IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение
    @harpiata видях, че си ми харесал отговора. Ако това е знак, че коментара ти не е бил саркастичен, поднасям своите извинения! Форумът е пълен с обиди и дребнави заяждания на много ниско ниво и често не различавам "доброто" от "злото".
    Надали щях да плача от прочетеното ако съм вложил и капка сарказъм. И да ползвам да те поздравя за дългия брак с ЕДИНСТВЕНАТА, както и за неотлъчното следване на "хлапето"
    Категорично няма нужда от извинения.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

      Нарцисист? Не мерси. Никой нормален човек не си прави безпричинно харакири

      Тактиката на всеки нарцисист е перманентното унижение на партньора - само така един нарцисист получава образно казано “гориво”, с което да надуе собственото си его.

      Обезценяването върви по линия външен вид, възраст, и каквото там допълнително се сетиш.

      Всички тези френетично хойкащи чичковци на вторичния пазар са в някаква степен нарцисисти сменящи и гледащи на жените като на салфетки.

      Мерси, кака
      А женските в същата позиция как би ги квалифицирала ?!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

        Нищо

        Коментар


        • @harpiata видях, че си ми харесал отговора. Ако това е знак, че коментара ти не е бил саркастичен, поднасям своите извинения! Форумът е пълен с обиди и дребнави заяждания на много ниско ниво и често не различавам "доброто" от "злото".

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

            Нищо
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение

              Заслужи си една виртуална целувка за написаното.
              Хмммм, мерси

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение


                а може би миродесчо не е чак толкова лош избор
                представи си, че по някакъв начин попаднеш на някой, не толкова добре поддържан чичка,
                който проявява съвсем слаб интерес към несъмнено богатата ти душевност
                м, ккаво ще правиш тогава
                Нищо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  Нарцисист? Не мерси. Никой нормален човек не си прави безпричинно харакири

                  Тактиката на всеки нарцисист е перманентното унижение на партньора - само така един нарцисист получава образно казано “гориво”, с което да надуе собственото си его.

                  Обезценяването върви по линия външен вид, възраст, и каквото там допълнително се сетиш.

                  Всички тези френетично хойкащи чичковци на вторичния пазар са в някаква степен нарцисисти сменящи и гледащи на жените като на салфетки.

                  Мерси, кака

                  а може би миродесчо не е чак толкова лош избор
                  представи си, че по някакъв начин попаднеш на някой, не толкова добре поддържан чичка,
                  който проявява съвсем слаб интерес към несъмнено богатата ти душевност
                  м, ккаво ще правиш тогава
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение

                    Колкото до отговора ти към въпрос на ЛС.....разплака ме, та едва пиша през сълзи, няма да крия.
                    Тогава все още работеха ЛС. Някои от хората, които ме питаха са още тук. Ако искат могат да потвърдят.

                    Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение

                    "Вярваше, че хората обикалят по земята и търсят своята половинка. За да се съединят в едно цяло. За винаги. Защото истинската любов е вечна"
                    Намерих Я, само трябва да отида при НЕЯ, нищо че е през девет планини, в десета, образно казано.
                    Както пее поета: "Thinking out loud, may be we found love right where we are" или в превод: "Викам си аз, любовта е на един кур разстояние".



                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                      Нарцисист? Не мерси. Никой нормален човек не си прави безпричинно харакири

                      Тактиката на всеки нарцисист е перманентното унижение на партньора - само така един нарцисист получава образно казано “гориво”, с което да надуе собственото си его.

                      Обезценяването върви по линия външен вид, възраст, и каквото там допълнително се сетиш.

                      Всички тези френетично хойкащи чичковци на вторичния пазар са в някаква степен нарцисисти сменящи и гледащи на жените като на салфетки.

                      Мерси, кака
                      Заслужи си една виртуална целувка за написаното.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        със същия или подобен наистина няма смисъл
                        но за някой от сорта на миродесчо
                        си заслужава да признаете
                        Нарцисист? Не мерси. Никой нормален човек не си прави безпричинно харакири

                        Тактиката на всеки нарцисист е перманентното унижение на партньора - само така един нарцисист получава образно казано “гориво”, с което да надуе собственото си его.

                        Обезценяването върви по линия външен вид, възраст, и каквото там допълнително се сетиш.

                        Всички тези френетично хойкащи чичковци на вторичния пазар са в някаква степен нарцисисти сменящи и гледащи на жените като на салфетки.

                        Мерси, кака
                        Last edited by Arana; 18.11.2022, 19:56.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение
                          Жените ни са дар, който трябва да ценим и почитаме. Те са ни опора и пътеводна светлина, която ни пази от мрака, който всеки мъж спотайва в душата си....Абсолютно вярно,, признавам си, че в момента съм в непрогледен мрак. Добре, че е ТЯ
                          Отново се учудвам, че следваме сходен път с Него, без да сме се врекли във вярност....Това "него" предполагам е хлапето. Няма как, обвързани сте до гроб. Досега щом не те е подвел за 28г значи НИКОГА няма да те подведе. В моя случай аз не слушам хлапето и в резултат е горното
                          жена ми най-после иска да имаме деца....Действайте, не е късно, както реват видни заплодители в темата, или където и да било.
                          Да сменям ли "старата коза" за "младо яре"?...Това ще бъде НАЙ-ГОЛЯМАТА грешка в живота ТИ. Не превръщай себе си в нейната НАЙ-ГОЛЯМА грешка.
                          От сега ти казвам, че "хлапето" вече е избрало вместо мен, но ми е интересно да прочета и твоето мнение ...Щом е избрало и БОГ ще ви помогне, нищо че не си вярващ. Може пък тогава да "видиш" небесния свят.
                          Колкото до отговора ти към въпрос на ЛС.....разплака ме, та едва пиша през сълзи, няма да крия.

                          "Вярваше, че хората обикалят по земята и търсят своята половинка. За да се съединят в едно цяло. За винаги. Защото истинската любов е вечна"
                          Намерих Я, само трябва да отида при НЕЯ, нищо че е през девет планини, в десета, образно казано.
                          Last edited by harpiata; 18.11.2022, 19:49.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                            Браво, Цецо и СХП. Количеството не е качество. Качеството идва с времето - като доброто отлежало уиски.

                            По отношение на “старата коза”, една колежко-приятелка каза следното. Да бе да, защо да заменям един мъж със същия подобен? Безсмислено занимание общо взето.
                            със същия или подобен наистина няма смисъл
                            но за някой от сорта на миродесчо
                            си заслужава да признаете
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

                              Радвам се, че ироничното ми отношение към бизнеса не е останало скрито за четящите тук. То се дължи на дълбоката ми неприязън към сребролюбството. Знам, че не съм за този форум и вече съм бил разпъван на кръст и бичуван за идеите си тук. Даже имах неблагоразумието да отворя тема за благотворителност във форума Пълен провал разбира се, както и се очакваше. Жените ни са дар, който трябва да ценим и почитаме. Те са ни опора и пътеводна светлина, която ни пази от мрака, който всеки мъж спотайва в душата си. Не съм вярващ, но благодаря за поздрава. Отново се учудвам, че следваме сходен път с Него, без да сме се врекли във вярност. Ти не пишеш често тук, а аз ценя всяко конструктивно мнение, дори и да е различно и ще си позволя да те помоля за съвет. Въпреки рецесията, която вече е тук, жена ми най-после иска да имаме деца. Много хора обаче ме съветват да си търся по-млада жена за тази цел. Аз предпочитам да опитам със сегашната по ред причини част, от които съм описал в една от първите си тъпотии тук, още преди 9 месеца [1]. Какво пише в Книгите, които четеш за моя казус? Да сменям ли "старата коза" за "младо яре"? От сега ти казвам, че "хлапето" вече е избрало вместо мен, но ми е интересно да прочета и твоето мнение
                              Браво, Цецо и СХП. Количеството не е качество. Качеството идва с времето - като доброто отлежало уиски.

                              По отношение на “старата коза”/“дъртият пръч”, една колежко-приятелка каза следното. Да бе да, защо да заменям един мъж със същия подобен? Безсмислено занимание общо взето.
                              Last edited by Arana; 18.11.2022, 19:50.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение
                                И да го пусне ще се " разболеят" децата, както той си призна.
                                е то нещо няма да е наред ако го изпрати с думите;
                                айде миродесчо, отивай по софия да гониш повлекани
                                аз тук ще премета трите етажа и ще нацепя дърва
                                и му лисне едно менче вода на портата
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X