IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    Аха-дойдохме си на думата за умната столичанка и тъпият провинциалист. То явно като нямаш аргументи това казваш.На нивото си на бакшишите,за които шофьорът на всеки автомобил с несофийска регистрация е селянин.
    Та по конкретният случай - жена,която наближава 50-е да хване тузар е възможно единствено ако е Наоми Кембъл или е милионерка. Говоря естествено за обвързане-ако е запазена може от време на време да си я поебва.
    Явно и понятие си нямаш от мъжка психика,та да те светна,че мъжете са така устроени,че ще изчакат всяка що годе прилична жена ако им се предложи. Но това не означава, че имат намерение да градят връзка с нея.
    Не си прав , има и без набора от инструменти цитиран от теб , има но са изключения и не би следвало да се дават за образец !!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

      Не бе, коте, аз извършвам разводи на конвейр от поне десет години. Кви Розамунди те гонят. И после проследявам пътищата на лирическите герои. Толкоз.

      Хайде с тебе да проследим един нашумял развод в реално време. Наблюдавай Пике. Наблюдавай го следващите пет години. Той е аут, а още не го знае.

      Пак ще приказваме.

      Сиеста тайм.

      Весел петък на всички.
      Хахаха-викаш проследяваш им пътищата. Идват мъжете да ти се изповядват ли за интимният си живот?Ако чуеш само бившата съпруга естествено ,че ще изкара,че мъжът й е станал мизерник.Това ви е женското мислене. Реалността е много различна.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

        Тука ми е интересно да чуя какво казва статистиката. Защото моя поглед малко се разминава от тоя на Миро. Макар и с "ремарке", у нас жените по-лесно си намират 2-ри мъж за съжителство, отколкото мъжете. Съдя по познати.
        Жените винаги си намират мъж , въпроса е мъжа каква стойност носи и сменя ли се мъжа периодично , щото не може да го задържи или щото е муньо . Статистически след 35 40 жената е бита карта/говоря модерната необвързана кариерно ориентирана жена,при семейните е по друг фактическияТ момент водещ до друга постановка на битието и житието / , щото спрямо съвремието рядко носи нещо съществено на втория етаж и от тук срока на годност физически а и психически , рязко пада ! А това ,че тя има високо мнение за себе си и живота си дори накисната в лайна е отделна тема .
        И за да не обвинят в пристрастност колежките при мъжките обикновенно в голям процент от случаите играта е предварително загубена !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

          Той 75ти набор.
          Тя 74ти набор.

          Не го пречупвай през бг провинциалната камбанария всичко.

          Каквото и друго да ти обяснявам е похабяване на енергия в твоя случай по простата причина, че всяка нестандартна концепция просто автоматично се отхвърля от теб. Пак типично за фиксираните знаци
          Аха-дойдохме си на думата за умната столичанка и тъпият провинциалист. То явно като нямаш аргументи това казваш.На нивото си на бакшишите,за които шофьорът на всеки автомобил с несофийска регистрация е селянин.
          Та по конкретният случай - жена,която наближава 50-е да хване тузар е възможно единствено ако е Наоми Кембъл или е милионерка. Говоря естествено за обвързане-ако е запазена може от време на време да си я поебва.
          Явно и понятие си нямаш от мъжка психика,та да те светна,че мъжете са така устроени,че ще изчакат всяка що годе прилична жена ако им се предложи. Но това не означава, че имат намерение да градят връзка с нея.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

            Ех Аранче , реактивността е свързана със ситуативността ,сещаш се .... :P
            Право ,криво са детайли на отражението .... фиксирано във мисловен процес .. :P
            За реактивността питай Ендър. Той нещо я изследваше аз отивам да си подремна …

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

              Не бе, коте, аз извършвам разводи на конвейр от поне десет години. Кви Розамунди те гонят. И после проследявам пътищата на лирическите герои. Толкоз.

              Хайде с тебе да проследим един нашумял развод в реално време. Наблюдавай Пике. Наблюдавай го следващите пет години. Той е аут, а още не го знае.

              Пак ще приказваме.

              Сиеста тайм.

              Весел петък на всички.
              Как ги проследяваш , с поглед или ? И за какъв период ? Статистически имаш ли база данни достатъчна за извод ? Убеден съм ,че не ...... уви

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                Тука ми е интересно да чуя какво казва статистиката. Защото моя поглед малко се разминава от тоя на Миро. Макар и с "ремарке", у нас жените по-лесно си намират 2-ри мъж за съжителство, отколкото мъжете. Съдя по познати.
                Те и по-лесно си стъпват на краката след развод. Ама тука няма да разваляме хатъра на форумните мачовци

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  Ако наричат анализирането фиксиране бих се съгласила.

                  Аз пък нека те контрирам, че сега си ми паднал. Няма женско изказване, което да не си контрирал в типичен твой мрачен менторски стил, ма дали прав, дали си крив туй са подробности от пейзажа.

                  Важното е тежко, тежко да си кажеш думата. Забавен си.
                  Ех Аранче , реактивността е свързана със ситуативността ,сещаш се .... :P
                  Право ,криво са детайли на отражението .... фиксирано във мисловен процес .. :P

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                    Не бе, коте, аз извършвам разводи на конвейр от поне десет години. Кви Розамунди те гонят. И после проследявам пътищата на лирическите герои. Толкоз.
                    Тука ми е интересно да чуя какво казва статистиката. Защото моя поглед малко се разминава от тоя на Миро. Макар и с "ремарке", у нас жените по-лесно си намират 2-ри мъж за съжителство, отколкото мъжете. Съдя по познати.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Ти явно живееш в някакъв измислен свят на филмите на"Розамунде Пилхер",в който за мъжете настъпва края на света при развод. Точно обратното е-имам поне 10 познати,които се разведоха и един вдовец и никой от тях не е останал самотен.Даже на двама приятелките са с по 25 години по-млади.Даже повечето съжаляват,че не са се развели по-рано. Преди мен пък ме плашеше колко страшно щяло да стане ако заживея с някоя млада и красива украинка или рускиня.Направо не можех да заспя от ужасната перспектива.
                      Слез от розовите облаци на земята и виж реалността.
                      Не бе, коте, аз извършвам разводи на конвейр от поне десет години. Кви Розамунди те гонят. И после проследявам пътищата на лирическите герои. Толкоз.

                      Хайде с тебе да проследим един нашумял развод в реално време. Наблюдавай Пике. Наблюдавай го следващите пет години. Той е аут, а още не го знае.

                      Пак ще приказваме.

                      Сиеста тайм.

                      Весел петък на всички.
                      Last edited by Arana; 20.01.2023, 16:16.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                        Издребняваш , нищо неочаквано . :P
                        Шегувам се . На чашка червено винце, че тука още е клинчарник гадкий

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                          Хаха и как знаеш как е при “момите” при положение, че не си “мома”?

                          Постът ми е целеви, така че твоят коментар е излишен
                          Ти явно живееш в някакъв измислен свят на филмите на"Розамунде Пилхер",в който за мъжете настъпва края на света при развод. Точно обратното е-имам поне 10 познати,които се разведоха и един вдовец и никой от тях не е останал самотен.Даже на двама приятелките са с по 25 години по-млади.Даже повечето съжаляват,че не са се развели по-рано. Преди мен пък ме плашеше колко страшно щяло да стане ако заживея с някоя млада и красива украинка или рускиня.Направо не можех да заспя от ужасната перспектива.
                          Слез от розовите облаци на земята и виж реалността.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                            Прочети се|мненийца форумни| и се анализирай ако можеш .фиксирането явно е твое качество независимо от ЕГН-то !
                            Ако наричат анализирането фиксиране бих се съгласила.

                            Аз пък нека те контрирам, че сега си ми паднал. Няма женско изказване, което да не си контрирал в типичен твой мрачен менторски стил, ма дали прав, дали си крив туй са подробности от пейзажа.

                            Важното е тежко, тежко да си кажеш думата. Забавен си.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                              Нема бе нема “Фурстарция” ))))
                              Издребняваш , нищо неочаквано . :P

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                                Ми не , не си прав. Ама ако държиш да си прав, настоявай си
                                Прочети се|мненийца форумни| и се анализирай ако можеш .фиксирането явно е твое качество независимо от ЕГН-то !

                                Коментар

                                Working...
                                X