IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    И ти ли Бруте?
    Ти си човек,чието мнение уважавам,така че ако не искаш да пиша в темата, ще го направя.
    я съм вуте
    пиши, бе миродесчо. стига си търсил поводи да се отказваш.
    Last edited by ratten; 25.03.2023, 17:15.
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
      ама полаксчо е виновен, че го върна в играта
      И ти ли Бруте?
      Ти си човек,чието мнение уважавам,така че ако не искаш да пиша в темата, ще го направя.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
        ама полаксчо е виновен, че го върна в играта
        Айде пак аз.. Абе ти някъв проблем ли имаш с мен, Ъ

        Коментар


        • ама полаксчо е виновен, че го върна в играта
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

            Анджък де, ти се осъзнай, че нечия ценностна система и нечие мислене може да не съвпада баш с твоята. Аман бе. Уморявам се вече.
            Обяснявам си го със старческата деменция.На тая възраст вече не са съвсем с акъла си.
            И престани с твоите щуротии,че не всички мислили като мен. Естествено, че всеки си има собствено мнение и в този форум всеки си изразява своето мнение. Аз,както и всички други участници във форума, изразяваме само собствената си гледна точка. Нали затова е форум-всеки да си казва личното мнение.
            Затова като пиша нещо то изразява ЕДИНСТВЕНО личното ми мнение и нямам никакви претенции да говоря от името на други хора.
            Last edited by mirodes; 25.03.2023, 11:25.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              Кое й е бонбона на жена на 66 години?Ти се осъзнай,че става въпрос за един от най-богатите и влиятелни мъже в света.За такива мъже ВИНАГИ има десетки милиони кандидатки.Млади и красиви,не бабки.Ако направят риалити "Ергенът"с участник Мърдок ще има милиони жени,които ще се запишат за участие.
              Анджък де, ти се осъзнай, че нечия ценностна система и нечие мислене може да не съвпада баш с твоята. Аман бе. Уморявам се вече.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                Братле, той не го вдига.......за това няма значение дали е 26 годишна или баба й, 66 годишна.

                Ето, аз бях писал за специалистиките по старци, с 2 реални истории, а не като фантасмагориите, които ги пишат 2-ма човека в имотната тема всеки ден,
                Ами то не е само до секса-ти като видиш някоя бабка на 70 години или някоя стегната мома на 25 години ли ти е по-приятна?А и друго си е да те гушка и целува някое младо яре,отколкото стара овца.
                А и не се знае дали с Виагра няма да го вдигне.
                Last edited by mirodes; 25.03.2023, 10:07.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                  Мисля,че на всеки е ясно защо тя се е омъжила за мумия.Въпросът е защо той се е оженил за бабка при положение, че милиони млади жени биха се омъжили за него по същите причини, поради които и тая жена.При положение, че подобни мъже имат избор от милиони млади и красиви жени,той е избрал бабка Което наистина е странно.Ако дядо Пенчо от България се ожени за жена на 66 години няма да е кой знае колко учудващо, ама милиардер да се ожени за 66 годишна бабка вече е доста странно.
                  Братле, той не го вдига.......за това няма значение дали е 26 годишна или баба й, 66 годишна.

                  Ето, аз бях писал за специалистиките по старци, с 2 реални истории, а не като фантасмагориите, които ги пишат 2-ма човека в имотната тема всеки ден,

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                    За тебе бабка, за него бонбон. Осъзнай се де. Всичко ли трябва да ти се обяснява и то преди кафето???
                    Кое й е бонбона на жена на 66 години?Ти се осъзнай,че става въпрос за един от най-богатите и влиятелни мъже в света.За такива мъже ВИНАГИ има десетки милиони кандидатки.Млади и красиви,не бабки.Ако направят риалити "Ергенът"с участник Мърдок ще има милиони жени,които ще се запишат за участие.
                    Last edited by mirodes; 25.03.2023, 07:44.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Мисля,че на всеки е ясно защо тя се е омъжила за мумия.Въпросът е защо той се е оженил за бабка при положение, че милиони млади жени биха се омъжили за него по същите причини, поради които и тая жена.При положение, че подобни мъже имат избор от милиони млади и красиви жени,той е избрал бабка Което наистина е странно.
                      За тебе бабка, за него бонбон. Осъзнай се де. Всичко ли трябва да ти се обяснява и то преди кафето???

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                        Щото е на 93. И ако тя е “бабка” той е вече “мумия”. Странни въпроси задаваш.
                        Мисля,че на всеки е ясно защо тя се е омъжила за мумия.Въпросът е защо той се е оженил за бабка при положение, че милиони млади жени биха се омъжили за него по същите причини, поради които и тая жена.При положение, че подобни мъже имат избор от милиони млади и красиви жени,той е избрал бабка Което наистина е странно.Ако дядо Пенчо от България се ожени за жена на 66 години няма да е кой знае колко учудващо, ама милиардер да се ожени за 66 годишна бабка вече е доста странно.
                        Last edited by mirodes; 25.03.2023, 07:36.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                          И една година да живее защо му е да я прекара с 66 годишна бабка?
                          Щото е на 93. И ако тя е “бабка” той е вече “мумия”. Странни въпроси задаваш.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                            Таз черна Дездемона. Колко му давате на Мърдок?
                            И една година да живее защо му е да я прекара с 66 годишна бабка?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                              Таз черна Дездемона. Колко му давате на Мърдок?
                              Няколко години, това е пределна възраст за мъжа, а той изглежда зле.

                              Мисля да изчета статията утре и да видя дали имам непознати думи,


                              Другата тема с имотите ми е омръзнала, особено лакомията на някои хора да трупат имоти и да се хвалят.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                                Наистина няма акъл да се ожени за 66 годишна жена.
                                Таз черна Дездемона. Колко му давате на Мърдок?

                                Коментар

                                Working...
                                X