IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    21 процента от младежите в САЩ се определят като хомосексуални легализират се наркотиците. В градове като Балтимор има 40 пъти повече убийства от България на човек от населението, хвърлят се трилиона за борба с глобалното затопляне.Европа се напълни с диваци от Азия и Африка, САЩ от Латинска Америка. Западната цивилизация загива.
    Ще ни тривнат тука.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

      Пепел ти на устата. Единствената преграда пред диктатурата е действащата и смазана съдебна система. Назад не вярвам да искаш да се връщаме.

      Те ѝ сега пак се зачитат интересите на САЩ. Северен поток е древна история и криво направена германска сметка, ама това е за другата тема.
      21 процента от младежите в САЩ се определят като хомосексуални легализират се наркотиците. В градове като Балтимор има 40 пъти повече убийства от България на човек от населението, хвърлят се трилиона за борба с глобалното затопляне.Европа се напълни с диваци от Азия и Африка, САЩ от Латинска Америка. Западната цивилизация загива.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        Лозунгът му беше"Да направим Америка велика отново "и си зачиташе интересите на САЩ на първо място .
        А съдебната система не е Бог. И там работят хора, които грешат.Кога неумишлено,кога нарочно.
        Пепел ти на устата. Единствената преграда пред диктатурата е действащата и смазана съдебна система. Назад не вярвам да искаш да се връщаме.

        Те ѝ сега пак се зачитат интересите на САЩ. Северен поток е древна история и криво направена германска сметка, ама това е за другата тема.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

          Тогава се моли да го преизберат, ама надали. Някои от ходовете му бяха ок, други не толкова и като цяло неистово личеше липсата на политически и държавнически опит.

          Да не говорим пък как се опитваше да прескача съдебната система. Мерси.
          Лозунгът му беше"Да направим Америка велика отново "и си зачиташе интересите на САЩ на първо място .
          А съдебната система не е Бог. И там работят хора, които грешат.Кога неумишлено,кога нарочно.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            Докато Тръмп беше на власт бе разгромена Ислямска държава, Ким не изстрелваше ракети,а Путин си налягаше парцалите.И на китайчето му се стъжни .Тръм намали данъците в САЩ,имаше рекордно ниска безработица.
            Тогава се моли да го преизберат, ама надали. Някои от ходовете му бяха ок, други не толкова и като цяло неистово личеше липсата на политически и държавнически опит.

            Да не говорим пък как се опитваше да прескача съдебната система. Мерси.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

              Ами то и сега още тече следствие - изчакай малко. Онези и те са маскари, но дедо ти Тръмп го караше като слон в стъклария, мисълта ми е, че лично аз не го виждам особено умен в държавническата дейност. И не виждам особен принос на словенското барби до него оттам тръгна лафът ни.

              Едно е да водиш тв шоу в стил слави трифонов, а друго да се занимаваш с политика, което се видя и при учиндолското недоразумение.
              Докато Тръмп беше на власт бе разгромена Ислямска държава, Ким не изстрелваше ракети,а Путин си налягаше парцалите.И на китайчето му се стъжни .Тръм намали данъците в САЩ,имаше рекордно ниска безработица.
              А словенката си гледа семейството и не се бърка там,където не й е работа. Какво повече да се иска от нея?
              Last edited by mirodes; 30.10.2022, 19:03.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                И защо не е в затвора?Или поне осъден?
                Хайде по-сериозно, поне си юрист и не ти подобава да се влияеш от либерастките медии.
                Ами то и сега още тече следствие - изчакай малко. Онези и те са маскари, но дедо ти Тръмп го караше като слон в стъклария, мисълта ми е, че лично аз не го виждам особено умен в държавническата дейност. И не виждам особен принос на словенското барби до него оттам тръгна лафът ни.

                Едно е да водиш тв шоу в стил слави трифонов, а друго да се занимаваш с политика, което се видя и при учиндолското недоразумение.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  Опита се да инсталира едноличен режим и не му се получи. Светът няма нужда от още един малоумен диктатор.
                  И защо не е в затвора?Или поне осъден?
                  Хайде по-сериозно, поне си юрист и не ти подобава да се влияеш от либерастките медии.
                  И светът няма нужда от "борба с глобалното затопляне ",пропаганда на хомосексуализма, легализация на наркотиците,BLM и тем подобни идиотщини.
                  А има нужда от лидери като Тръмп.
                  Last edited by mirodes; 30.10.2022, 18:53.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                    Какви ги е натворил?
                    Опита се да инсталира едноличен режим и не му се получи. Светът няма нужда от още един малоумен диктатор.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                      Айде сега и ти … какво ги надроби дедо Тръмп накрая в парламента не помниш ли? От много акъл ли беше?
                      Какви ги е натворил?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Не е важно кой как се гласува, а кой брои бюлетините.
                        Айде сега и ти … какво ги надроби дедо Тръмп накрая в парламента не помниш ли? От много акъл ли беше?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                          А преизбраха ли го?

                          Щото баба Джил май няма дълги крака, ама май има мозък …
                          Не е важно кой как се гласува, а кой брои бюлетините.
                          И не знам какъв мозък има Джил,ама Джо Байдън е станал за посмешище на целият свят. Което не говори никак добре за гласувалите за него.
                          Last edited by mirodes; 30.10.2022, 18:45.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                            Защо изредените видове жени са представени като антиподи? Не може ли силната жена да е умна или щедра и мила? Или пък добрата домакиня, да е красива и добре поддържана? Еле пък ако жена ми е всичко изброено, какъв съм аз? Да взема да се разчекна ли, какво..?
                            Според мен може, не съм в главата на авторката на текста - пуснах го за дебат и май се получава

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение



                              То туй не е мое. Хареса ми като изложение, постнах го. Абе на някой първо виж жена му, за да го прецениш
                              Защо изредените видове жени са представени като антиподи? Не може ли силната жена да е умна или щедра и мила? Или пък добрата домакиня, да е красива и добре поддържана? Еле пък ако жена ми е всичко изброено, какъв съм аз? Да взема да се разчекна ли, какво..?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                                Да, ОК, не е твое, още първия път рзбрах, но и това, което казваш е грешка (подчертаното)!

                                Първо, защото приемаш жената за константа, а хората с времето (макар и бавно) се променят.

                                И второ - за въпросната жена какво ще кажеш - ВИЖ МЪЖА ѝ! Параграф 22 - затворен кръг!
                                Има доза корелация. Виж на всеки партньора и си вади изводите, а то иначе времето тече и за двамата в една посока.

                                Коментар

                                Working...
                                X