IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

    Най-голямото проклятие, което може да сполети откривателя е съкровището да залепне за магнита
    Оня ден от панаира по езотерика си купих два намагнетизирани хематита баш с таз цел светна ме един вехтошаро-антиквар след като ми пробутаха желязна купа за бронзова такава.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение

      Толкоз кръвни обиди на едно място бива ли бе човек?
      Недей така, алтруист човек съм, опитвам се да помогна

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

        Въпреки, че не съм психолог, искам да вметна, че едно и също нещо прочетено от група хора, провокира различни реакции. Съответно нещата, които виждаме и усещаме са възприятие, което се пречупва през нашата индивидуална призма.

        Ей го например на Ратко бъзиците, мен лично много ме кефят, защото умее да обръща думите на хората срещу самите тях. Каките също умело боравят със завиден речников запас, допринасяйки за колоритността на форума. Както и всички останали в темата, които й придават “дух”.

        Замисли се, щом си недоволен от позицията, която изповядваш, на първо място чия е вината да си в нея, а не аз или някой друг. Надявам се, че това което пиша не го възприемаш като обида, а като алтернативен аспект.

        Ако помниш първите си постове ще видиш, че там изявите ти бяха свързани с лични неща и залитащи в крайност мнения. Като мотива с който си ги писал, едва ли е бил да търсиш съвет, а по-скоро да получиш внимание. Сега след като вече постигна целта си, си недоволен, че получаваш не точно това внимание което си желал.

        Именно от там произтича “конфронтацията” с женския лагер, получавайки обратна връзка, която е противоположна с очакванията ти. Не си глупав, надявам се, ще ме разбереш, че всичко изписано е с цел да ти покажат как изглеждаш отстрани, а не да те обидят.
        благодаря. имал съм и периоди с доста по остър "хумор", но това определено разваля дискусията.
        за мен мирко е по-скоро читав човек, но взима приказките във форума много на сериозно

        мирко, връзваш се, дори когато никой не цели да те обиди.
        от опит говоря.
        давай го малко по-лежерно и гледай да се забавляваш, не да се доказваш тук.

        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

          Мен мъ йе страх. Щото Тъни мъни Ви предупреди за проклятието, ама не я вземате на сериозно.
          Най-голямото проклятие, което може да сполети откривателя е съкровището да залепне за магнита

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

            Аз мойто имане се чудя кво да го правя, ти на друго искаш да му бера гайлето
            Мен мъ йе страх. Щото Тъни мъни Ви предупреди за проклятието, ама не я вземате на сериозно.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
              добре, явни мирко отпадна като търсач на прокълнатото имане.
              има ли други желаещи?
              ботчо, ти?
              Аз мойто имане се чудя кво да го правя, ти на друго искаш да му бера гайлето
              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

              Коментар


              • Дишай спокойно народе. Няма да се откаже от форума. Търсенето на Фнимание е по-силно от тока, ако мога така да се изразя.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
                  все нещо ще избие в един момент и ще стане по-лошо.
                  Я към руzzия, я към Филипините...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                    Въпреки, че не съм психолог, искам да вметна, че едно и също нещо прочетено от група хора, провокира различни реакции. Съответно нещата, които виждаме и усещаме са възприятие, което се пречупва през нашата индивидуална призма.

                    Ей го например на Ратко бъзиците, мен лично много ме кефят, защото умее да обръща думите на хората срещу самите тях. Каките също умело боравят със завиден речников запас, допринасяйки за колоритността на форума. Както и всички останали в темата, които й придават “дух”.

                    Замисли се, щом си недоволен от позицията, която изповядваш, на първо място чия е вината да си в нея, а не аз или някой друг. Надявам се, че това което пиша не го възприемаш като обида, а като алтернативен аспект.

                    Ако помниш първите си постове ще видиш, че там изявите ти бяха свързани с лични неща и залитащи в крайност мнения. Като мотива с който си ги писал, едва ли е бил да търсиш съвет, а по-скоро да получиш внимание. Сега след като вече постигна целта си, си недоволен, че получаваш не точно това внимание което си желал.

                    Именно от там произтича “конфронтацията” с женския лагер, получавайки обратна връзка, която е противоположна с очакванията ти. Не си глупав, надявам се, ще ме разбереш, че всичко изписано е с цел да ти покажат как изглеждаш отстрани, а не да те обидят.
                    Толкоз кръвни обиди на едно място бива ли бе човек?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                      добре, явни мирко отпадна като търсач на прокълнатото имане.
                      има ли други желаещи?
                      ботчо, ти?
                      На хората им се живее. Рано или късно проклятието идва, то върви като сянка. Лошото е ако удари близък човек.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                        Никакъв отдушник не е за мен,а съм принуден да търпя подигравки и обиди,колкото за цял живот не съм получил. Даже 1 процент от тези подигравки и обиди, които получих за няколко месеца във форума, не съм получил за 47 години.
                        Така ли трябва да протича разговор между хората?Ами сори,ама в реалният ми живот никой не ми говори по тоя начин .Нито пък се налага аз да обиждам някого в отговор. А тук скрити зад анонимността се пишат най-грозните обиди.
                        Така че трябва да съм мазохист,за да си го причинявам подобно нещо.
                        И бях дотук.
                        Айде пак се филмираш сам като жертвата. Не ти ли омръзна малце? Държиш се като ощипана госпойца.
                        Last edited by Arana; 12.03.2023, 12:46.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                          Никакъв отдушник не е за мен,а съм принуден да търпя подигравки и обиди,колкото за цял живот не съм получил. Даже 1 процент от тези подигравки и обиди, които получих за няколко месеца във форума, не съм получил за 47 години.
                          Така ли трябва да протича разговор между хората?Ами сори,ама в реалният ми живот никой не ми говори по тоя начин .Нито пък се налага аз да обиждам някого в отговор. А тук скрити зад анонимността се пишат най-грозните обиди.
                          Така че трябва да съм мазохист,за да си го причинявам подобно нещо.
                          И бях дотук.
                          Въпреки, че не съм психолог, искам да вметна, че едно и също нещо прочетено от група хора, провокира различни реакции. Съответно нещата, които виждаме и усещаме са възприятие, което се пречупва през нашата индивидуална призма.

                          Ей го например на Ратко бъзиците, мен лично много ме кефят, защото умее да обръща думите на хората срещу самите тях. Каките също умело боравят със завиден речников запас, допринасяйки за колоритността на форума. Както и всички останали в темата, които й придават “дух”.

                          Замисли се, щом си недоволен от позицията, която изповядваш, на първо място чия е вината да си в нея, а не аз или някой друг. Надявам се, че това което пиша не го възприемаш като обида, а като алтернативен аспект.

                          Ако помниш първите си постове ще видиш, че там изявите ти бяха свързани с лични неща и залитащи в крайност мнения. Като мотива с който си ги писал, едва ли е бил да търсиш съвет, а по-скоро да получиш внимание. Сега след като вече постигна целта си, си недоволен, че получаваш не точно това внимание което си желал.

                          Именно от там произтича “конфронтацията” с женския лагер, получавайки обратна връзка, която е противоположна с очакванията ти. Не си глупав, надявам се, ще ме разбереш, че всичко изписано е с цел да ти покажат как изглеждаш отстрани, а не да те обидят.

                          Коментар


                          • добре, явни мирко отпадна като търсач на прокълнатото имане.
                            има ли други желаещи?
                            ботчо, ти?
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
                              Мире, ще ти е скучно без форума. Тука си е вид отдушник. С толкова останало свободно време, все нещо ще избие в един момент и ще стане по-лошо.

                              Питай Ендера какво се случва, когато на хиперактивно дете му вземат играчката. При възрастните не е много по-различно. Така, че седи си тука и бъди малко над нещата.
                              Никакъв отдушник не е за мен,а съм принуден да търпя подигравки и обиди,колкото за цял живот не съм получил. Даже 1 процент от тези подигравки и обиди, които получих за няколко месеца във форума, не съм получил за 47 години.
                              Така ли трябва да протича разговор между хората?Ами сори,ама в реалният ми живот никой не ми говори по тоя начин .Нито пък се налага аз да обиждам някого в отговор. А тук скрити зад анонимността се пишат най-грозните обиди.
                              Така че трябва да съм мазохист,за да си го причинявам подобно нещо.
                              И бях дотук.

                              Коментар


                              • Мире, ще ти е скучно без форума. Тука си е вид отдушник. С толкова останало свободно време, все нещо ще избие в един момент и ще стане по-лошо.

                                Питай Ендера какво се случва, когато на хиперактивно дете му вземат играчката. При възрастните не е много по-различно. Така, че седи си тука и бъди малко над нещата.

                                Коментар

                                Working...
                                X