IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

    Ако не е тайна, каква е статистиката на твойте авери? Аз мисля, че 20% си е постижимо
    Постижимо е ако свалката е с вдигнати карти. Аверчета за които иде реч са откровени и директно казват, че не търсят връзка, а секс. Съответно голяма част от мадамите не откликвали, понеже са 30+годишни, които очакват нещо сериозно. Иначе са нормални средностатистически пичове.

    За мен такъв живот е мазохизъм и дори да прозвучи леко надуто, изобщо не бих се занимавал да излизам със случайни момичета. Обикновенно гледам да си фокусирам действията върху конкретен обект и да атакувам здраво, вместо да пръскам усилия по множество цели.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

      Губиш време, а можеше тази вечер да си на някое салса парти или хоротека.
      Аз все пак съм на 40+ и предпочитам вечер да си почивам, а не да подскачам,

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        Просто съм разказвал случки с мои познати и приятели.

        Още не съм се записал на танците, но ще ходя тази пролет. И занапред.
        Губиш време, а можеше тази вечер да си на някое салса парти или хоротека.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

          Не бе човек, трябва да спреш да пишеш за мъже. Пречи ти на мисленето. Зарежи форума и излизай всяка вечер с различна, говори с жени, флиртувай, закачай се......какво направи с танците?
          Просто съм разказвал случки с мои познати и приятели.

          Още не съм се записал на танците, но ще ходя тази пролет. И занапред.
          Last edited by Evgo; 17.03.2023, 19:26.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

            Сам си я затвори, защото няма накъде повече да се излага. За това тука го бъзикат а той си мисли, че го обиждат.
            Черпавам те една виртуална скоросмъртница

            Коментар


            • Не, не следва. Първо учтиво предупреждават

              Коментар


              • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                Извинявам се!
                Мислех, че са те заключили.
                Няма проблем .Ти определено си от хората, с които може да се дискутира, без да обиждаш и подиграваш.И ми е приятно да дискутираме.Но за съжаление не всички са като теб.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение


                  ПП: на Миро/Вергил/ май модитата му затвориха устата .
                  Сам си я затвори, защото няма накъде повече да се излага. За това тука го бъзикат а той си мисли, че го обиждат.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    Пиша по-описателно. А вие търсите под вола теле.

                    Преди време ходех често на фитнес и ми беше много неприятна миризмата на мъжка пот. А то винаги има там, малко или много.
                    Не бе човек, трябва да спреш да пишеш за мъже. Пречи ти на мисленето. Зарежи форума и излизай всяка вечер с различна, говори с жени, флиртувай, закачай се......какво направи с танците?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Не позна.Спрях да пиша, защото в тоя форум за няколко месеца видях толкова хейт,колкото не съм виждал за всички 47 години, в които съм на тоя свят.
                      Явно форумът е място за избиване на комплекси на някои хора (не на всички, има и много свестни участници).
                      Чудя му се и на Евго защо продължава да пише при положение, че постоянно е подложен на подигравки и обиди.
                      Извинявам се!
                      Мислех, че са те заключили.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                        Дали ще пишеш си е твоя работа.
                        От форума можеш само ползи да извлечеш, ако се вслушваш, но ти явно не го правиш.
                        Кажи ми, кой от останалите мъжки никове в темата набляга на подробното описание на други мъже? Аз не съм видял такива, че дори и от женски никове не се прави. Е как очакваш тогава да не се задават въпроси за сексуалната ти ориентация? Няма лошо, твоя работа си е, ама си я изясни и бъди открит поне пред себе си. Нас това не ни влиза в работата.

                        ПП: на Миро/Вергил/ май модитата му затвориха устата .
                        Не позна.Спрях да пиша, защото в тоя форум за няколко месеца видях толкова хейт,колкото не съм виждал за всички 47 години, в които съм на тоя свят.То по принцип в реалният живот ако някой си позволи така да ме обижда,втори път не си и помисля да го направи. Но анонимността на форума позволява на всякакви отрепки да обиждат безнаказано.
                        Явно форумът е място за избиване на комплекси на някои хора (не на всички, има и много свестни участници).
                        Чудя му се и на Евго защо продължава да пише при положение, че постоянно е подложен на подигравки и обиди.
                        Като се регистрирах не съм си представял така нещата,а че ще се обсъждат различни теми с размяна на аргументи, а то всеки ден се пишат обиди за мен и семейството ми.
                        Пожелавам на тия участници във форума, с които не сме си разменяли обиди, всичко най-добро. Другите са ми безразлични.
                        Но определено приключих с участията си във форума. Включих се само да кажа, че не съм спрял да пиша,защото съм баннат.
                        Last edited by mirodes; 17.03.2023, 17:32.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                          Дали ще пишеш си е твоя работа.
                          От форума можеш само ползи да извлечеш, ако се вслушваш, но ти явно не го правиш.
                          Кажи ми, кой от останалите мъжки никове в темата набляга на подробното описание на други мъже? Аз не съм видял такива, че дори и от женски никове не се прави. Е как очакваш тогава да не се задават въпроси за сексуалната ти ориентация? Няма лошо, твоя работа си е, ама си я изясни и бъди открит поне пред себе си. Нас това не ни влиза в работата.

                          ПП: на Миро/Вергил/ май модитата му затвориха устата .
                          Пиша по-описателно. А вие търсите под вола теле.

                          Преди време ходех често на фитнес и ми беше много неприятна миризмата на мъжка пот. А то винаги има там, малко или много.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            Ще взема да спра да пиша, като Миро.


                            В днешно време чрез социалните мрежи хората си правят реклама и мъже и жени (особено несемейните).

                            По марково бельо, но да им се очертае каквото имат.

                            Жените също, то не са джуки, то не са цици, позират по бански и го сложили за аватар. Но точно тези с голотата са най-трудни за сваляне, защото са с нереални представи.
                            Дали ще пишеш си е твоя работа.
                            От форума можеш само ползи да извлечеш, ако се вслушваш, но ти явно не го правиш.
                            Кажи ми, кой от останалите мъжки никове в темата набляга на подробното описание на други мъже? Аз не съм видял такива, че дори и от женски никове не се прави. Е как очакваш тогава да не се задават въпроси за сексуалната ти ориентация? Няма лошо, твоя работа си е, ама си я изясни и бъди открит поне пред себе си. Нас това не ни влиза в работата.

                            ПП: на Миро/Вергил/ май модитата му затвориха устата .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от vikhunter


                              Най добре се гръмни. Да се оттървеш.
                              Да се оттървеш и да оттървеш форума от пошлите си фантазии.
                              Не приемам съвети от боклук като теб!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                                Стига бе Евго, стига, спри се.
                                Не може във всеки втори пост да пишеш за мъже и да твърдиш, че не те привличат, да забелязваш, коси, тела, стойки и пак да твърдиш, че не те привличат.
                                Дано поне с писането в темата си отвориш очите и спреш да се мъчиш с тези пусти жени.
                                Няма смисъл да се тормозиш с непривични неща.
                                Не го приемай, като обида, не е това целта.
                                Ще взема да спра да пиша, като Миро.


                                В днешно време чрез социалните мрежи хората си правят реклама и мъже и жени (особено несемейните).

                                По марково бельо, но да им се очертае каквото имат.

                                Жените също, то не са джуки, то не са цици, позират по бански и го сложили за аватар. Но точно тези с голотата са най-трудни за сваляне, защото са с нереални представи.

                                Коментар

                                Working...
                                X