IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

    Проблемът изобщо не е в речника, а във фундаментално-погрешното отношение към противния пол. В случая, ако захранваме една психоинформационна система с булшит, няма как да получим различен резултат на изхода ѝ. Което от друга страна е справедливо...

    Вселената е устроена така, че срещаме само този, който вече съществува в нашето подсъзнание.
    С две думи-естествен подбор

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

      Проблемът изобщо не е в речника, а във фундаментално-погрешното отношение към противния пол. В случая, ако захранваме една психоинформационна система с булшит, няма как да получим различен резултат на изхода ѝ. Което от друга страна е справедливо...

      Вселената е устроена така, че срещаме само този, който вече съществува в нашето подсъзнание.
      Добре ти какво ти е мнението за индивиди,които вместо да се включат в разговора с нещо стойностно,започват да обиждат хора, които по никакъв начин не са ги засегнали.
      Last edited by X_Y; 17.04.2023, 11:28.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение


        Не съм на 45 г. Не смятам да влизам в обяснителен режим. Не търся пари и никога не съм харесвал разтропани жени.

        Аз чета и пиша в други форуми - масов хейт, подигравки и опростачване.

        Рускините и украинките са по-зле и от българките, но пускат по-лесно,
        Произволна възраст написах. Утре ще станеш на толкова. Почти целия свят знае на колко години си, така че споко.

        И ние, останалите, четем и пишем в други форуми и обичаме бонбонки "тик-так" . Много зависи от форумите.

        С кое точно са по-зле от нашенките? Украинките особено са изключително красиви. Като "пускат" лесно, ти къде си в случая? Да ти кажа една мааалка тайна. Всяка нормална жена може да "пусне" лесно, но на истински човек. А дали си истински те усещат по-бързо, отколкото би си изредил имотите и дипломите

        Не че и аз разбирам много от жени.

        За обяснителния режим.....ти не си излязъл от него, та да влизаш.
        Last edited by harpiata; 17.04.2023, 11:24.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

          Значи, Евгич, първо ама много сериозно трябва да си изчистиш речника и начина, по който въобще се изразяваш за жените. Ако се изпуснеш така пред някоя - краят ще настъпи преди началото.
          Проблемът изобщо не е в речника, а във фундаментално-погрешното отношение към противния пол. В случая, ако захранваме една психоинформационна система с булшит, няма как да получим различен резултат на изхода ѝ. Което от друга страна е справедливо...

          Вселената е устроена така, че срещаме само този, който вече съществува в нашето подсъзнание.

          Коментар


          • До преди 5 поста ръсеше "деца, деца, деца" , сега не било фикс идея

            В момента, в който се появи на бял свят детето ти заченато с рускинята, максимум до 3 дена ще се окажеш баща и на ОЩЕ едно, от предишната и връзка

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

              +100
              Total bullshit. И ти одобряваш подобни глупости. Първо след 2 година ставам на 50 години. Имам и две деца, така че не ми е фикс идея да имам още деца. Второ дори и да ми роди дете някоя рускиня,тя като всяка майка ще иска най-доброто за децата си,така че много по-вероятно е да остане да живее с мен в България, а не да се връща в Русия като самотна майка. Трето-всяка година десетки хиляди бащи в България се развеждат и остават без контрол за съдбата на децата си.Така че няма да съм първият,нито последния. А и ако създам ново семейство ще се разделя със сегашното и децата си.Уверявам те,че нямам намерение да изпада в депресия от тоя факт.
              Така че пак си пишете разни глупости, които нямат връзка с реалността.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение


                Не съм на 45 г. Не смятам да влизам в обяснителен режим. Не търся пари и никога не съм харесвал разтропани жени.

                Аз чета и пиша в други форуми - масов хейт, подигравки и опростачване.

                Рускините и украинките са по-зле и от българките, но пускат по-лесно,
                Евго, какво означава "разтропани жени"? Не разбирам какво имаш предвид.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение
                  За "атрактивния" търсач и "тъпкач" на руски девушки. Точно рускинята, която ще "проучваш" с месеци те е преценила за два часа. Детето ще бъде дадено при мама и тате нейде из Мухозасранск из сибирските степи. Ще те пържи на бавен огън, докато мислиш, че си паднАл на оная си работа от кеф и я тъпчеш и пориш като митьо пищова. Точно до там си. Амин

                  Евго, като чета положението хич не е розово. Що не си взел още тогава скромна девойка? Що се оплакваш сега?
                  Тайничко си въздишал по "разпоретините", нали така. Сетил си се на 45г да търсиш хем скромна, хем с добър произход, хем да печели много кинти. Повечето искате най-големите коври в леглото, а да е най-скромна навън, да не я забелязват другите мъже. Няма такъв филм, да знаеш. На жената с добрия произход и парите защо си и ти? Защо и е да си обременява живота с емоционален инвалид?
                  Търси, търси, тик так. Надяваш се някоя да се върже на опаковката, но нормалните жени не са такива.

                  Не съм на 45 г. Не смятам да влизам в обяснителен режим. Не търся пари и никога не съм харесвал разтропани жени.

                  Аз чета и пиша в други форуми - масов хейт, подигравки и опростачване.

                  Рускините и украинките са по-зле и от българките, но пускат по-лесно,

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    Да ти кажа, че през социализма имаше и хубави неща.

                    Относно коментара на Пачангата, не мога да спя с всяка с дупка. То трябва да има харесване и симпатия, най-малкото. Нищо не ми куца.


                    Нали помниш за младия турчин с черната брада.........
                    Значи, Евгич, първо ама много сериозно трябва да си изчистиш речника и начина, по който въобще се изразяваш за жените. Ако се изпуснеш така пред някоя - краят ще настъпи преди началото.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение
                      За "атрактивния" търсач и "тъпкач" на руски девушки. Точно рускинята, която ще "проучваш" с месеци те е преценила за два часа. Детето ще бъде дадено при мама и тате нейде из Мухозасранск из сибирските степи. Ще те пържи на бавен огън, докато мислиш, че си паднАл на оная си работа от кеф и я тъпчеш и пориш като митьо пищова. Точно до там си. Амин

                      Евго, като чета положението хич не е розово. Що не си взел още тогава скромна девойка? Що се оплакваш сега?
                      Тайничко си въздишал по "разпоретините", нали така. Сетил си се на 45г да търсиш хем скромна, хем с добър произход, хем да печели много кинти. Повечето искате най-големите коври в леглото, а да е най-скромна навън, да не я забелязват другите мъже. Няма такъв филм, да знаеш. На жената с добрия произход и парите защо си и ти? Защо и е да си обременява живота с емоционален инвалид?
                      Търси, търси, тик так. Надяваш се някоя да се върже на опаковката, но нормалните жени не са такива.
                      +100

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                        Иха, впечатляващо CV. За жалост, на момичетата на тази възраст, хич не им пука за отличията. Звучат ми като останки от соц възпитанието и ти си ги попил като гъба.
                        Да ти кажа, че през социализма имаше и хубави неща.

                        Относно коментара на Пачангата, не мога да спя с всяка с дупка. То трябва да има харесване и симпатия, най-малкото. Нищо не ми куца.


                        Нали помниш за младия турчин с черната брада.........

                        Коментар


                        • За "атрактивния" търсач и "тъпкач" на руски девушки. Точно рускинята, която ще "проучваш" с месеци те е преценила за два часа. Детето ще бъде дадено при мама и тате нейде из Мухозасранск из сибирските степи. Ще те пържи на бавен огън, докато мислиш, че си паднАл на оная си работа от кеф и я тъпчеш и пориш като митьо пищова. Точно до там си. Амин

                          Евго, като чета положението хич не е розово. Що не си взел още тогава скромна девойка? Що се оплакваш сега?
                          Тайничко си въздишал по "разпоретините", нали така. Сетил си се на 45г да търсиш хем скромна, хем с добър произход, хем да печели много кинти. Повечето искате най-големите коври в леглото, а да е най-скромна навън, да не я забелязват другите мъже. Няма такъв филм, да знаеш. На жената с добрия произход и парите защо си и ти? Защо и е да си обременява живота с емоционален инвалид?
                          Търси, търси, тик так. Надяваш се някоя да се върже на опаковката, но нормалните жени не са такива.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                            Ясно-нямаш никакви аргументи, с които да защитиш тезата си,че съм бил наивен в отношенията си с жените и че ми била спукана работата при връзка с жена от голям град.А просто си пишеш глупости, за да ме изкараш някакъв балък,от който се възползват жените. Всъщност това е едната ти теза де,другата ти е,че съм бил със средновековни разбирания и едва ли не някакъв тиранин вкъщи.А двете тези са взаимноизключващи се.Менкаш ги както ти е удобно. Но не можеш да защитиш с аргументи никоя от тях.Явно целта ти е да ме унижиш.Ако кажа, че съм направил нещо в полза на жените до мен,веднага ме изкарваш мъж под чехъл.Ако пък кажа,че само жена ми се грижи за домакинството ме представяш като някакъв ориенталец, който смята жените за втора категория хора.
                            Нито едното ,нито другото е вярно.Нито съм льольо,който могат да манипулират жените, нито тиранин,който държи жена си под непрекъснат контрол.
                            Абе не ти ли омръзна тая плоча? Пак направи от мухата слон. Кат намеря малко време, че е понеделник все пак ще ти заобяснявам кат на петгодишен.
                            Last edited by Arana; 17.04.2023, 08:28.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение
                              Ясно-нямаш никакви аргументи, с които да защитиш тезата си,че съм бил наивен в отношенията си с жените и че ми била спукана работата при връзка с жена от голям град.А просто си пишеш глупости, за да ме изкараш някакъв балък,от който се възползват жените. Всъщност това е едната ти теза де,другата ти е,че съм бил със средновековни разбирания и едва ли не някакъв тиранин вкъщи.А двете тези са взаимноизключващи се.Менкаш ги както ти е удобно. Но не можеш да защитиш с аргументи никоя от тях.Явно целта ти е да ме унижиш.Ако кажа, че съм направил нещо в полза на жените до мен,веднага ме изкарваш мъж под чехъл.Ако пък кажа,че само жена ми се грижи за домакинството ме представяш като някакъв ориенталец, който смята жените за втора категория хора.
                              Нито едното ,нито другото е вярно.Нито съм льольо,който могат да манипулират жените, нито тиранин,който държи жена си под непрекъснат контрол.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                Лош мечо,

                                на мен тези неща са ми ясни.

                                През 1999г бях на 20г, чудесен млад мъж, с 2 езика, студент в хубава специалност, никога не съм ходил на повишителни септември или на поправка.
                                От добро семейство, с възможности. Дори си бях намерил работа на черно. Стипендия също съм вземал.

                                Както съм разказвал по онова време колежките ми бяха разпоретини и ги хакаха и чужденци и по-големи от тях, без да са кой знае какво.
                                Имаше и малко скормни, които само учеха и не ми бяха интересни.

                                Може да се каже, че жените по-рано започват със секса, но и по-рано приключват. Има палави чичовци и дядовци.

                                То по дъражнието на една жена личи дали е курва. По невербалния език. И аз не искам жена с деца като Миро.

                                Вероятно съм го гледал преди 21 г, защото помня, че имаше въпрос с Ана Каренина, но мина много време и не мога да съм 100% сигурен.
                                Мда всички са боклуци само ти си перлата в тинята . Фактите говорят сами ,без да се сърдиш .Или си някакъв супер крив човек или нещо много ти куца , я малък , я дефект някакъв , а може и комбинация от двете . Пак да кажа , пълно е с недоебани , самотни и не раждали жени .Куция кон си си ти , евгич .

                                Коментар

                                Working...
                                X