми даваха вид, че се разбират и обичат с 2 малки деца (малолетни), а наскоро се разделиха.

      Една друга комшийка избяга при любовниак си (по-дърт) и заряза мъж с 2 деца.


      Надявам се да престанете с подигравките (някой хора) и да бъдете по смирени, по Християнски,

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

        И аз тъй. Кат прочета Миро и още двама трима и си викам - лелеййй каква съм късметлийка и обратното, на бас, че и те като ме четат си го мислят тайничко

        Сладка темичка стана.
        Според мен като ми четеш мненията и ми гледаш снимката, те засърбяват определени части на тялото.
        Иначе аз не си мисля,че съм късметлия заради това с каква жена съм до мен, щото аз съм си я избирал.За никакъв късмет не става въпрос, а за мой избор.С такива като теб съм бил с доста,ама никога не съм си и мислел да ми стават съпруга.
        Last edited by mirodes; 18.11.2022, 12:36.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

          Нали сме уточнили по назад в темата, че на Евго му трябва жена с голям номер обувки. Като му стъпи на врата, да няма мърдане.
          бая ще трябва да търси - най-добре от НБА, че евго е 1,90
          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

            И ниЙ така душко. Затова крия форума от моята нежна 1/2. А като не слуша, й показвам мнения на Миро, за идилията на мъжкия султанат. Ако и това не помогне, включвам тежката артилерия с Благо Джизъса. След форумната терапия е направо като изцерена. Чак не може да повярва каква е късметлийка да притежава такова мъжко съкровище

            А наздраве!
            И аз тъй. Кат прочета Миро и още двама трима и си викам - лелеййй каква съм късметлийка и обратното, на бас, че и те като ме четат си го мислят тайничко

            Сладка темичка стана.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

              па евго таквиз ги гони. Те му подреждат къщата, ака гледат го той не ги харесва !?!?!?
              Грешка прави. Жената иска да е господарка на дома.Остави я да си аранжира, пък си прави каквото поискаш.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                И ниЙ така душко. Затова крия форума от моята нежна 1/2. А като не слуша, й показвам мнения на Миро, за идилията на мъжкия султанат. Ако и това не помогне, включвам тежката артилерия с Благо Джизъса. След форумната терапия е направо като изцерена. Чак не може да повярва каква е късметлийка да притежава такова мъжко съкровище

                А наздраве!
                Дали е така?Може пък да си мечтае да е в някой султанат. Ако не вярваш на мен прочети класикът Марио Пузо.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                  па евго таквиз ги гони. Те му подреждат къщата, ака гледат го той не ги харесва !?!?!?
                  Нали сме уточнили по назад в темата, че на Евго му трябва жена с голям номер обувки. Като му стъпи на врата, да няма мърдане.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Добре, че го чета тоз форум. Вечер прочитам какво е написала целокупната част от мъжкото присъствие и сутринта, още щом си отворя очите и започвам с рецитацията. Зер, природата ме надарила с услужлива памет.
                    Ся, вчера сте пропуснали кюфтета, ще трябва да юркам по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието по разните му там Горнооряховски скари.
                    Ама, той вече свикна. Първо се запиняше като магаре на мост, но аз му чета форума. Така и така, виж какво мислят другите 1/2, 1/3 или 1/4 пълноправни членове на домочадията и самостоятелните бойни единици. Ще правиш равнис по тях, като в казармата.
                    Живи и здрави да сте и наздраве!
                    И ниЙ така душко. Затова крия форума от моята нежна 1/2. А като не слуша, й показвам мнения на Миро, за идилията на мъжкия султанат. Ако и това не помогне, включвам тежката артилерия с Благо Джизъса. След форумната терапия е направо като изцерена. Чак не може да повярва каква е късметлийка да притежава такова мъжко съкровище

                    А наздраве!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Трябва си чалъм. Ето аз например не се бъркам на жената като иска да промени нещо в жилището ни и тя милата цъфти .И не се сърди,че не помагам в домакинската работа.
                      Има важни за жените неща.И уредбата на дома е едно от тях.И жената доволна,и мен не ме бърка,щото съм си направил една стая по мой вкус.Важно е мир да има и разбирателство. Пък да не се задълбочаваме чак толкова какво искат жените.
                      При теб такава опасност няма.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Трябва си чалъм. Ето аз например не се бъркам на жената като иска да промени нещо в жилището ни и тя милата цъфти .И не се сърди,че не помагам в домакинската работа.
                        Има важни за жените неща.И уредбата на дома е едно от тях.И жената доволна,и мен не ме бърка,щото съм си направил една стая по мой вкус.Важно е мир да има и разбирателство. Пък да не се задълбочаваме чак толкова какво искат жените.
                        па евго таквиз ги гони. Те му подреждат къщата, ака гледат го той не ги харесва !?!?!?
                        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

                          Ами няма нужда, какви души, то нещата са прости - даваш пари, подаръци, кюфтета и гледаш дали се връща нещо - ако има нещо насреща - добре, ако няма - следващата.

                          Всъщност се майтапя, нещата не са толкова елементарни, но всяка жена и се стопля душичката от подходящо направен комплимент или подарък.
                          Добре, че го чета тоз форум. Вечер прочитам какво е написала целокупната част от мъжкото присъствие и сутринта, още щом си отворя очите и започвам с рецитацията. Зер, природата ме надарила с услужлива памет.
                          Ся, вчера сте пропуснали кюфтета, ще трябва да юркам по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието по разните му там Горнооряховски скари.
                          Ама, той вече свикна. Първо се запиняше като магаре на мост, но аз му чета форума. Така и така, виж какво мислят, че искат жените другите 1/2, 1/3 или 1/4 пълноправни членове на домочадията и самостоятелните бойни единици. Ще правиш равнис по тях, като в казармата.
                          Живи и здрави да сте и наздраве!
                          Last edited by tnm; 18.11.2022, 12:02.
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

                            Ами няма нужда, какви души, то нещата са прости - даваш пари, подаръци, кюфтета и гледаш дали се връща нещо - ако има нещо насреща - добре, ако няма - следващата.

                            Всъщност се майтапя, нещата не са толкова елементарни, но всяка жена и се стопля душичката от подходящо направен комплимент или подарък.
                            Трябва си чалъм. Ето аз например не се бъркам на жената като иска да промени нещо в жилището ни и тя милата цъфти .И не се сърди,че не помагам в домакинската работа.
                            Има важни за жените неща.И уредбата на дома е едно от тях.И жената доволна,и мен не ме бърка,щото съм си направил една стая по мой вкус.Важно е мир да има и разбирателство. Пък да не се задълбочаваме чак толкова какво искат жените.
                            Last edited by mirodes; 18.11.2022, 11:03.

                            Коментар


                            • Да ти се усмихне "палаво" жена на работното си място... (а ти да изтълкуваш това като готовност за бъдеща връзка)... Възможно е.

                              Да бъде толкова "отворена", че - след като поканиш същата на среща - още същата вечер тя да се "навие" да легне с теб... Възможно е.

                              Защо да не е възможно вече да се е усмихнала другиму (останалото, след "палавата усмивка" е заличено от паметта й)? Защо да не е възможно и да има (приятна) изненада за Евго през следващите месеци? За готов наследник говоря, но дори да бъде с африкански черти - пак ще си го обича...

                              В конкретния случай Евго не може да промени стереотипа си - да фиксира и търси стройни и добре поддържани тела (на спортисти от м.р.).., Може би е най-добре Евго да обърне внимание на племенниците, за които се грижи.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                                Не си ме разбрал. Казвам го в смисъл, че няма нужда да се задълбаваме чак толкова в женската душевност, а не че не трябва да правим това,което те искат от мъжете.
                                Ами няма нужда, какви души, то нещата са прости - даваш пари, подаръци, кюфтета и гледаш дали се връща нещо - ако има нещо насреща - добре, ако няма - следващата.

                                Всъщност се майтапя, нещата не са толкова елементарни, но всяка жена и се стопля душичката от подходящо направен комплимент или подарък.

                                Коментар

                                Working...
                                X