IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

    И ти в какъв филм си не е истина , кучета ,вълци , отбор превъзходни индивиди !
    Върколаци, котараци и наши горди ахмаци. На пазара има от всичко по-малко, а ти само хапеш форумните момци, на един снимката не била ок, друг се филмирал, трети харесвал розови гащи…дай го по-ларж и по-лежерно, че пролет иде

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

      Смей се ти , но мишока трябваше да го видиш с личната снимка на аватара . Напълно отговаря на претенцията му !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        Така е-не съм лошо момче. Което не ми пречи да имам успех с жените. Ако лошите момчета са вълците ,аз съм кучето,което защитава стадото.Вълкът и кучето имат доста общи неща, но са смъртни врагове.Ценностната им система е различна.И ако някоя жена би имала голяма тръпка да изкара краткотрайна авантюра с вълка,то за дългосрочна връзка би избрала кучето.
        И ти в какъв филм си не е истина , кучета ,вълци , отбор превъзходни индивиди !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          Така е-не съм лошо момче. Което не ми пречи да имам успех с жените. Ако лошите момчета са вълците ,аз съм кучето,което защитава стадото.Вълкът и кучето имат доста общи неща, но са смъртни врагове.Ценностната им система е различна.И ако някоя жена би имала голяма тръпка да изкара краткотрайна авантюра с вълка,то за дългосрочна връзка би избрала кучето.
          Ти си трети вид .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

            Ако мислиш, че наш Миро го докарва до “лошо момче” си в сериозна заблуда.
            Така е-не съм лошо момче. Което не ми пречи да имам успех с жените. Ако лошите момчета са вълците ,аз съм кучето,което защитава стадото.Вълкът и кучето имат доста общи неща, но са смъртни врагове.Ценностната им система е различна.И ако някоя жена би имала голяма тръпка да изкара краткотрайна авантюра с вълка,то за дългосрочна връзка би избрала кучето.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              а защо пачанчо-сладуранчо се интересува от тях

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

                А ти пък си перфектният дразнител!

                Много си досаден! И гаден - също, но дамите обичат лоши момчета, което са много сложни (и трудно обяснимо) техни нагласи... Те са мазохист(к)и по природа, но така вероятно усещат възможността, перфектно да изпълнят възпроизводствената си функция... (защото животът си тече, а часовникът цъка).

                Така - за спорта - обичаш да накараш една дама да почне да се оправдава, дори да няма причина да го прави. Така де: жената винаги е виновна и трябва да знае мястото си, т.е. - да се държи изкъсо, разколебана - в кой точно момент трябва да почне да се оправдава... ))
                Ако мислиш, че наш Миро го докарва до “лошо момче” си в сериозна заблуда.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Борбата е безмилостно жестока ...

                  По-кльощава 1/3-та пълноправен член на домочадието отговаряше за разтоварването на машината, но откакто се изнесе и се отдаде на волен живот в собствена бърлога, тази опция на дистанционното отпадна. Сега се пробвам да оттренирам проклетото псе, но опитите ми все още не се увенчават с успех.
                  Наздраве и
                  Това си има и предимства - 1/3 по малко чинии

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    а защо пачанчо-сладуранчо се интересува от тях
                    Чети бе шубелия , чети кво съм писал и какво транслира Евгича .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                      Честита Баба Марта,

                      Вчера Пачангата ме попита дали познавам сексуално активни мъже, а не само такива "in the non-fucking team".

                      Познавам, естествено.

                      В квартала ми има едно кафе и там често сядат мъже, на 30+ и 40+, със стари BMW и Mercedes, едри, добре сложени, много често с татуси, квартален тип мъже, от реалния сектор и без да са учили висше. Те спят с която им падне, много често и на платено, аз съм ги слушал как говорят, простеят понякога и дрънкат цинизми и като остареят е грозна картина.

                      а защо пачанчо-сладуранчо се интересува от тях
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Честита Баба Марта!

                        Хубавото е, че поне се изяснихме - в мокрите сънища на модерната жена е мъж, който да осигурява сбъдването на желанията й посредством натискане на копче

                        Коментар


                        • Честита баба Марта на всички.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                            Тежък живот достоен за оплакване , а и има нужда от помагане в натискането на копчетата . Наздраве !
                            Хаха ЧЕСТИТА БАБА МАРТА ФОРУМЦИ И МОДЕРАЦИЯ!!!

                            Коментар


                            • По един Пижо на 'сяка Пенда!


                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                                Ти естествено харесваш добрите момчета с престилката. Не се и съмнявам.
                                А ти пък си перфектният дразнител!

                                Много си досаден! И гаден - също, но дамите обичат лоши момчета, което са много сложни (и трудно обяснимо) техни нагласи... Те са мазохист(к)и по природа, но така вероятно усещат възможността, перфектно да изпълнят възпроизводствената си функция... (защото животът си тече, а часовникът цъка).

                                Така - за спорта - обичаш да накараш една дама да почне да се оправдава, дори да няма причина да го прави. Така де: жената винаги е виновна и трябва да знае мястото си, т.е. - да се държи изкъсо, разколебана - в кой точно момент трябва да почне да се оправдава... ))

                                Коментар

                                Working...
                                X