IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

    Ти нали беше юрист?Юристите не говорим абстрактни глупости, а с конкретни факти.
    Честит ви професионален празник, впрочем!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

      Лошото е, че и Евго е останал с погрешно впечатление, че младото няма километраж. Повечето между 20-30г. в момента не са имали много гаджета, но пък компенсират с тъпкачи. И докато сериозните им връзки можеш да разбереш колко са били, за останалото само се гадае.
      Лош мечо,

      на мен тези неща са ми ясни.

      През 1999г бях на 20г, чудесен млад мъж, с 2 езика, студент в хубава специалност, никога не съм ходил на повишителни септември или на поправка.
      От добро семейство, с възможности. Дори си бях намерил работа на черно. Стипендия също съм вземал.

      Както съм разказвал по онова време колежките ми бяха разпоретини и ги хакаха и чужденци и по-големи от тях, без да са кой знае какво.
      Имаше и малко скормни, които само учеха и не ми бяха интересни.

      Може да се каже, че жените по-рано започват със секса, но и по-рано приключват. Има палави чичовци и дядовци.

      То по дъражнието на една жена личи дали е курва. По невербалния език. И аз не искам жена с деца като Миро.

      Вероятно съм го гледал преди 21 г, защото помня, че имаше въпрос с Ана Каренина, но мина много време и не мога да съм 100% сигурен.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

        Казвам, че не си попадал на дяволица

        Сериозно ли мислиш, че само от теб зависят работите?

        Хеле пък рускиня. Ще ме спукаш от смях с твоите теории.
        Ти нали беше юрист?Юристите не говорим абстрактни глупости, а с конкретни факти. Кажи конкретно какво ще ми стори лошо дяволицата?Първо,второ,трето.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

          Лошото е, че и Евго е останал с погрешно впечатление, че младото няма километраж. Повечето между 20-30г. в момента не са имали много гаджета, но пък компенсират с тъпкачи. И докато сериозните им връзки можеш да разбереш колко са били, за останалото само се гадае.
          Да, опасна история е.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение
            Пак почна с твоите апокалиптични предсказания. Викаш идва рускинята и на другият ден се женим. А не ти ли хрумва, че изобщо не съм на зор да се обвързвам, даже бих го направил в краен случай яко жената си заслужава. Ама, за да си заслужава трябва да я опозная. А това означава няколко месеца съвместен живот без обвързване.И през това време ще я преценя какво представлява и дали има деца. И ако не е читава или има деца ще й кажа чао.Ама през това време ще си я пое... всеки ден.И ти с това ме плашиш????
            Казвам, че не си попадал на дяволица

            Сериозно ли мислиш, че само от теб зависят работите?

            Хеле пък рускиня. Ще ме спукаш от смях с твоите теории.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

              Не са ми близки,та да ги запознавам.Просто познати.Имам ги като потенциални обекти за сваляне и дотам.
              Пусни едната за Евго де, не се стискай.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                Да не говорим, че всяка така мечтана от лирическия герой рускиня е вече с дете, което не винаги показва.

                После се обижда като му казвам, че е шаранче готово за тиганче
                Лошото е, че и Евго е останал с погрешно впечатление, че младото няма километраж. Повечето между 20-30г. в момента не са имали много гаджета, но пък компенсират с тъпкачи. И докато сериозните им връзки можеш да разбереш колко са били, за останалото само се гадае.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  Да не говорим, че всяка така мечтана от лирическия герой рускиня е вече с дете, което не винаги показва.

                  После се обижда като му казвам, че е шаранче готово за тиганче
                  Пак почна с твоите апокалиптични предсказания. Викаш идва рускинята и на другият ден се женим. А не ти ли хрумва, че изобщо не съм на зор да се обвързвам, даже бих го направил в краен случай ако жената си заслужава. Ама, за да си заслужава трябва да я опозная. А това означава няколко месеца съвместен живот без обвързване.И през това време ще я преценя какво представлява и дали има деца. И ако не е читава или има деца ще й кажа чао.Ама през това време ще си я пое... всеки ден.И ти с това ме плашиш????
                  От какво точно трябва да се плаша-че ще ме умори от секс ли?
                  Даже е много по-добър вариант да ги сменям през няколко месеца, щото мераклийки от бившия СССР бол.А и аз говоря добре руски,та комуникацията не е проблем.
                  От какво да се плаша?
                  Last edited by Vergil1975; 16.04.2023, 19:41.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                    Християнски празници са все пак - отстъпи едната на ближния и я запознай с Евго.
                    Не са ми близки,та да ги запознавам.Просто познати.Имам ги като потенциални обекти за сваляне и дотам.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                      Поне за две професури има мат'рял, но за съжаление, работя само с психично здрави индивиди.
                      Останаха ли?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                        Направо почвай нов докторат - теми бол.
                        Поне за две професури има мат'рял, но за съжаление, работя само с психично здрави индивиди.
                        Не съм много силен в патопсихологията.
                        Last edited by Ender; 16.04.2023, 19:21.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                          Е сега, не е като да царитакава идилия, ама да го кажем така, че на жените що-годе им се знае историята и километража. Това е огромно предимство за мъжете, защото дърпа ръчната на по шавливите жени. Докато в София не е така и както спомена Селенка, може да попаднеш на мъжемелачка, която да се кълне, че си й 2рия
                          Да не говорим, че всяка така мечтана от лирическия герой рускиня е вече с дете, което не винаги показва.

                          После се обижда като му казвам, че е шаранче готово за тиганче

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                            За Евго не стават - извън срок на годност са.
                            Той каза млади скромни девойки, противопоставяйки ги на опитни жени на 40+, които в неговата вселена са “разпоретини” .

                            Само се притесняваше, дали ще е така вървежен сред тези млади “девойки”.

                            Направо почвай нов докторат - теми бол.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                              Християнски празници са все пак - отстъпи едната на ближния и я запознай с Евго.
                              За Евго не стават - извън срок на годност са.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                                Не знам защо някои софиянци си мислят, че в по-малките градове цари някаква патриархална идилия като в турските сериали.Аз се сещам за над 30 разведени познати около моята възраст. Само на нашата улица от двайсетина къщи има над 10 човека разведени.А във всички съседни къщи има разведени.
                                Или пък за колите-миналия месец дойдоха служебно двама софиянци и първото нещо, което ми казаха беше,че били учудени колко много коли имало в нашият град и че половин час търсели място за паркиране.
                                Иначе ако усетя,че някоя жена е боклук изобщо няма да я търпя.Чао и да идва следващата. Жени много. А пък шансът да заживея с жена с деца от друг мъж е нулев.
                                Е сега, не е като да царитакава идилия, ама да го кажем така, че на жените що-годе им се знае историята и километража. Това е огромно предимство за мъжете, защото дърпа ръчната на по шавливите жени. Докато в София не е така и както спомена Селенка, може да попаднеш на мъжемелачка, която да се кълне, че си й 2рия

                                Коментар

                                Working...
                                X