IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
    Да ви кажа, че ме обиждате с постовете си.

    Нищо ми няма......мога и 20-годишна да си хвана. И да търси в мен бащата и закрилата,
    Не им се обиждай, а купувай ценното и изхвърляй плявата.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

      Какво се присъединяваш?Няма жена на света, която да не се впечатли от лъскава и скъпа кола.Щото е израз на богатството на мъжа,а жените търсят богати мъже.
      Мен лично това не ме впечатлява.

      Коментар


      • Да ви кажа, че ме обиждате с постовете си.

        Нищо ми няма......мога и 20-годишна да си хвана. И да търси в мен бащата и закрилата,

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

          Не е коктейл. А е разговор със сексуален подтекст .От който си проличава дали има искри между мъж и жена. Например едната стана наскоро баба.И като черпеше аз й честитих и й казах, че никога не съм правил секс с баба. И оная се захили и отговори, че ми е време да пробвам.А не е стара-мой набор e,но млада е родила.Като ги видя тия трите и винаги ми хрумва някоя подобна щуротии.
          Тук има рационален момент за Евго.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

            Присъединявам се.
            Какво се присъединяваш?Няма жена на света, която да не се впечатли от лъскава и скъпа кола.Щото е израз на богатството на мъжа,а жените търсят богати мъже.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

              престани да пълниш главата на евго с глупости. Не му трябва грам да впечатлява 20г бръмчалка. Да не говорим че ако ще и БУГАТИ да си купи пак няма да му върже
              Присъединявам се.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

                Е да, това е основното във вашате НПО пропаганда. Да изравнявате мъжете със жените.
                Мъжете имат чест, великодушие и все неща, които жените нямат. Жените нямат примерно топки.
                Оп, тука за топките не е много сигурно. Сега е много, как да кажа, похвално котгато на една жена и кажат, че има топки.
                Това става, когато тя прояви някакъв инат. Тогава казват "браво, това момиче има топки" или "това момиче има по-големи топки от еди-койси.
                И тя се радва, милата, че са я накичили с две хубави космати топки.

                "Брауново движение" как въобще ти хрумна?
                Кво НПО те гони пък тебе от известно време не е ясно. Пусни един слепаков.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  На "млад шофьор" не се дава мощна кола.

                  Която ме взима, да ме взима както съм в момента, и да не се налага да правя "чудеса от храброст".
                  Рибата харесва червеи, ти предполагам харесваш ягоди .Но ако ловиш риба я хващаш с това,което харесва тя, а не каквото ти.И слагаш на куката червеи ,а не ягоди.Така че,за да привлечеш жени трябва да правиш каквото те харесват.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                    Финансова стабилност сама по себе си не гарантира успех сред жените. Освен естествено ако не говорим за мъже с много пари. Като днес чух за един такъв с часовник за 250 хиляди лева. Тоя,за който ти говоря имаше една тайфа приятели все програмисти и всички бяха като него с нулеви контакти с жени.
                    Колкото до спортната кола говорим конкретно за Евго,а не за някой без два лева в джоба. Евго е финансово подсигурен, имотен.Остава да покаже тоя своя финансова стабилност и на дамите .А какво по-ярко доказателство от спортен автомобил.
                    престани да пълниш главата на евго с глупости. Не му трябва грам да впечатлява 20г бръмчалка. Да не говорим че ако ще и БУГАТИ да си купи пак няма да му върже
                    Last edited by bota156; 31.01.2023, 17:21.
                    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                      Тука нацели, но изпадайки в крайности ще привлече само златотърсачки. Баланс му е майката. В случая с твоя приятел ИТ-то, проблема едва ли е защото е толкова зле като поведение и напереност, най-вероятно просто няма контакти. Голяма част от средностатистическите българки биха му вързали, заради финансовата стабилност, както и изкуствения интелект потвърди.

                      За немския премиум вече не съм много съгласен, тъй като стана много комерсиално, поне в София. Всеки бачкатор може да изтегли 50бинки за няква 6-7 годишна тупалка и да го играе гъзар. По-добре е да имаш кеш в джоба и хубав доход. Тогава вече, ако си мераклия купуваш. Иначе, ако не те влече става комплексарско
                      Финансова стабилност сама по себе си не гарантира успех сред жените. Освен естествено ако не говорим за мъже с много пари. Като днес чух за един такъв с часовник за 250 хиляди лева. Тоя,за който ти говоря имаше една тайфа приятели все програмисти и всички бяха като него с нулеви контакти с жени.
                      Колкото до спортната кола говорим конкретно за Евго,а не за някой без два лева в джоба. Евго е финансово подсигурен, имотен.Остава да покаже тоя своя финансова стабилност и на дамите .А какво по-ярко доказателство от спортен автомобил.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        На "млад шофьор" не се дава мощна кола.

                        Която ме взима, да ме взима както съм в момента, и да не се налага да правя "чудеса от храброст".
                        Горното е валидно за коли само на задно. Когато е 4х4 нещата стоят различно. А и противно на схващанията - колкото е по-мощна една кола, толкова е по-сигурна, но т'ва е друга тема на разговор.

                        Иначе, чудеса от храброст не са нужни, но ако срещнеш жена която те грабва, не е лошо да се постараеш. Дори това да включва покупка на кола. С деца в София, без наличен автомобил нещата много се усложняват.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                          Значи ти трябва задължително 4х4 с минимум 400 коня. И съответно номера може да е 4444, като сме тръгнали в тоя ред
                          На "млад шофьор" не се дава мощна кола.

                          Която ме взима, да ме взима както съм в момента, и да не се налага да правя "чудеса от храброст".

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            С малка практика съм зад волана и ще ми е трудно в големите задръствания в София.
                            Има таксита, когато се налага.


                            Те филипинките са лесна топка, искат да се измъкнат от мизерията.
                            Значи ти трябва задължително 4х4 с минимум 400 коня. И съответно номера може да е 4444, като сме тръгнали в тоя ред

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение
                              Под заможен сигурно се разбира милионер. Щото един мой далечен роднина е Ай Ти специалист в София и да ти кажа хич не е популярен сред жените.А пък е добре платен със собствено жилище. В крайна сметка се ожени за някаква филипинка ,с която се запозна по Интернет. Пак нещата опират до поведение и визия.Жените много повече се впечатляват от демонстрацията на богатство, отколкото самото богатство. Аз затова и казвам на Евго да купи някоя спортна кола, задължително "Мерцедес "или"БМВ",естествено не нова,но на 6-7 години има запазени, да се облича с модни дрешки,да е нахакан и резултатите няма да закъснеят.
                              Колкото до"фенклуба"и аз го имам от две вдовици и една разведена. Знам,че са ми "фенки",щото като ги видя им правя"пичи мохабед "и ония се хилят. Нищо не е станало с тях, но съм сигурен, че ако побутна леко и нещата ще се получат. Но засега нямам интерес. Т.е имам,но е свързана с доста затруднения една такава връзка.
                              Тука нацели, но изпадайки в крайности ще привлече само златотърсачки. Баланс му е майката. В случая с твоя приятел ИТ-то, проблема едва ли е защото е толкова зле като поведение и напереност, най-вероятно просто няма контакти. Голяма част от средностатистическите българки биха му вързали, заради финансовата стабилност, както и изкуствения интелект потвърди.

                              За немския премиум вече не съм много съгласен, тъй като стана много комерсиално, поне в София. Всеки бачкатор може да изтегли 50бинки за няква 6-7 годишна тупалка и да го играе гъзар. По-добре е да имаш кеш в джоба и хубав доход. Тогава вече, ако си мераклия купуваш. Иначе, ако не те влече става комплексарско

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                С малка практика съм зад волана и ще ми е трудно в големите задръствания в София.
                                Има таксита, когато се налага.

                                Те филипинките са лесна топка, искат да се измъкнат от мизерията.
                                Ще свикнеш с движението с повече практика.Но колите от известни марки,ако пък са и спортни,са като магнит за жените. Естествено не са евтини, но за 50-60 хиляди ще намериш някоя прилична.Едно е да те види някоя мадама в спортен "Мерцедес" на 6-7 години,друго в ново "Рено"за същите пари.

                                Коментар

                                Working...
                                X