IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

    Чувал ли си за понятието “системна грешка”?
    Обясни ми какво имаш предвид.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo

      )

      Рускините са нахални и мързеливи. По-добре някоя азиатка, simple people.

      Баща ми беше заковал една рускиня на една командировка и тя звъня по телефона да го търси и го издаде (звучеше като нахална лелка). Но не постигна нищо.
      Обобщения не обичам да правя.Изглежда ми свестна,ако не е, никой не ме е насилил да се женя за нея.Ще поживеем поне месец заедно и тогава ще взема решение. И да не се обвържа трайно също не е лош вариант, тъкмо ще пробвам повече жени.
      Животът на самотен ерген също си има предимства.Ще го разбереш едва като се обвържеш.Имам приятели, които след развод(а един след смъртта на жена си)вече няколко години са сами. И по-скоро не търсят ново обвързване.
      Last edited by mirodes; 21.09.2022, 14:18.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        Засега се отказах от идването в София. Ще пробвам първо в родния си град как ще се развият нещата с новото ми начинание ,щото тук доста хора ме познават,за разлика от София.Кофти е,че изборът на свободни жени е много, много ограничен. Един приятел вдовец не може да намери свободна вече няколко години и има за любовници омъжени жени.
        Но ще се регистрирам в сайтовете за запознанства и все някъде ще ми излезе късмета.
        Гаранция.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Търся булка почти 15 г.

          Да кажем, че в началото съм искал нещо младичко и свежо, защото и аз бях 20+. Освен това съм успешен мъж и не искам някоя изпаднала, дето ще се хване за мен като спасителен пояс.

          Наблюденията ми са, че жените са големи егоистки, не искат да си нарушават комфорта и дори не са разкрепостени (тези без приятел не са обучени и не минава хубаво с тях).

          Намери си работа в София и заедно ще ходим по пиано баровете. Аз също съм завършил английска гимназия и съм учил правни дисциплини като икономист, имаме много допирни точки. Имам и практически опит в някой области на правото.

          Поздрави,
          За куче ли говориш или за човешко същество? Обучава се куче.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            Нещо не си разбрал-аз ще си търся съпруга, не любовница.А жена, която не си изпълнява домакинските задължения няма как да ми стане съпруга.
            И не знам какво разбираш под лоялност, но разводите са наполовина на браковете. Когато един брак не върви по-добре да се прекрати.
            А жена, която ми изневери, на момента изхвърча.Без да ме интересува колко деца ми е родила и отгледала.
            Чувал ли си за понятието “системна грешка”?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              ОК

              В София дават по-хубави заплати и има повече жени.

              В сайтовете е много зле, мъже стоят по 15-20г, още от младини, с много малък успех, само за секс.
              Нямам намерение да работя за заплата,а за себе си.Ще видим как ще потръгнат нещата.
              По сайтовете е зле наистина,но има вариант и за чужденки в международни сайтове за запознанства. Една рускиня напира да идва в България ,ама като още не съм се развел какво да я правя тук.Регистрирай се в някой подобен сайт, може с чужденка да ти излезе късмета.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                Засега се отказах от идването в София. Ще пробвам първо в родния си град как ще се развият нещата с новото ми начинание ,щото тук доста хора ме познават,за разлика от София.Кофти е,че изборът на свободни жени е много, много ограничен. Един приятел вдовец не може да намери свободна вече няколко години и има за любовници омъжени жени.
                Но ще се регистрирам в сайтовете за запознанства и все някъде ще ми излезе късмета.
                ОК

                В София дават по-хубави заплати и има повече жени.

                В сайтовете е много зле, мъже стоят по 15-20г, още от младини, с много малък успех, само за секс.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Търся булка почти 15 г.

                  Да кажем, че в началото съм искал нещо младичко и свежо, защото и аз бях 20+. Освен това съм успешен мъж и не искам някоя изпаднала, дето ще се хване за мен като спасителен пояс.

                  Наблюденията ми са, че жените са големи егоистки, не искат да си нарушават комфорта и дори не са разкрепостени (тези без приятел не са обучени и не минава хубаво с тях).

                  Намери си работа в София и заедно ще ходим по пиано баровете. Аз също съм завършил английска гимназия и съм учил правни дисциплини като икономист, имаме много допирни точки. Имам и практически опит в някой области на правото.

                  Поздрави,
                  Засега се отказах от идването в София. Ще пробвам първо в родния си град как ще се развият нещата с новото ми начинание ,щото тук доста хора ме познават,за разлика от София.Кофти е,че изборът на свободни жени е много, много ограничен. Един приятел вдовец не може да намери свободна вече няколко години и има за любовници омъжени жени.
                  Но ще се регистрирам в сайтовете за запознанства и все някъде ще ми излезе късмета.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                    А какво означава "домакинските задължения" ?
                    Нима смятал, че жената трябва само да върти кухнята и да чисти?!?
                    Семейство се създава за да остарееш с този човек. Няма мъжка или женска работа/задължения. Кви са тия стереотипи?
                    Вкъщи, аз готвя повече, жената чисти повече.
                    Говориш за изневяра от нейна страна, а ако ти изневериш, какво става? Или ти ще си развяваш коня, а тя до печката.....
                    Малко банално звучи!
                    Трябва да има реципрочност, каквото за единият това и за другият.
                    ​​​​​
                    Ами ти ако искаш може не само да готвиш,но и да чистиш, переш,гладиш така нататък. Това си е твоя работа. Аз нямам намерение да правя нито едно от изброените неща.Ако на някоя не й харесва чао и да идва следващата. Жени много.
                    Колкото до изневярата-разводът ще се случи не заради изневяри.След като не съм ангажиран във връзка повече за каква изневяра става въпрос.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Нещо не си разбрал-аз ще си търся съпруга, не любовница.А жена, която не си изпълнява домакинските задължения няма как да ми стане съпруга.
                      И не знам какво разбираш под лоялност, но разводите са наполовина на браковете. Когато един брак не върви по-добре да се прекрати.
                      А жена, която ми изневери, на момента изхвърча.Без да ме интересува колко деца ми е родила и отгледала.
                      Търся булка почти 15 г.

                      Да кажем, че в началото съм искал нещо младичко и свежо, защото и аз бях 20+. Освен това съм успешен мъж и не искам някоя изпаднала, дето ще се хване за мен като спасителен пояс.

                      Наблюденията ми са, че жените са големи егоистки, не искат да си нарушават комфорта и дори не са разкрепостени (тези без приятел не са обучени и не минава хубаво с тях).

                      Намери си работа в София и заедно ще ходим по пиано баровете. Аз също съм завършил английска гимназия и съм учил правни дисциплини като икономист, имаме много допирни точки. Имам и практически опит в някой области на правото.

                      Поздрави,

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Нещо не си разбрал-аз ще си търся съпруга, не любовница.А жена, която не си изпълнява домакинските задължения няма как да ми стане съпруга.
                        И не знам какво разбираш под лоялност, но разводите са наполовина на браковете. Когато един брак не върви по-добре да се прекрати.
                        А жена, която ми изневери, на момента изхвърча.Без да ме интересува колко деца ми е родила и отгледала.
                        А какво означава "домакинските задължения" ?
                        Нима смятал, че жената трябва само да върти кухнята и да чисти?!?
                        Семейство се създава за да остарееш с този човек. Няма мъжка или женска работа/задължения. Кви са тия стереотипи?
                        Вкъщи, аз готвя повече, жената чисти повече.
                        Говориш за изневяра от нейна страна, а ако ти изневериш, какво става? Или ти ще си развяваш коня, а тя до печката.....
                        Малко банално звучи!
                        Трябва да има реципрочност, каквото за единият това и за другият.
                        ​​​​​
                        Last edited by polax; 21.09.2022, 13:02.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                          Ех, какъв хубав урок по лоялност ще даде на децата си, когато нещата излязат наяве. После пък жена му ще разясни нагледно, що е то пазар на труда и какво значи дефицит на слугинажа - разбирай съпруга, която да ти гледа децата и да върти къщата, вместо любовница да ти прави гевреци. Като смени ролите и си намери някой, абдикирайки от домашните задължения, направо ще настъпи семейната нирвана.
                          Нещо не си разбрал-аз ще си търся съпруга, не любовница.А жена, която не си изпълнява домакинските задължения няма как да ми стане съпруга.
                          И не знам какво разбираш под лоялност, но разводите са наполовина на браковете. Когато един брак не върви по-добре да се прекрати.
                          А жена, която ми изневери, на момента изхвърча.Без да ме интересува колко деца ми е родила и отгледала.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                            Мисля си......че ако жена ти готви хубаво, пере всички и поддържа къщата, няма смисъл да я махаш. Винаги можеш да си хойкаш дискретно.

                            Нали турците казват, че един мъж не е за една жена.
                            Ех, какъв хубав урок по лоялност ще даде на децата си, когато нещата излязат наяве. После пък жена му ще разясни нагледно, що е то пазар на труда и какво значи дефицит на слугинажа - разбирай съпруга, която да ти гледа децата и да върти къщата, вместо любовница да ти прави гевреци. Като смени ролите и си намери някой, абдикирайки от домашните задължения, направо ще настъпи семейната нирвана.
                            Last edited by Bad_Bear; 21.09.2022, 11:33.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              Ето нещо за развеселяване.Пинокио като лъжел и му растял носът.И веднъж добрата фея отишла при него, седнала на носа му и казала"Лъжи, Пинокио, лъжи малък мръсник".
                              +100

                              Ние редовно гледахме "Стани богат" и със сигурност съм те гледал преди 20 г.

                              Мисля си......че ако жена ти готви хубаво, пере всички и поддържа къщата, няма смисъл да я махаш. Винаги можеш да си хойкаш дискретно.

                              Нали турците казват, че един мъж не е за една жена.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                                Аз съм си спокоен. Със сигурност моите деца носят само моите гени.
                                Късметлия си. Моят син носи и част от гените на съпруга ми, но ще го преживея
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X