IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тоя Св.Валентин е някъкъв измислен празник в края на зимата, хората да се събудят и въодушевят, белким почнат да потребяват повече.
    Така е и със 8 март.
    Хелуин - също.
    Ако ти, ще трябва да чакаш 14 Фев или 8 Март да обърнеш ПО-специално внимание на жена си, или Гергьовден да хапнеш агнешко, се пиши бегал ....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение
      Имахме много задушевен.....хм, ще го нарека разговор.


      С рози, с червено вино, на свещи......романтика и любов!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        Ще ни кажеш ли как прекара на 14.2.2023?
        Имахме много задушевен.....хм, ще го нарека разговор.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение
          И до секс не се налага да опира в дискотеката.
          Ще ни кажеш ли как прекара на 14.2.2023?

          За колегите:

          аз и на младини, на 20+, не харесах да ходя по дискотеки. Не обичам тупа лупа и ги избягвах.

          Такива незадоволени бърмчалки, за които Arana говори, също не са ми по вкуса.

          Коментар


          • И до секс не се налага да опира в дискотеката.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

              Не се фукай, че аз от благоприличие не се фукам. Прояви поне малко такт.
              Няма справедливост в живота.
              То да ти кажа с две малки деца не е точно желаната почивка.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                И двете, бе Миро. Едното не изключва другото. Кат петгодишен си. Ако е чрез социална мрежа е със снимка, ако е чрез дискотека - айде сещай се сам как може да се провери …
                Ами това имам предвид-като е на лов в дискотеката няма как да прецени дължина и фи ако не я .
                А и да ти кажа по-скоро тая играе някаква роля.Един мъж със среден размер може да е много по-секси и вълнуващ за някоя жена и тя винаги ще предпочете него пред някой дървар с биволски член.
                Казанова и Дон Жуан са легенди не заради големината на оная си работа.
                Last edited by mirodes; 16.02.2023, 21:06.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                  Моята работна седмица приключи.Утре ще водя домочадието на спа.
                  Не се фукай, че аз от благоприличие не се фукам. Прояви поне малко такт.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                    Нали каза, че ходели на лов за мъже по дискотеки и фестивали?Сега излиза,че става въпрос за нещо различно.
                    И двете, бе Миро. Едното не изключва другото. Кат петгодишен си. Ако е чрез социална мрежа е със снимка, ако е чрез дискотека - айде сещай се сам как може да се провери …
                    Last edited by Arana; 16.02.2023, 20:38.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                      Много се разприказвах - на Миро може да му призлее. Айде лека от мен, че и утре предстои работен гърч
                      Моята работна седмица приключи.Утре ще водя домочадието на спа.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                        Голем си динозавър. Пращат си “снимки” по мрежите. И това ли не знаеш? Испанката преди да е видяла снимката въобще не кълве и не си губи времето.

                        Не убивай вестоносеца. Аз само вземам хонорар при разводите
                        Нали каза, че ходели на лов за мъже по дискотеки и фестивали?Сега излиза,че става въпрос за нещо различно.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение
                          Дали няма как да прецени?
                          Много се разприказвах - на Миро може да му призлее. Айде лека от мен, че и утре предстои работен гърч

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                            Интересно как преценява дължината и фи преди да е правила секс?
                            Голем си динозавър. Пращат си “снимки” по мрежите. И това ли не знаеш? Испанката преди да е видяла снимката въобще не кълве и не си губи времето.

                            Не убивай вестоносеца. Аз само вземам хонорар при разводите

                            Коментар


                            • Дали няма как да прецени?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                                Относно каката и на мен ми се мярна подобна мисла навремето. На много стана е тъкала тази кака явно.

                                Имам две такива познати и двете 40+

                                Едната е българка, другата е испанка. Испанката е брутална в критериите - дължина и фи. Тази е всеядна. Българката беше тази с възрастовите критерии. Тя пък от 35 надоле и тя беше всеядна.

                                Което ме поставя и мен в позицията на Миро, но се опитвам да не ги съдя. Тя е ок и това е нейн избор. Съответно разказите ѝ на Тиндър кралица с потенциални 6000 кандидата за секс ѝ повишават самочувствието.

                                Всяка събота е по клубове или дискотеки. Рок концерти и прочее мероприятия. Те са цяла женска глутница, имат си и азиатка в групата. И излизат на лов.

                                Като представител на хуманитарна професия от антропологическа гледна точка за мен всички са интересни.

                                Хората са много различни.
                                Интересно как преценява дължината и фи преди да е правила секс?
                                За оная с годините е ясно.Иначе за жените не е никакъв проблем да си намерят ебач.Но за мъжете не е толкова лесно още същата вечер да изчука някоя жена. С изключение на курортите-там не е толкова трудно.
                                Last edited by mirodes; 16.02.2023, 20:29.

                                Коментар

                                Working...
                                X