IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    Българските мъже/мъжете по принцип много се хвалят, но реалността е съвсем друга.

    Един познат се хвалеше, че е Терминатор, а жена му каза, че бил гола вода в леглото.
    Очаквано , нищо не си вденал ! Дерзай с прикоткването ......

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      Българските мъже/мъжете по принцип много се хвалят, но реалността е съвсем друга.

      Един познат се хвалеше, че е Терминатор, а жена му каза, че бил гола вода в леглото.
      Каква пък е тая съпруга дето така говори за мъжа си да го излага. На теб лично ли ти сподели? Ако е така, това е сигнал. Дали не си го пропуснал?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

        Сила и цел ти трябва ....Евгич ....те жените , ще идват и ще си отиват....която остане тя ще да е . Уви сигурен съм ,че не ме разбираш !
        ПП Да мисиш за жени и коя как ще я прикоткаш е най голямата простотия която можеш да направиш !
        Българските мъже/мъжете по принцип много се хвалят, но реалността е съвсем друга.

        Един познат се хвалеше, че е Терминатор, а жена му каза, че бил гола вода в леглото.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение

          Boring.
          Общо взето нищо от това не правя. Най-вече защото не ми харесват тези тъпотии. За кола ли ще черпя(примерно) или ще каня мацка? Ядки и пиене има в клубовете. Е, аз почти не пия, дори ще отказвам напълно, но това са подробности.
          Капути не понасям, а цветя не подарявам на всяка срещната.
          И аз не каня в ресторант всяка срещната, в първия урок по economics в първи курс има едно правило: "There is no free lunch".

          А не забременяват ли от теб, братле?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Значи си ларж......и като ги каниш у вас, масичката в хола е отрупана с различни видове ядки, бонбони, уиски и други глезотии, заедно с кутийка кондоми,

            Купуваш по 100 рози и т.н.
            Boring.
            Общо взето нищо от това не правя. Най-вече защото не ми харесват тези тъпотии. За кола ли ще черпя(примерно) или ще каня мацка? Ядки и пиене има в клубовете. Е, аз почти не пия, дори ще отказвам напълно, но това са подробности.
            Капути не понасям, а цветя не подарявам на всяка срещната.
            Last edited by harpiata; 16.03.2023, 16:34.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              Значи си ларж......и като ги каниш у вас, масичката в хола е отрупана с различни видове ядки, бонбони, уиски и други глезотии, заедно с кутийка кондоми,

              Купуваш по 100 рози и т.н.
              Сила и цел ти трябва ....Евгич ....те жените , ще идват и ще си отиват....която остане тя ще да е . Уви сигурен съм ,че не ме разбираш !
              ПП Да мисиш за жени и коя как ще я прикоткаш е най голямата простотия която можеш да направиш !
              Last edited by pa4anga; 16.03.2023, 16:07.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение

                Да кажем в диамантена крайност, като тук не включвам пръстена
                Значи си ларж......и като ги каниш у вас, масичката в хола е отрупана с различни видове ядки, бонбони, уиски и други глезотии, заедно с кутийка кондоми,

                Купуваш по 100 рози и т.н.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  В каква крайност си точно?
                  Да кажем в диамантена крайност, като тук не включвам пръстена

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение
                    Много далеч отиваш, кафе може, но за вечеря дамата трябва минимум да "гризка моркова". Да не говорим за по-сложни работи.

                    Аз съм в съвсем друга крайност.
                    В каква крайност си точно?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      Добро утро,

                      прав е мъжът за себе си.

                      На него розичката ще му омръзне след няколко месеца. Но всеки мъж в началото се интересува само от това.
                      Ми ок, ама явно има проблем в предлагането

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение
                        Почвай да задействаш богатото си въображение.
                        Кое?!?
                        Nice try.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение
                          Почерпи ги едно кафе/вечеря. Не се стискай, на две места каза,че работиш. За к'во са ти тези пари, ако не ги харчиш по жени.
                          Много далеч отиваш, кафе може, но за вечеря дамата трябва минимум да "гризка моркова". Да не говорим за по-сложни работи.

                          Аз съм в съвсем друга крайност.
                          Last edited by harpiata; 16.03.2023, 14:09.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            Добро утро,

                            прав е мъжът за себе си.

                            На него розичката ще му омръзне след няколко месеца. Но всеки мъж в началото се интересува само от това.
                            Така като те чета и ти си в тоя кюп. С хилядата претенции....леле мале. Къде си тръгнал тогава?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                              Анимация някаква е тоя. Поредния "кой съм ЯЗЕ"

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                                Ами този вибрира от простота и простотия, бе Евго. Не го ли усещаш? С какви жени ще го среща животът - с равностойни нему жени. Щото и той освен единия гол морков не го виждам какво друго може да предложи.

                                Представи си 15 -20 минути на кафе с такъв. Ужаст.
                                Добро утро,

                                прав е мъжът за себе си.

                                На него розичката ще му омръзне след няколко месеца. Но всеки мъж в началото се интересува само от това.

                                Коментар

                                Working...
                                X