IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

    Леле колко силна песен и клип. Респект.
    Благодаря.
    Да видим как ще ти се отрази тази.
    За мен е припева, а гласа на вокалистката ме праща буквално в друго измерение.
    https://m.youtube.com/watch?v=uwqM2gXahDw

    А тази буквално ме разтапя, защото наистина мисля само за нея и виждам само нея.
    https://m.youtube.com/watch?v=w1f6o1HQBvg
    Last edited by harpiata; 22.11.2022, 21:17.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
      Щом си математик и програмист - си сериозна работа и ми допадаш,

      Някой от колегите си казаха почти всичко и ги познавам добре, дори сме приятели във ф.б. или сме се виждали на живо. Други са само никове.

      Интересен ми е Джони, който много лъже, но е готин. В днешно време дори типът мачо имат проблем при намирането на жена - един познат (готин пич и фитнес маняк), образован, търси като мен от години, вкл. в сайтове за запознанства. Дори продаваше по фейсбук червен дамски бански, купен за нея, но тя не го заслужава (тя не отговорила на чувствата му). Можеше да го продаде дискретно в olx и да не се излага.
      Направи ли опит със спедиторката?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
        Евго прекалено прибързва като говори директно за тия неща. Не че жените не искат секс и деца,ама се плашат да говорят за това.
        Това е "по-малкия проблем"! Да, и това също, но... пак ти казвам жената иска да види, че мъжа ще се грижи за нея и прочее независимо дали има/няма деца. Иначе той инстинкта е повече от ясен!

        Стефка Съботинова отдавна го е изпяла:
        Любе жали ден до пладне, майка жали чак до гроба!
        Айде лека, за тая вечер толкоз.............

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

          Нормално, не си успял да изчетеш всички тъпотии, с които заливам форума и в частност темата тук:






          Нямам какво да крия и разкривам дори душата си тук. Защото не се страхувам. Запитай се, какво знаеш за мен и какво знаеш за другите тук, които познаваш много по отдавна от мен.

          Нямам проблем и с "ровенето". Обичам конструктивната критика. Тя ми помага да се развивам, да израствам и да ставам по-добър

          Ето какво отговорих, на една наша обща "позната" тук, след като за пореден път я беше афектирал и тя почти загуби вяра в теб:



          И сега се запитай кой не споделя и защо.

          Жокер от бат ти цецко - не сме нито ти, нито аз
          Щом си математик и програмист - си сериозна работа и ми допадаш,

          Някой от колегите си казаха почти всичко и ги познавам добре, дори сме приятели във ф.б. или сме се виждали на живо. Други са само никове.

          Интересен ми е Джони, който много лъже, но е готин. В днешно време дори типът мачо имат проблем при намирането на жена - един познат (готин пич и фитнес маняк), образован, търси като мен от години, вкл. в сайтове за запознанства. Дори продаваше по фейсбук червен дамски бански, купен за нея, но тя не го заслужава (тя не отговорила на чувствата му). Можеше да го продаде дискретно в olx и да не се излага.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
            Някои - със сигурност.

            Лошото е, че жените смятащи мъжете за консуматив някак все успяват да се разминат с Евго като еднополюсни магнити и все не се срещат! Иначе досега да са нафърфорили 3-4 фърфалака.
            Евго прекалено прибързва като говори директно за тия неща. Не че жените не искат секс и деца,ама се плашат да говорят за това.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
              То щото жените не искат деца даже повече от мъжете. По твоята логика и те смятат мъжа за консуматив.
              Някои - със сигурност.

              Лошото е, че жените смятащи мъжете за консуматив някак все успяват да се разминат с Евго като еднополюсни магнити и все не се срещат! Иначе досега да са нафърфорили 3-4 фърфалака.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                Това никой не го оспорва.
                Въпросът е, че никоя жена не може да ти "гарантира" наследник.
                Наречи го Бог, Природа, нещо много по-голямо от нас.
                Това първо!
                Още повече пък първото дете да е мъжко - това, второ на ръка (че има и хора с такива претенции).

                Та... мисълта ми е, че една жена, каквито и майчински чувства да носи - като те надуши, че за тебе е консуматив, посредник до истинската цел... ми не знам ... ?? Жените да кажат !
                То щото жените не искат деца даже повече от мъжете. По твоята логика и те смятат мъжа за консуматив.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  Подаряваш им по лале на 8ми март нали?
                  Отварям им вратите и им правя път, правя им комплименти, все неща, които им харесват. А спрямо съпругата си изпълнявам желанията й.Все пак съм мъж под чехъл както каза.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                    Подаряваш им по лале на 8ми март нали?
                    Ахахахахахахахахаааааааа

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
                      Брей.Най-великото нещо на света-създаването на живот, ти го изкарваш някакво огромно бреме за жената и позитив само за мъжа. Ами да те светна,че майчинския инстинкт е много по-силен от желанието на мъжа за деца.
                      Това никой не го оспорва.
                      Въпросът е, че никоя жена не може да ти "гарантира" наследник.
                      Наречи го Бог, Природа, нещо много по-голямо от нас.
                      Това първо!
                      Още повече пък първото дете да е мъжко - това, второ на ръка (че има и хора с такива претенции).

                      Та... мисълта ми е, че една жена, каквито и майчински чувства да носи - като те надуши, че за тебе е консуматив, посредник до истинската цел... ми не знам ... ?? Жените да кажат !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                        Тогава имаш просто проблем с изказа и читателите друго разбират.
                        Не-просто търсят с какво да се заядат.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          ..................
                          Цецо ........., никога не пише просташки.....
                          Нормално, не си успял да изчетеш всички тъпотии, с които заливам форума и в частност темата тук:

                          Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

                          Явно ловко съм те подвел. .............................. не съм пример за подражание.

                          Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Според мен Цецо не ни казва всичко и не бива да се ровим в тази лична тема.
                          .............
                          Нямам какво да крия и разкривам дори душата си тук. Защото не се страхувам. Запитай се, какво знаеш за мен и какво знаеш за другите тук, които познаваш много по отдавна от мен.

                          Нямам проблем и с "ровенето". Обичам конструктивната критика. Тя ми помага да се развивам, да израствам и да ставам по-добър

                          Ето какво отговорих, на една наша обща "позната" тук, след като за пореден път я беше афектирал и тя почти загуби вяра в теб:

                          Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

                          Нямам причина да не ти вярвам. Виждам повече, от колко си давам вид, че виждам. За да обижда някой другите, значи е бил обиждан от другите. Но вместо да се извиси и да надмогне демоните си, се е принизил и е паднал до тях. Защото не е имал сили и подкрепа. Защото изглежда по-лесно да мразиш, когато всъщност е най-лесно да обичаш. Себе си и другите. И целия свят. Не, мненията ни не се различават. Нито целите. Различава се само пътя, по-който ти и аз си мислим, че ще ги постигнем. Желая ти хубав и усмихнат отпуск И понеже аз само минавам от тук, желая ти щастлив живот изпълнен с много любов. Заслужаваш го.
                          И сега се запитай кой не споделя и защо.

                          Жокер от бат ти цецко - не сме нито ти, нито аз

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                            Ти откъде знаеш аз как се отнасям към жените и към моята в частност?Винаги съм имал уважение към жените. Винаги.
                            Подаряваш им по лале на 8ми март нали?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                              За друго ти говорим, Миро, за отношението на мъжа към жената. Къде намеси пък сега майчиния инстинкт тука?
                              Ти откъде знаеш аз как се отнасям към жените и към моята в частност?Винаги съм имал уважение към жените. Винаги.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                                Total bullshit. За разлика от много други във форума, аз не се смятам за нещо повече от другите. Ако трябва да избирам кой да умре аз или жената без колебание бих избрал себе си.И най-нормалното нещо на света е човек да иска деца. Благодарение на това и сме живи.
                                Тогава имаш просто проблем с изказа и читателите друго разбират.

                                Коментар

                                Working...
                                X