IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
    Не знам дали е красива съвременната българка, но е мързелива, ражда късно и малко. Прави номера по срещите и така,
    Така е, защото съвременния българин не иска много деца, ангажименти и много обича да минава.по тънката лайсна, ако може. Ако подхванеш жената както трябва, ще ражда, ще си гледа семейството и няма да я мързи

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kiro7 Разгледай мнение

      Евго, това с отказите е част от играта..На времето бях си въвел принцип ..Ако до три пъти не видя резултат и интерес продължавам напред и и казвам, че тя ако иска може да ми се обади и аз нямам време за опити и откази.. Даже съм казвал на последни срещи и израза -В морето има много риба и сме се смели.. Не мисли, че те не го разбират и не виждат , че те отблъскват.. Просто да не си губите времето..
      Мерси

      След колко опита успя да превземеш желаната крепост?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes

        Е то няма мъж,който да не са го отхвърляли жени,независимо от това какви действия в полза на жената е правил. Важното е да не спираш да опитваш и да не се депресираш от подобни неща.Не трябва изобщо да ти пука, а да мислиш за следващата среща.
        А и такива жени, с които си имал някаква връзка, трябва напълно да ги забравиш. Те са минало, което няма да се върне и гледай в бъдещето с някоя нова жена.
        Евго, това с отказите е част от играта..На времето бях си въвел принцип ..Ако до три пъти не видя резултат и интерес продължавам напред и и казвам, че тя ако иска може да ми се обади и аз нямам време за опити и откази.. Даже съм казвал на последни срещи и израза -В морето има много риба и сме се смели.. Не мисли, че те не го разбират и не виждат , че те отблъскват.. Просто да не си губите времето..

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

          Пак обобщаваш!
          Моите познати жени не се вписват в твоята категоризация.
          ​​​​​​Какво означава номера по срещите?
          "Номера" означава.........да отделяш много време на някоя жена, да има срещи, кино, да я черпиш, ти да плащаш, да отидете на ресторант, тя дори да не ти благодари и накрая нищо да не се случи.

          Аз Ви бях разказвал за една аптекарка......днес я проверих от друг профил, защото ме е блокирала във фейса. Наскоро се е сгодила за някакъв, не за Мечока, но тя вече е 40-41 г. (завършила е през 2005г фармация).

          Няма да се занимавам с нея повече. Трябваше Мечока или новия да си й направили дете вече.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

            Пак обобщаваш!
            Моите познати жени не се вписват в твоята категоризация.
            ​​​​​​Какво означава номера по срещите?
            Да ти го обясня (Евго трябва да е зает):

            "Номер на среща" е, когато една дама отказва да си легне с теб.

            "НомерА" (мн.ч.) прави, когато ти откаже повече от един път.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
              Не знам дали е красива съвременната българка, но е мързелива, ражда късно и малко. Прави номера по срещите и така,
              Пак обобщаваш!
              Моите познати жени не се вписват в твоята категоризация.
              ​​​​​​Какво означава номера по срещите?

              Коментар


              • Не знам дали е красива съвременната българка, но е мързелива, ражда късно и малко. Прави номера по срещите и така,

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes

                  Ди Каприо си е хванал за гадже 22 годишна украинка. Там е истината-и аз на Евго му казвам да си хване украинка.
                  Българките трябва повече да се стараят, щото украинките идват красиви,еб...и,мечта за всеки мъж.
                  А сега украинките се разпознават лесно. (окупирали са посолството на Украйна, разбира се...)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    Държеше се доста откачено, нямаше работа и си беше малко "луда калинка".

                    На 25г е била готина, а на 35г беше външно симпатична, леко пухкава.

                    И не се разбрахме с нея.

                    Евго, какви ги говориш? Недоумявам! Може ли да кажеш, че жена, която е на 25 е готина???

                    Вземай пример от Леонардо Ди Каприо! Той, на 47 - разкара Камила Мороне, която беше на 25 и то, по-младо гадже си намери,..., а Ди Каприо направо си е чичак, сравнен с теб!

                    Твоята "на 25 била готина"? Готина на 25? Не ми говори! До 25! После я разкарваш, именно по примера на Ди Каприо! Бъди мъж!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Ъхъ, ъхъ ... Жените най-мразим да се лишаваме. Ко не е един, друг ще е тоз, де ще го отнесе.
                      Наздраве!

                      П.П. Нали знаеш - всеки мъж мечтае да е първи, а всяка жена - да е последна. След нея сал два метра трап
                      Леле мале

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Не е важно какво ще кажат другите,а ти дали я харесваш.И аз имах едно гадже,която не беше първа красавица,ама в секса беше много добра.И си движех с нея.Е все пак не беше някой глиган,а слаба,но в лицето не беше кой знае какво.
                        Държеше се доста откачено, нямаше работа и си беше малко "луда калинка".

                        На 25г е била готина, а на 35г беше външно симпатична, леко пухкава.

                        И не се разбрахме с нея.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Не ги пиши тия, че да не вземе някоя заблудена девица да ти се върже на приказките за принца. Ще има да целува жаби докато свят й се завие.
                          Наздраве!
                          Ако някой не разбере така подредените думи , то няма нужда и от думи .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                            Чудесата в приказките са реални , принцове надлъж и на шир, принцеси също ! Лошо е събуждането и загубването на бленеуваното
                            Не ги пиши тия, че да не вземе някоя заблудена девица да ти се върже на приказките за принца. Ще има да целува жаби докато свят й се завие.
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              La donna è mobile
                              Напълно естествено е утре да ни се прииска нещо друго. Желанията при жената зависят от атмосферното налягане, нивото на прогестерона и естрогена, както и от редица други биотични и абиотични фактори на заобикалящата я среда.
                              При едни е интересен материалния потенциал на срещуположния пол, при други - емоционалния. А има и някои блатни кикимори, които се интересуват и от двата. Тежко и горко им на такива мъже, които са уцелили таз шестица от тото.
                              За душата и фън шуи мен не ме търси - тези неща са ми твърде далечни. Знаеш, аз забърквам бъркоча в котела и си отмятам грижите
                              Наздраве!
                              Чудесата в приказките са реални , принцове надлъж и на шир, принцеси също ! Лошо е събуждането и загубването на бленеуваното

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                Може петък вечер да си пътуваш към дома. А останалите 4 вечери да са за хойкане.

                                Жени за забавление има, ако трябва ще си платиш. То така или иначе все се плаща.

                                А пък аз, последната ми приятелка я пратих на един пич да я погледне и да си каже мнението на няколко снимки.

                                Той не я хареса и каза, че няма да й позволи да го докосне (че била чудовище, ). Един друг, който е на 47г, каза, че била добра и нямало да я върне. Всичко е много относително.
                                Не е важно какво ще кажат другите,а ти дали я харесваш.И аз имах едно гадже,която не беше първа красавица,ама в секса беше много добра.И си движех с нея.Е все пак не беше някой глиган,а слаба,но в лицето не беше кой знае какво.

                                Коментар

                                Working...
                                X