IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    Тир се кара трудно, обаче дори и неопитни и некарали, свикават и си карат.
    За пръв път чувам да се кара тир(образно казано). Затова исках да обясниш на зрителите, как аджеба се кара.
    Всъщност за втори път чувам, но да не издребняваме...
    Това за неопитните и некаралите масово си остават неопитни. Шофирането не е спорт за всеки....еле пък тир.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Тонът му беше леко заядлив, та затова не се сдържах.
      Наздраве, свато!
      Мани ги заядливците. Техният основен недостатък е, че не са аристократи, а ние с теб сме от благородническа жилка и лесно ще махнем с ръка. Преди дни ти бях написал това:

      Свато, пиши ми ги на лични тия работи, че тука много завистници
      Гледах скоро "Скъперникът", с Луи дьо Фюнес, където убеждаваше щерка си да се жени за 50г. маж, богат аристократ, който даже не искал dot /зестра/. А, ти хем си аристократ, хем младо и кльощава 1/3 ми предлагаш Каква оферта.......за снаата, гони 20 и гони също "Михаля", занимава се с QA и записа първи курс в СУ. От ануари ще записва и отомейшън.[/QUOTE]

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Тонът му беше леко заядлив, та затова не се сдържах.
        Наздраве, свато!
        Няма защо да се сдържаш . Едно време имаше един лаф "Лошо нещо в хубав човек не се задържа" . Та сипвай доволно, има нужда...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

          :, Свато, защо трябваше на този назадничав ориенталец да напишеш точно това????!!!!
          Тонът му беше леко заядлив, та затова не се сдържах.
          Наздраве, свато!

          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от harpiata

            Понеже го раздаваш голЕмата работа, от сой, с пари и успял....гусин разсъхнал морков...та би ли обяснил как се кара тир? Става ли за ядене, али за "клецанье"
            Питам за един приятел и за многоуважаемата аудитория.
            Тир се кара трудно, обаче дори и неопитни и некарали, свикават и си карат.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Най-компетентно мога да ти отговоря, че имам едно живо дете. Дано съм била достатъчно ясна относно ентусиазма на 2/3-ти пълноправни членове на домочадието.
              :, Свато, защо трябваше на този назадничав ориенталец да напишеш точно това????!!!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                Макетата вземат български паспорти, за да пътуват и работят с тях. Но нямат никакви намерения да се побългаряват.
                Това ти го разправЯ някоя калинка/клатикурец у канторката ли?
                Най-кратко и ясно- не могат да работят с наши документи. Сети се защо, гусин феодал-заплодителю

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  Мен ми хареса унгарската концепция. Сега в кризата не знам удържал ли е фронта.
                  Коефициентът на плодовитост в Унгария е същият като в България. Това не означава, че политиката на Орбан за стимулиране на раждаемостта е лоша.Просто ценностите в цяла Европа вече са други.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                    Мен ми хареса унгарската концепция. Сега в кризата не знам удържал ли е фронта.
                    Да не мислиш, че в Германия са по-назадничави? Или в Австрия, където цяло семейство може да се издържа само с детските? Но там няма резултат. Просто унгарците тръгнаха от най-ниското ниво, когато бяха съвсем пред затриване - както сме ние сега. Тук няма математика.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                      Тези неща не стават с програми. Някъде може и да се получи - както в една Унгария, например. Хората са живели толкоз трудно във времето и животът е продължавал. Сега цивилизацията ще се затрие сама с хедонизма, характерен за всеки цивилизационен упадък. Утре пак ще удари часът на пещерния човек - всичко е цикли. Ще запали огън, ще сложи кожа на земята и ще я мачка с някое космато шимпанзе.
                      Мен ми хареса унгарската концепция. Сега в кризата не знам удържал ли е фронта.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                        Дерзай с дръзновение.
                        Тези неща не стават с програми. Някъде може и да се получи - както в една Унгария, например. Хората са живели толкоз трудно във времето и животът е продължавал. Сега цивилизацията ще се затрие сама с хедонизма, характерен за всеки цивилизационен упадък. Утре пак ще удари часът на пещерния човек - всичко е цикли. Ще запали огън, ще сложи кожа на земята и ще я мачка с някое космато шимпанзе.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                          Книги не трябва да се четат. Човек трябва да слуша разума си. Дори да е нефелав.
                          Не даде линк обаче. Хартиено поколение какво да се прави.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                            Макетата вземат български паспорти, за да пътуват и работят с тях. Но нямат никакви намерения да се побългаряват.
                            Докато не ги даваме тези паспорти след доказана десетгодишна уседналост.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                              За книгите на автора. Въпреки, че не е необходимо да чета книги, за да ми е ясно каква каша се е забъркала след 44та.
                              Книги не трябва да се четат. Човек трябва да слуша разума си. Дори да е нефелав.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                                Чемодан-вокзал-саудова арабия. Тука е Европа все пак. Не е и това изход.

                                Изход е да дойде политическа партия с ясно фиксирана програма стимулираща раждаемостта с всички привилегии след раждане на трето дете.
                                Баш това си е решението на проблема Жената трябва да ражда деца,да върти домакинството и да не мисли за глупости.
                                А в Европа навсякъде местното население намалява.И след 100 години много умните и прогресивни ще са малцинство, а след 200 години може и да ги няма вече в Европа.

                                Коментар

                                Working...
                                X