IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение

    Не е зависимост. Възпитание най-вече.
    Ти твърдиш, че си успял. Семейството ти какво е? В някой от горните калъпи ли сте?
    Щях да те питам какво визираш с думата "успял", че постоянно я повтаряш. Подозирам само финансовата страна.
    Аз лично човек на заплата не го възприемам за успял. Затова и преди ти отговорих, че не съм успял.
    Като за България съм успял и не съм скъсан.

    Имам и лично имущество и наследствено.

    Имам и професия - мога няколко неща да работя (които се търсят),


    Освен това съм трудолюбив и упорит - успях да продам 3 бр. непродаваеми провинциални имота в град, в който няма търсене и обявите висят с години. Приеха ме във ВУЗ от първия път навремето с висок успех, Езици знам.

    Нито дрога вземам, нито пия много, нито съм се поддал на "меката сила на ЕС".

    Last edited by Evgo; 06.01.2023, 22:37.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
      Еха, май Алкохолът често вади истинското нерафинирано поведение и маниер, заключените думи и мисли, които се таят там нейде.
      Значи при мен вади на показ най-спокойния човек на планетата

      Коментар


      • Еха, май само аз съм на мнение, че генетиката е много по-силна от възпитанието и влиянието на околните. И независимо дали става дума за пари, подход, светоусещане...няма ли я частицата вътре - възпитанието е само имитация, но това не е реалната същност. Алкохолът често вади истинското нерафинирано поведение и маниер, заключените думи и мисли, които се таят там нейде. Но това е друга тема на разговор.

        П.С.
        Ender, напълно съм съгласен с написаното.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Има обратна зависимост:

          ако майката и бащата са супер икономични (както е в много еснафски семейства), детето е развей прах.

          Ако родителите са с лоша финансова култура, макар и образовани, децата са с добра фин. култура.

          Конкретно българите хич не са ларж. Работил съм с над 10 български фирми (може би 20) за дълъг период от време и никъде не бяха ларж.

          Дори богатите хора са по-стиснати, не черпят и не подаряват хубави неща !!!
          Не е зависимост. Възпитание най-вече.
          Ти твърдиш, че си успял. Семейството ти какво е? В някой от горните калъпи ли сте?
          Щях да те питам какво визираш с думата "успял", че постоянно я повтаряш. Подозирам само финансовата страна.
          Аз лично човек на заплата не го възприемам за успял. Затова и преди ти отговорих, че не съм успял.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

            Вземи го при теб, пък може и да му излезе късметът.
            Абсурд. Тука е ветровито. Той си е за София. Тукашните жени няма и да го погледнат даже, а ако го погледнат той ще избяга от тях с писъци

            Нека не си правим опасни експерименти.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
              Но според мен е добре да понамалим съветите към Евгича. Щото станахме като в поговорката "много баби - хилаво бебе".
              Евго получи достъчно съвети и може да си прецени, кои са тези, дето ще му донесат някаква съществена полза. Повечето от нас нямат с какво повече да допринесат.

              П.С. Освен това, протагонистът е убеден, че няма проблем в неговия телевизор и това прави съветите към него излишни. Ако имате акъл за даване, то сипете го на мързеливите, меркантилни, хитри, лукави, дебелогъзи и пр. български жени.
              Last edited by Ender; 06.01.2023, 18:06.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                Ела тука при мене и българите ще ти се струват страхотни хора. Странно явно ние с тебе контактуваме с различни групи българи. Моите българи са си много даже ларж, щедри, с богата душевност и прями, а не фалшиви хора.

                Май трябва да си разшириш контактите.

                Да, и обратната зависимост пак я има, но тя е вид протест на младите срещу старите порядки.
                Вземи го при теб, пък може и да му излезе късметът.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Има обратна зависимост:

                  ако майката и бащата са супер икономични (както е в много еснафски семейства), детето е развей прах.

                  Ако родителите са с лоша финансова култура, макар и образовани, децата са с добра фин. култура.

                  Конкретно българите хич не са ларж. Работил съм с над 10 български фирми (може би 20) за дълъг период от време и никъде не бяха ларж.

                  Дори богатите хора са по-стиснати, не черпят и не подаряват хубави неща !!!
                  Ела тука при мене и българите ще ти се струват страхотни хора. Странно явно ние с тебе контактуваме с различни групи българи. Моите българи са си много даже ларж, щедри, с богата душевност и прями, а не фалшиви хора.

                  Май трябва да си разшириш контактите.

                  Да, и обратната зависимост пак я има, но тя е вид протест на младите срещу старите порядки.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                    И аз. Много зависи от семейството и “първите седем години”. И от държавата, в която растеш, дали и как се развиваш и какво виждаш около себе си. Можеш ли да сменяш държави, да пътуваш, или си залупен в горно нанадолнище, харчат ли близките ти или пестят и се свиват, общо взето те оформят от малък и е трудно да се излезе от калъпа.
                    Има обратна зависимост:

                    ако майката и бащата са супер икономични (както е в много еснафски семейства), детето е развей прах.

                    Ако родителите са с лоша финансова култура, макар и образовани, децата са с добра фин. култура.

                    Конкретно българите хич не са ларж. Работил съм с над 10 български фирми (може би 20) за дълъг период от време и никъде не бяха ларж.

                    Дори богатите хора са по-стиснати, не черпят и не подаряват хубави неща !!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                      Същото мисля и аз
                      И аз. Много зависи от семейството и “първите седем години”. И от държавата, в която растеш, дали и как се развиваш и какво виждаш около себе си. Можеш ли да сменяш държави, да пътуваш, или си залупен в горно нанадолнище, харчат ли близките ти или пестят и се свиват, общо взето те оформят от малък и е трудно да се излезе от калъпа.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение
                        Мисля, че е плод на среда и възпитание.
                        Същото мисля и аз

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
                          Интересното е, че това поведение най-вероятно е генетично заложено, а не е плод на среда и възпитание.
                          Мисля, че е плод на среда и възпитание.

                          Коментар


                          • Някой пак е ръсил злоба...guess who

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
                              Много се изложи Славчо с тоя клип,който направи. Най-грозното нещо, което може да направи един мъж е да се подиграе публично със сексуалният живот на някоя жена.Още повече тя е неомъжена.
                              Просто не отива на един мъж да се държи така.
                              Ако и да се прави на голям мъжкар.Истинските мъже си проличават с постъпките си,не с това как се обличат и как изглеждат.
                              От теб разбрах. Да, Славчо по принцип е перманентен срам за себе си и околните. Чакам деня, в който ще ни освободи от медийното си присъствие. Отвратителен е, ком д’абитюд.

                              Какво пак сте правили по-долу, палавници?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                                Още от училище у наше село знаех, че ше се пропия, но за секи случай мечтаех да стана космонавт...
                                Наздраве!
                                Хубаво е когато човек има запасен вариант. Успокояващо действа.
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X