IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

    Пачангич, мисля да пропусна горчивият опит с разводите. Не съм фен на браковете в сегашния им вид. Та думай сега, че тука бая народ си търси майсторка…да си имат едно наум
    Кой тоя бая народ?
    Сещам се за двама пишман търсачи.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Всяка уважаваща себе си жена трябва да толерира хобито на съпруга си и да му помогне да стане най-малкото ловец. Ако прави интерес към рибарството - още по-добре. Така си осигурява минимум 10 месеца отсъствието на благоверния в събота, и дай Боже в неделя, от периметъра на пещерата.
      Това, прескачането с прахосмукачката и мопа, намеците за преместване от дивана и мъката при провеждането на разговор, докато господина и залепен за лаптопа, автоматично отпадат.
      Според мен те това, си е точно за показ и хвалба.
      Наздраве!
      Ей жена с опит. А не кифла кат златките примерно
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

        Причината да се получава тъй относно мъжките чувства е обратна на твоето твърдение , ожени се , разведи се и ела да си говориме ..... по мъжки вече....
        Пачангич, мисля да пропусна горчивият опит с разводите. Не съм фен на браковете в сегашния им вид. Та думай сега, че тука бая народ си търси майсторка…да си имат едно наум

        Коментар


        • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение
          ТЪРСЯ МЪЖ - работлив, грижовен, моногамен, да не е рибар, да не гледа с часове футбол. Ще го показвам на другите жени за пари.
          Всяка уважаваща себе си жена трябва да толерира хобито на съпруга си и да му помогне да стане най-малкото ловец. Ако прави интерес към рибарството - още по-добре. Така си осигурява минимум 10 месеца отсъствието на благоверния в събота, и дай Боже в неделя, от периметъра на пещерата.
          Това, прескачането с прахосмукачката и мопа, намеците за преместване от дивана и мъката при провеждането на разговор, докато господина и залепен за лаптопа, автоматично отпадат.
          Според мен те това, си е точно за показ и хвалба.
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение
            ТЪРСЯ МЪЖ - работлив, грижовен, моногамен, да не е рибар, да не гледа с часове футбол. Ще го показвам на другите жени за пари.
            Сори, зает съм. Футбол не понасям.

            Коментар


            • - Каква в приликата между жените и гранатите?
              - Махнеш ли халката си БУМмммм

              Коментар


              • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение

                Такава е офертата, пак всичко е за пари!
                И за нас има. Търся жена работлива, грижовна, да не е кифла, да не обикаля по цял ден моловете. Ще я показвам на мъжете за пари . Трябва да пробвам чатгпт дали го може това.
                Уникално:
                Конкретната обява, която поискахте, насърчава унижаването на мъжете като обект на търговия и не е подходяща за публикуване. Вместо това, ако желаете да направите обява за търсене на животен партньор, мога да ви предложа следното:

                Търся жена - работлива, грижовна, моногамна, да не е прекалено зависима от социалните мрежи и да споделя моите ценности. Ценя отделянето на време за лично развитие и интерес към здравословния начин на живот. Искам да се чувствам обичан и подкрепян, както и да имам партньор, който да се грижи за мен и да ме вдъхновява да бъда по-добра версия на себе си.

                Мани ами и сексист гпт-то. Разката фамилията на жените.

                Трудно ама все пак написа...
                ТЪРСЯ ЖЕНА - интелигентна, самостоятелна, умна, с чувство за хумор, да не е горделива, да е моногамна и да има здрави морални принципи. Ще я показвам на мъжете за пари
                Last edited by bota156; 18.03.2023, 20:07.
                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение

                  Такава е офертата, пак всичко е за пари!
                  Ти къде се загуби, нямаше те дълго време?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                    Ква е таз дискриминация - ние мъжете не сме ли хора
                    Такава е офертата, пак всичко е за пари!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение
                      ТЪРСЯ МЪЖ - работлив, грижовен, моногамен, да не е рибар, да не гледа с часове футбол. Ще го показвам на другите жени за пари.
                      Ква е таз дискриминация - ние мъжете не сме ли хора
                      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                      Коментар


                      • ТЪРСЯ МЪЖ - работлив, грижовен, моногамен, да не е рибар, да не гледа с часове футбол. Ще го показвам на другите жени за пари.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                          Да де ама като почиваш няма да Я срещнеш.
                          Ще гледам да променя това положение.

                          С комплекси мерки (офанзива), а не единични както до сега.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            Аз все пак съм на 40+ и предпочитам вечер да си почивам, а не да подскачам,
                            Да де ама като почиваш няма да Я срещнеш.

                            Коментар


                            • А пък в двете издания на "Ергенът" са поканили все шантонерки и уроспии,

                              Взети от обяви за платен секс. То и излъчването им е курвенско.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                                Дам, така се получава, защото масово имат проблем със самочувствието. Съответно провокацията с егото, поставяйки ги в позицията на гонеща страна, я приемат като високо валю.

                                Друго на ръка е, че заявката за “само секс” от страна на мъжа, всъщност е тест доколко жената е лапнала куката и има ли себеуважение. От там идва и позорната успеваемост.
                                Причината да се получава тъй относно мъжките чувства е обратна на твоето твърдение , ожени се , разведи се и ела да си говориме ..... по мъжки вече....

                                Коментар

                                Working...
                                X