IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    Може петък вечер да си пътуваш към дома. А останалите 4 вечери да са за хойкане.

    Жени за забавление има, ако трябва ще си платиш. То така или иначе все се плаща.

    А пък аз, последната ми приятелка я пратих на един пич да я погледне и да си каже мнението на няколко снимки.

    Той не я хареса и каза, че няма да й позволи да го докосне (че била чудовище, ). Един друг, който е на 47г, каза, че била добра и нямало да я върне. Всичко е много относително.
    Не е важно какво ще кажат другите,а ти дали я харесваш.И аз имах едно гадже,която не беше първа красавица,ама в секса беше много добра.И си движех с нея.Е все пак не беше някой глиган,а слаба,но в лицето не беше кой знае какво.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      Момчето беше наистина хубаво.

      Би могъл да ми е син,
      Ок, ама обстоятелствено описание от мъж за мъж не е ок.
      Както и да е, твоя си работа.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

        Виж какво внимание си обърнал на описанието на немския младеж.
        Доста подробно си го описал.
        Момчето беше наистина хубаво.

        Би могъл да ми е син,

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          всичките готини млади хора - виж какво съм написал
          Виж какво внимание си обърнал на описанието на немския младеж.
          Доста подробно си го описал.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes

            Намислил съм го от понеделник до събота сутринта да съм в София е после да се прибирам за уикенда.Като петък вечер мисля да я посвещава на нощния живот.
            Пък дано някоя ми върже-все пак според форумните специалистки мъже на възраст близо до 50 -е години не се търсят от жените.
            Може петък вечер да си пътуваш към дома. А останалите 4 вечери да са за хойкане.

            Жени за забавление има, ако трябва ще си платиш. То така или иначе все се плаща.

            А пък аз, последната ми приятелка я пратих на един пич да я погледне и да си каже мнението на няколко снимки.

            Той не я хареса и каза, че няма да й позволи да го докосне (че била чудовище, ). Един друг, който е на 47г, каза, че била добра и нямало да я върне. Всичко е много относително.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение
              Още един - два секса и баааам ... 2023 година.
              Чак пък два!? Хиперболизираш, струва ми се.
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes

                Един мъж никога не трябва да се ограничава с една жена.Така лишава някоя друга от себе си.
                Ъхъ, ъхъ ... Жените най-мразим да се лишаваме. Ко не е един, друг ще е тоз, де ще го отнесе.
                Наздраве!

                П.П. Нали знаеш - всеки мъж мечтае да е първи, а всяка жена - да е последна. След нея сал два метра трап
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Още един - два секса и баааам ... 2023 година.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mirodes

                    Един мъж никога не трябва да се ограничава с една жена.Така лишава някоя друга от себе си.
                    Ще ти е готино отново като ерген,

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes

                      Ще видя как стоят нещата лично. Мисля догодина да се местя в София сам,ще си наема жилище и мисля да си търся съквартирантка за жилището.
                      Готов съм и на двата варианта-неангажираща връзка или нещо по-сериозно.Каквото дойде.
                      Не си ли доволен от твоята?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes

                        Един познат така се ожени за филипинка. Как ще се развият нещата времето ще покаже. Ама и той не можа да си намери подходяща жена в България.
                        То си е проблем намирането.

                        Имам колеги, 1-2 години по-големи от мен. Изглеждат нормално, пари и работа имат (може и да са по-богати от мен, не им знам точно нещата), но и те не могат да намерят.

                        Самите жени не искат да са майки и да имат семейство, а се занимават с други неща - гледат кучета и котки, висят във ф.б., ходят на море по женски, и не искат да слугуват на никой. Отделно има и кифленска мода, за която вчера говорихме.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes

                          Вариант с циганка не ти предлагам. Но съвсем сериозно ти казвам да си помислиш за някоя туркиня или помакиня.
                          На море не можахме да отидем заради здравословни проблеми на член от семейството,иначе купих басейн още миналото лято и децата и племенниците много се зарадваха.
                          За сега предпочитам българския етонс.

                          Евентуално филиинка или от Тайланд.


                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes

                            Ако не можеш да си намериш подходяща българка пробвай с чужденка.Ще имаш избор от цял свят.Или пък с някоя туркиня или помакиня от България. Имат уважението на мъжа ,поддържат се,не са шавливи ,ще ти родят деца и ще се грижат за мъжа и домакинството. Какво повече му трябва на един мъж от една жена?
                            А и повечето се женят девствени, което е рядко срещано за българките в наши дни.Въпреки че преди 100 години и при тях е било така.
                            То една циганка ако не е девствена, струва евтино, когато я купува мъжът й,

                            Ще видя какво ще направя, варианти много.

                            Вие ходихте ли на море, купи ли басейн за двора?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                              Абре Евго,
                              В почти всеки твой пост обръщаш внимание на някой снажен младеж. Имаш проблем със сексуалността ми се струва. Мъж в час, не би обръщал толкова внимание на другите мъже. Аз дори не забелязвам с кви коси са, не ме вълнува.
                              Поговори със специалист.
                              Не го приемай като обида или някакво заяждане.
                              всичките готини млади хора - виж какво съм написал

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                Наскоро се прибрах от море.

                                До нас вилата се дава на чужденци. Тази година имаше млади немци, на около 20 г. , всичките готини млади хора.

                                Направи ми впечатление едно момче, русо, високо, модерно подстригано отстрани до кожа, а отгоре малко повече коса. Беше с хубава физика и широки рамене. Личи, че ще стане готин пич и ще го харесват жените (от харесвания тип).


                                Конкретно българката е малко сбъркана (тези в репродуктивна възраст). В 90% от случаите не е кой знае какво, а с претенции да си хване готин мъж и богат.
                                Абре Евго,
                                В почти всеки твой пост обръщаш внимание на някой снажен младеж. Имаш проблем със сексуалността ми се струва. Мъж в час, не би обръщал толкова внимание на другите мъже. Аз дори не забелязвам с кви коси са, не ме вълнува.
                                Поговори със специалист.
                                Не го приемай като обида или някакво заяждане.

                                Коментар

                                Working...
                                X