IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

    Трима от прадядовците ми умират във войните в началото на 20-и век.И трите ми прабаби не се омъжват повторно като една от тях сама отглежда 5 деца. А сегашните принцеси благоволят да родят по по едно и се оплакват колко тежко им било.
    Пра-пра-прадядо ми, живял по времето на Наполеон е имал пет сина, имаме пет клона от неговото име, познавам двайсетина мои четвърти братовчеди а тези, които не познавам може да са и стотина.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от манимемене Разгледай мнение

      Така е, баба ми се жени и губи първото си дете по време по което дядо ми е в плен (ПСВ). Второто също й умира.
      Трима от прадядовците ми умират във войните в началото на 20-и век.И трите ми прабаби не се омъжват повторно като една от тях сама отглежда 5 деца. А сегашните принцеси благоволят да родят по по едно и се оплакват колко тежко им било.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

        Моите прабаби и прадядовци са родени през 19-и век. Въпросът е,че са отглеждали по много деца при много по-тежки условия отсега.Сега родят по едно дете и постоянно реват колко тежко им било.Щото други са им приоритетите.В резултат България е с най-бързо намаляващото население в света. Дали след 150-200 години ще има българи не се знае.
        Така е, баба ми се жени и губи първото си дете по време по което дядо ми е в плен (ПСВ). Второто също й умира.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от манимемене Разгледай мнение

          Ооо, не е само до желанието, много различни са били условията на живот тогава, само едно ще спомена: Раждали са по 5-6 защото детската смъртност е била висока. Нямало е гаранция колко от тях ще преживеят детството. Ако са с по едно, кой ще пасе овцете, кой ще оре на къра? Имам пред вид мои баби и прабаби, живели преди 100 години, друго е ако твоите са набор около този на Лили Иванова
          Моите прабаби и прадядовци са родени през 19-и век. Въпросът е,че са отглеждали по много деца при много по-тежки условия отсега.Сега родят по едно дете и постоянно реват колко тежко им било.Щото други са им приоритетите.В резултат България е с най-бързо намаляващото население в света. Дали след 150-200 години ще има българи не се знае.

          Коментар


          • Май се повтарям с Кайзен9, той е по-подробен. Не го прочетох, извинявам се.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

              Интересно как така нашите прабаби са имали по 5-6 деца при положение, че те са се грижили за домакинството и грижите по децата?Явно са имали желание за секс.
              Ооо, не е само до желанието, много различни са били условията на живот тогава, само едно ще спомена: Раждали са по 5-6 защото детската смъртност е била висока. Нямало е гаранция колко от тях ще преживеят детството. Ако са с по едно, кой ще пасе овцете, кой ще оре на къра? Имам пред вид мои баби и прабаби, живели преди 100 години, друго е ако твоите са набор около този на Лили Иванова

              Коментар


              • Тоя филм на Гай Ричи гледали ли сте го?

                "Укротяване на опърничавата" с Мадона!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                  Total bullshit. Какво значи нормална работа ?Моята жена е преподавател в езикова гимназия. Това ненормална работа ли е?И защо е необходимо жената да прави кариера ако тази кариера пречи да се грижи за семейството си.И какво пречат грижите за домакинството на социалните контакти. Това, че някоя не може да си направи организация си е нейн проблем.
                  А как разбра, че ако една жена се грижи за децата си и домакинството е нещастна?Нашите баби и прабаби да не са били нещастни ?Едната ми прабаба остава вдовица на 25 години с 5 деца и сама ги отглежда,без да се ожени повторно .А пък майка ми казва, че била много щастлива, че има деца, за които да се грижи. И секс най-добре се прави рано сутрин, когато и мъжът и жената са отпочинали,а и тогава е най-силно сексуалното желание в мъжа.
                  А фактът,че жената се грижи за домакинството, не означава, че мъжът се е фокусирал само върху материалното. Специално в нашето семейство пари не пестим. Всеки месец сме на спа курорт за 3 дни,два пъти седмично на ресторант, събота и неделя се ходи на кино и разходка в парка с децата.Няма нищо по-хубаво от това да се разхожда семейството в парк със зеленина и атракции за децата. Аман от тъпи опорки.Как се изказвате за живота на семейства, от които си нямате и понятие.И коя жена била нещастна и коя щастлива.
                  Миродес, та ти имаш чудесно семейство! Какво ти беше бръмнало миналата година да сменяш жена си за рускиня(или украинка??). Дали не беше преди войната, а като тя започна, ти отмина меракът? Или не ти, а някой друг се точеше за това, как беше?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                    Интересно как така нашите прабаби са имали по 5-6 деца при положение, че те са се грижили за домакинството и грижите по децата?Явно са имали желание за секс.
                    Малко тъпо, че последните ми 3-4 коментара не са публикувани, не знам каква е причината.

                    Този път набързо, че не ми се ще да пиша 5 минути и да не ми се публикува коментара отново.

                    Презюмирам, че говорим, за перид около ВСВ и преди това, тъй като мой прадядо се е бил на фронта. За твой прабаби дори по-рано, че си едно 15-20г. по-голям от мен.

                    Този период основен поминък на населението е бил селскостопанство. Децата са били работна сила, едва ли са се раждали по 5-6 деца, защото много им се правило секс.

                    В днешно време нещата не стоят така, сега децата се планират според възможността на родителите да ги осигурят и изучат. Докато едно време всички са били бедни, сега едно дете от бедно семейство в училище вероятно ще бъде обект на подигравки, ако ходи с овехтели евтини дрехи и без що-годе приличен модел телефон. Само един етнос в момента правят деца на калпак, но защото не им пука,че детето му ходи босо и одърпано из махалата.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                      Който променя човешкото поведение.
                      Ами то и преди 70 години е имало научно-технически прогрес,пък не е променило поведението на жените в семейството. Както и в наши дни в много държави по света поведението им в семейните отношения е като на техните прабаби преди 100 години.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                        И какво общо имат двете неща?Едното е човешко поведение, другото научно-технически прогрес.
                        Който променя човешкото поведение.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                          Още нямате деца и се цупи като се грижи за домакинството. Ами като се родят две деца как ще се оправя?
                          И поставя странични занимания на първо място пред домакинството. Друг въпрос е,че женският фитнес е основно кардио, така че нищо не пречи да си сложи вкъщи бягаща пътечка или велоергометър и с тях да се поддържа във форма. През тоя половин час,който ще спести за придвижване до фитнеса и обратно ще измие чиниите.
                          Като се родят две деца, поне в началото ще е в майчинство и няма да работи. После ще са на ясла/детска. Вероятно ще трябва да се направят жертви и ще се лишим от някои странични занимания, които имаме сега.

                          Много важно е на каква работа работи жената. Твоята жена казваш е учителка, което предполага има доста свободно време. До обяд си изкара часовете и се прибере. Представи си да работи до 18 часа, да се прибира в 19 часа вкъщи изморена /в София в час пик ми отнема близо час да се прибера, като половината маршрут ми е с метро!/ Тогава пак ли щеше да е окей да готви, чисти, гледа децата, а ти да пиеш бира на дивана пред телевизора и да не си мърдаш пръста?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                            Интересно как си купуваш брашно в магазина, а не го изработваш на хармана както нашите прадядовци са правели.
                            И какво общо имат двете неща?Едното е човешко поведение, другото научно-технически прогрес.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                              Интересно как така нашите прабаби са имали по 5-6 деца при положение, че те са се грижили за домакинството и грижите по децата?Явно са имали желание за секс.
                              На първо място, причината да имат много деца е била, че по времето на нашите прабаби преобладаващата част от населението се е прехранвала със земеделие, а децата са били работна сила. Колкото повече деца, толкова повече хора обработват нивите и се грижат се за животните. Докато семейството е на нивата, децата са с тях, няма кой да стои вкъщи да гледа деца. Отделно са живеели по 2-3 поколения в една къща. Достатъчно е било прабаба, баба, майка или дъщеря да сготви или да изчисти в дома, докато всички останали работят на полето. Така, че причината да раждат по 5-6 деца вероятно не е била, както мислиш ти, че са имали голямо желание за секс.

                              В днешно време нещата не стоят така, както споменах по-долу, жената работи наравно с мъжа. В корпоративния свят работата често е психически натоварваща, което дава по-голямо отражение върху желанието за секс от физическата умора. Отделно, докато преди години всички са били бедни, то в днешно време младите двойки трябва да планират внимателно числеността на поколението, което искат да създадат, защото трябва да осигурят сигурно детство, без лишения, качествено образование и не на последно място, имот, в който да живеят, защото вече рядко няколко поколения живеят в една къща.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                                Интересно как така нашите прабаби са имали по 5-6 деца при положение, че те са се грижили за домакинството и грижите по децата?Явно са имали желание за секс.
                                Интересно как си купуваш брашно в магазина, а не го изработваш на хармана както нашите прадядовци са правели.

                                Коментар

                                Working...
                                X