IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
    Тя природата умна, ама хората сме прости!

    В Китай заради дългите години на политика на 1 дете (и заради факта, че са предпочитали да е мъжко и ако се е случело първото да е женско - са го убивали / изхвърляли) в момента в Китай съотношението мъже:жени е 3:1 (по спомен някъде бях чел, не претендирам за точност). Но там в момента има няколкостотин хиляди мъже, които нямат шанс да си намерят жена!
    В Китай затова сега си внасят булки от съседните държави. Тези аборти на женските зародиши вече започват да им излизат пред носа на поданиците на Поднебесната от мъжки пол.
    Съотношението доскоро беше 116:100 и техните демографи прогнозираха, че поне 12 милиона мъже в Китай ще си останат ергени. Там жените наистина са ограничен ресурс и за тях се водят "битки".
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Дефинирай"нарцистичен мъж".
      С риск пак да се скараме ти си типичен такъв

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
        Ами хубавото е, че не всички жени са Златки..... макар отвсякъде да ги облъчват, че това е актуалното!

        Част от тия дето му се натискат е ясно защо (нали не мислиш, че всички са толкова прости да се заблуждават, че ще остареят с него), по-скоро гледат да му родят дете, за да има кого да изнудват после за издръжка и прочее..... а точно тоя прост футболист е от най-лесните за хващане в издънка.
        Глупости. Златка каза,че тя го е издържала,а последната му жена е дъщеря на хотелиер.Та той е златотърсачката..И тоя бил без пукнат лев.А и максималната издръжка в България е 300 лв на дете. За 300 лв ли ще му износят, родят и гледат дете?
        Last edited by mirodes; 17.11.2022, 15:46.

        Коментар


        • Голям смях последните страници. Ново дъно ли ми се привижда ?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            Гледах в Ютуб клип на един американец, женен за полякиня и живеещ в Полша. И той каза, че си направил експеримент и регистрирал фалшиви профили в сайт за запознанства с неговата снимка и на жена му.На жена му писали над 300 мъже за една седмица, а на него 3 жени за месец и то меко казано неатрактивни.Аз също съм бил регистриран в такива сайтове и мога да потвърдя казаното от него. И да допълня, че постоянно ми пишеха педали,въпреки че бях посочил,че търся запознанства с жени.Такива ги блокирах и по едно време имах над 50 блокирани.Ама хубава жена така и не ми писа първа.
            Та затова Евго като разправя,че хич не е лесно да си намери жена, не е за подигравка.
            Не е за подигравка, разбира се.




            Още през 2006, когато бях 20+, имах регистрация в 2-3 такива сайта.

            Пишеха ми разни стари чанти, които не ме интересуваха и мъже понякога. И съм имал предложения от жени......."съгласна съм, но ще ми платиш 80 лв да преспя с теб". Много мъже имат регистрации в подобни сайтове, губят ценна човешка енергия за без резултат.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
              Сигурно са различни. Затова и Благой Георгиев сменя жените като носни кърпички. Въпреки, че всички го знаят,че е кръшкач и пак се натискат да се омъжат за него и да му родят дете,което ще изостави.Или на мутрите преди години. Даже има и случаи прокурорки и полицайки да се влюбят в някой бандит.
              Ами хубавото е, че не всички жени са Златки..... макар отвсякъде да ги облъчват, че това е актуалното!

              Част от тия дето му се натискат е ясно защо (нали не мислиш, че всички са толкова прости да се заблуждават, че ще остареят с него), по-скоро гледат да му родят дете, за да има кого да изнудват после за издръжка и прочее..... а точно тоя прост футболист е от най-лесните за хващане в издънка.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
                Да чукаме на дърво, на живо нещата все още стоят другояче. И природата за разлика от нас е доста по-умна, затова поддържа здравословно съотношение от 1100:1000 /мъже:жени/ в полза на мъжете. Хем да има минимална конкуренция, хем да са всички щастливи
                Тя природата умна, ама хората сме прости!

                В Китай заради дългите години на политика на 1 дете (и заради факта, че са предпочитали да е мъжко и ако се е случело първото да е женско - са го убивали / изхвърляли) в момента в Китай съотношението мъже:жени е 3:1 (по спомен някъде бях чел, не претендирам за точност). Но там в момента има няколкостотин хиляди мъже, които нямат шанс да си намерят жена!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                  Питах ТИ какво точно влагаш в термина лошо момче?
                  Не каза, препрати към тоя.

                  Не съм го чувал, не му знам теориите, но и не мисля да си губя времето с тях.
                  Подозирам, че той говори за еднократни изживявания с пират/бандит, а не за брак с върколак?!
                  (а това са две различни неща)
                  Сигурно са различни. Затова и Благой Георгиев сменя жените като носни кърпички. Въпреки, че всички го знаят,че е кръшкач и пак се натискат да се омъжат за него и да му родят дете,което ще изостави.Или на мутрите преди години. Даже има и случаи прокурорки и полицайки да се влюбят в някой бандит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
                    Цитирам Джордън Питърсън, който е психолог и има клипове в Ютуб точно по темата за женската психология относно мъжете.
                    Питах ТИ какво точно влагаш в термина лошо момче?
                    Не каза, препрати към тоя.

                    Не съм го чувал, не му знам теориите, но и не мисля да си губя времето с тях.
                    Подозирам, че той говори за еднократни изживявания с пират/бандит, а не за брак с върколак?!
                    (а това са две различни неща)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Гледах в Ютуб клип на един американец, женен за полякиня и живеещ в Полша. И той каза, че си направил експеримент и регистрирал фалшиви профили в сайт за запознанства с неговата снимка и на жена му.На жена му писали над 300 мъже за една седмица, а на него 3 жени за месец и то меко казано неатрактивни.Аз също съм бил регистриран в такива сайтове и мога да потвърдя казаното от него. И да допълня, че постоянно ми пишеха педали,въпреки че бях посочил,че търся запознанства с жени.Такива ги блокирах и по едно време имах над 50 блокирани.Ама хубава жена така и не ми писа първа.
                      Та затова Евго като разправя,че хич не е лесно да си намери жена, не е за подигравка.
                      Ако търси по социалните мрежи и сайтове за запознанства - определено! Примерите които даваме абсолютно го доказват.

                      Да чукаме на дърво, на живо нещата все още стоят другояче. И природата за разлика от нас е доста по-умна, затова поддържа здравословно съотношение от 1100:1000 /мъже:жени/ в полза на мъжете. Хем да има минимална конкуренция, хем да са всички щастливи

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                        Ти сега някое списание ли цитираш?

                        Навремето една позната бачкаше във ФМ-радио и вика: Знаеш ли как пишем хороскопите?
                        Съберем се по 1 представител от всяка зодия и каквото ни се е случило вчера - го пишем за утре!
                        И после като почнат да се обаждат слушатели: "Ама вие колко познавате! Каквото сте казали - ми се случи едно към едно 1:1. Вие сте най-добрите!"
                        Цитирам Джордън Питърсън, който е психолог и има клипове в Ютуб точно по темата за женската психология относно мъжете.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
                          Питай жените ,които са търсели в Гугъл секс с бандит, пират, вампир!!!,върколак!!!!!!!!!!
                          Ти сега някое списание ли цитираш?

                          Навремето една позната бачкаше във ФМ-радио и вика: Знаеш ли как пишем хороскопите?
                          Съберем се по 1 представител от всяка зодия и каквото ни се е случило вчера - го пишем за утре!
                          И после като почнат да се обаждат слушатели: "Ама вие колко познавате! Каквото сте казали - ми се случи едно към едно 1:1. Вие сте най-добрите!"

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
                            Хахаха, а представи си го сега Бай ти Емо, да седне да чете тука темата. Как викаш ти, с тоя заразителен смях ще има да се носи цял ден. .
                            Ами... представям си го!
                            Най-много да идем да се напием като едно време.
                            Като се сетя само какви чутовни запои сме имали навремето като се съберяхме всички в къщата.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                              Хахаха, а представи си го сега Бай ти Емо, да седне да чете тука темата. Как викаш ти, с тоя заразителен смях ще има да се носи цял ден.

                              Сега времената, обаче малко се промениха с навлизането на социалните мрежи. Визията на мъжа като първо впечатление, вече е директна визитка за социалния му статус. Т.е. нещо като входно ниво. Което разбира се не гарантира успех, а дава само предпоставка за него.

                              Като хвана телефона на приятелката ми да разцъкам, по социалните й мрежи постоянно валят покани за приятелства, за разговори, дори директни предложения. Което прави избора на жената супер достъпен, в зоната на комфорт и почти неограничен. Представи си сега, колко по-трудно е вече за един мъж да впечатли някоя готина мадама, ако не е top of the top. С такава брутална конкуренция средностатистическия мъж няма никакви шансове да бъде отразен.

                              Затова Евго трябва да направи всичко възможно да си "лъсне имиджа", демонстрирайки, че е там където е.
                              Гледах в Ютуб клип на един американец, женен за полякиня и живеещ в Полша. И той каза, че си направил експеримент и регистрирал фалшиви профили в сайт за запознанства с неговата снимка и на жена му.На жена му писали над 300 мъже за една седмица, а на него 3 жени за месец и то меко казано неатрактивни.Аз също съм бил регистриран в такива сайтове и мога да потвърдя казаното от него. И да допълня, че постоянно ми пишеха педали,въпреки че бях посочил,че търся запознанства с жени.Такива ги блокирах и по едно време имах над 50 блокирани.Ама хубава жена така и не ми писа първа.
                              Та затова Евго като разправя,че хич не е лесно да си намери жена, не е за подигравка.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                                Аз това го дадох като пример за "майстор" не смесвай двата паралелни разговора.
                                И въпреки всичко дори и него трудно мога да го нарека и 'лошо момче' и ще ти кажа защо.

                                За година и нещо тоя човек в нито един момент не се е държал лошо, грубо или пренебрежително с която и да е било от жените... (даже веднъж май беше довел и неговата собствена, да), та си се държеше съвсем културно и възпитано. С нищо по-различно от останалите. Обаче си беше голям играч (или болен, не знам)! Но не мога да му отрека 'завоеванията'! А със сигурност и жена му е подозирала (ако не и знаела), за някои от изневерите му. Но не е бил в никакъв случай някакъв грубиян или нещо от сорта. Напротив - беше си даже доста благ и изключително забавна компания!

                                Та не те знам какво точно влагаш в тоя термин?
                                Питай жените ,които са търсели в Гугъл секс с бандит, пират, вампир!!!,върколак!!!!!!!!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X