IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

    Ако си беше стояла в България щеше да се намери и шнорхел да ти оправи подводното настроение.
    Сега ще трябва да разчиташ на винцето да те сгрее и да ти оправи настроението.
    Необосновани предположения са тези твоите

    Тук единственият ми проблем е некачественото строителство на сгради.

    Шнорхели да искаш. Под път и над път е пълно с изгонени от жените си шнорхели, дето много скуба дайвинг са правили.

    Мярката, приятел. Всичко е до мярката.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

      В топло време обаче. Тука са някакви необичайни студове. Небето куршумено и чакаме втора снежна буря, за която държавната администрация не е подготвена и ще стане като миналата година.

      В България сте на 20 градуса по целзий. Аномално е временцето напоследък.

      Сега ще му дрънна едно винце за здравето на всички форумци та белким се стопля
      Ако си беше стояла в България щеше да се намери и шнорхел да ти оправи подводното настроение.
      Сега ще трябва да разчиташ на винцето да те сгрее и да ти оправи настроението.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        Не съм извратен, турците са голяма работа. Наскоро една комшийка се взе с турчин.
        И комшийката ти обясни, че резания е голяма работа ли бе , Евгич ? Ти си няма такъв шемет ....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

          Подводното настроение се оправя с голям шнорхел.
          В топло време обаче. Тука са някакви необичайни студове. Небето куршумено и чакаме втора снежна буря, за която държавната администрация не е подготвена и ще стане като миналата година.

          В България сте на 20 градуса по целзий. Аномално е временцето напоследък.

          Сега ще му дрънна едно винце за здравето на всички форумци та белким се стопля
          Last edited by Arana; 19.01.2023, 15:34.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

            Хахаха ама недей така бе, човеко, оправи ми деня. Днес бях в подводно настроение
            Подводното настроение се оправя с голям шнорхел.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              Не съм извратен, турците са голяма работа. Наскоро една комшийка се взе с турчин.
              Аз особени преимущества не виждам в турчин пред българин. Даже наопак мисля са нещата. Ма кво ли разбирам аз

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                Щото Евго е извратен и мисълта му работи в принципно сбъркано направление .....сещай се кво .
                Хахаха ама недей така бе, човеко, оправи ми деня. Днес бях в подводно настроение

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                  Щото Евго е извратен и мисълта му работи в принципно сбъркано направление .....сещай се кво .
                  Не съм извратен, турците са голяма работа. Наскоро една комшийка се взе с турчин.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                    Що пък при турчин?
                    Щото Евго е извратен и мисълта му работи в принципно сбъркано направление .....сещай се кво .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      Да не би да е забегнала при турчин?
                      Що пък при турчин?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение

                        Хм, сега се оказва, че нещо е недоволна. Уж по взаимно съгласие.... Да видим.
                        Да не би да е забегнала при турчин?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                          Радвам се, че се е разрешило всичко.
                          Хм, сега се оказва, че нещо е недоволна. Уж по взаимно съгласие.... Да видим.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение
                            Какво толкова стана? Ние дето не сещаме да не знаем ли?
                            Развод

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение
                              Благодаря, даже двойно...сещаш се
                              За банкет е
                              Какво толкова стана? Ние дето не сещаме да не знаем ли?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                За зодиите не коментирам, защото не се интересувам от тях и не съм запозната дори с основните параметри на моята зодия.

                                Мъжете също ходят на врачки и баячки. В блокът на родителите ми има такава дама - при нея ходят както мъже, така и жени. Дамите действително са повече.
                                Далеч съм от мисълта, че даден ритуал може да те излекува. Аз например, със сигурност знам, че лунните лъчи не оказват никакво влияние върху лечебните свойства на жълтия кантарион, но винаги се старая на Еньовден да откъсна стръкове от него преди луната да е залязла. Такава са го правили предците ми стотици години, на мен също не ми пречи да спазвам тези техни практики. Това е част от родовата ми памет.
                                Висшето му биологично образование не влиза в колизия с този типично езически обичай.

                                Вярно е, че жените са по-чувствителни и това си има физиологично обяснение - ние произвеждаме повече от хормона кортизол, който е отговорен за интуицията, но и за чувството на страх и притеснение. В миналото тези страхове е трябвало да бъдат преодолявани по някакъв начин и затова предполагам, са се появили вярванията ни в предсказания, магии и лечения. Хората са търсели обяснения на необясними неща.
                                Сега ние имам готови отговори, поради огромното количество информация, с която разполагаме. Но ..., наслагваното не с векове, а дори с хилядолетия няма как да се изгуби. И по-добре. То ни отличава от другите.
                                Наздраве!

                                Отговора е за Миро , че се обърках, но и тук става.
                                Наздраве.

                                Ритуалите могат да имат мощно въздествие върху психиката и от там върху баланса на целият организъм. Ритуалите в група още по голямо . Ако гледаш една реч на Хитлер тя е същински ритуал.
                                Регилиозни ритуали са наследник древни такива езически и също мога да въздействат силно. Определено хора могат силно да въздействат на други. Такива са били в миналото жреците шамани или някои надарени жени.
                                В съвременият свят НЛП терапията и хипнозата използват подобни ,,техники,,
                                Вероятно нещата са доста по - дълбоки и преставляват сложна плетеница от енергии на различни нива.
                                Last edited by Майстора233; 19.01.2023, 11:28.

                                Коментар

                                Working...
                                X