IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    С тигана може да налагаш Педро или Хосе.При мен няма да ти се получи.
    Преди десетина години бях на един семинар в Полша и там имаше един Педро,чиято годеница беше полякина.То не бяха целувки, не беше чудо,комплименти и през нощта след дискотеката я изпраска един българин.
    Дип че си ми далеко ти

    Аз не дискриминирам по етнически произход

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

      Каквото той бил казвал. А тигана, а!

      Хехе то от жена до жена и от мъж до мъж има разлика от зрмята до небето. Гледам бая творчество сте избродирали докато си изпия съботното кафе.

      Сега откъде пират - проблемно става.
      С тигана може да налагаш Педро или Хосе.При мен няма да ти се получи.
      Преди десетина години бях на един семинар в Полша и там имаше един Педро,чиято годеница беше полякина.То не бяха целувки, не беше чудо,комплименти и през нощта след дискотеката я изпраска един българин.
      Last edited by mirodes; 27.05.2023, 13:47.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

        Не е идеята само в общуването, а да разбереш и калибрираш адекватно исканията на отсрещната страна. Така се постига клиентска удовлетвореност. Чрез нея са възможни по-високи маржове в надценката, респективно по-висока печалба и бонуси.

        Ползвайки същата аналогия ще го формулирам, както неслучайно се пееше в една емблематична българска песен - Щом доволна е жената, хич не пита за цената.
        Точно обратното е-жените уважават мъже,които поставят техните желания на първо място, а не тези на жените. Естествено нищо няма да им пречи да ги ползват като касичка, ама така уважение няма да постигнат.Не казвам,че и другата крайност е за предпочитане и че нищо не трябва да се харчи по жената,но не трябва да й се задоволява всеки каприз и ако получи нещо трябва да знае,че е с благоволението на мъжа.И че тя винаги е втора цигулка в дуото.
        Last edited by mirodes; 27.05.2023, 13:26.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

          Мире, трябва да те назначим за малко за търговец. Колко ще ти се изменят представите за живота и хората, сам няма да повярваш. Ти имаш 1 калъп и гледаш всичко живо да прекараш през него. И мъже и жени.
          При фиксираните зодии е така.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            Няма никакво значение какво пишеш ти.Щото като жена никога няма да си признаеш какво точно искат жените.Истината е такава каквато аз я казвам. Проверена е през цялата човешка история.А тя е,че жените търсят властни и решителни мъже,на които да се подчинят.И колкото по-малко властен и решителен е един мъж, толкова по-малко го уважават.Жените си мечтаят за секс с пират, бандит,върколак.Не с отличника на първият чин.
            Тия неща ги пиша за младите мъже, които нямат опит с жените и се чудят защо не ги привличат,а ако имат връзка тя не се развива добре.
            Каквото той бил казвал. А тигана, а!

            Хехе то от жена до жена и от мъж до мъж има разлика от земята до небето. Гледам бая творчество сте избродирали докато си изпия съботното кафе.

            Сега откъде пират - проблемно става.
            Last edited by Arana; 27.05.2023, 17:43.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              Ами не само търговците общуват с много хора. Аз общувам с хора от всякакви слоеве на обществото.И съм запознат с доста житейски истории в отношенията мъже жени.
              Не е идеята само в общуването, а да разбереш и калибрираш адекватно исканията на отсрещната страна. Така се постига клиентска удовлетвореност. Чрез нея са възможни по-високи маржове в надценката, респективно по-висока печалба и бонуси.

              Ползвайки същата аналогия ще го формулирам, както неслучайно се пееше в една емблематична българска песен - Щом доволна е жената, хич не пита за цената.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Retro_696 Разгледай мнение

                Това е най-тъпия експеримент спрямо жените ,за който съм чувал...За мъжете е напълно ок.Ако пък въпросът беше зададен в някое поделение,като моето ,в което не бях излизал 9 месеца градска,нямаше даже нужда жената да е с привлекателна външност,щеше да е достатъчно да е жена.....

                Няма жена на тоя свят,та било то и най-долната ку*рва ,дето би отговорила с "да" на тоя въпрос ,та дори и на много от жените, всъщност, наистина да им допада конкретния мъж....Малко по-различно се случват при жените тия неща и ти добре го знаеш....

                За да имаш много успехи сред жените,трябва да умееш да им "завъртиш" главата ,каквото и да означава това ,а то може да означава много неща....Бих казал ,че това е и донякъде дарба-едни мъже я имат в изобилие,други по-малко,а трети - хич ги няма....
                Но със сигурност "завъртането" на главата не става с - "Здравей,ще правиш ли секс със мен?!"

                Без да съм някакъв надарен сваляч,познавам истински такива,които са вече на 60 и не са се спрели,....таааа... имал съм,по скоро случайни, 3-4 "завоевания" от първия път и още сигурно двойно,та може и тройно по толкова,които съм пропуснал...Винаги се е случвало по подобен начин....Събиране на голяма, разнообразна ,случайна компания - някъде си...Страхотна атмосфера,алкохол,приповдигнато настроение и .....очите ми срещат други очи ,с които се "изпиваме".....и без много думи ,следват действия и т.н......
                Естествено ,че в моя случай жената,по скоро девойката ,щото това се е случвало в по-младите ми години,ми е дала импулс,момент......, в който - моята заслуга е ,че не съм го пропуснал...Щото ,дори и само кратко "разсейване" от моя страна и всичко се изпарява- и това ми се е случвало.....
                Но ако бях отишъл,преди "купона" и бях попитал конкретните девойки -Ще правиш ли секс с мен?! - от всички щях да получа една сочна майна....

                Та...,затова си мисля,че конкретния експеримент ,спрямо жените е меко казано - тъп....

                ПП...А иначе с доста от нещата ,дето ги пишеш из темата,съм съгласен.....


                В компания е лесно. Както се вика дошли са ти на крака и ще е грехота да не свалиш някоя Майсторството е да свалиш съвършено непозната жена. Просто отиваш и я заговаряш без притеснения. И не става въпрос само за бройки, но така може да срещнеш и жената на живота си.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                  Нищо унизително няма Поради особеностите на мъжете и жените за жените е много лесно да си осигурят секс с мъж.Докато за мъжете е трудно. Правени са експерименти като жена с привлекателна външност пита 100 случайни мъже дали искат да правят секс същият ден и получава 90 положителни отговори .След това мъж с привлекателна външност пита 100 случайни жени дали искат да правят секс същият ден и получава 100 отрицателни отговори. Затова и Дон Жуан и Казанова са легенди,а Месалина е символ на пропаднала жена.
                  Така че точно пускане си е ако мъж убеди случайно срещната жена да правят секс.
                  Това е най-тъпия експеримент спрямо жените ,за който съм чувал...За мъжете е напълно ок.Ако пък въпросът беше зададен в някое поделение,като моето ,в което не бях излизал 9 месеца градска,нямаше даже нужда жената да е с привлекателна външност,щеше да е достатъчно да е жена.....

                  Няма жена на тоя свят,та било то и най-долната ку*рва ,дето би отговорила с "да" на тоя въпрос ,та дори и на много от жените, всъщност, наистина да им допада конкретния мъж....Малко по-различно се случват при жените тия неща и ти добре го знаеш....

                  За да имаш много успехи сред жените,трябва да умееш да им "завъртиш" главата ,каквото и да означава това ,а то може да означава много неща....Бих казал ,че това е и донякъде дарба-едни мъже я имат в изобилие,други по-малко,а трети - хич ги няма....
                  Но със сигурност "завъртането" на главата не става с - "Здравей,ще правиш ли секс със мен?!"

                  Без да съм някакъв надарен сваляч,познавам истински такива,които са вече на 60 и не са се спрели,....таааа... имал съм,по скоро случайни, 3-4 "завоевания" от първия път и още сигурно двойно,та може и тройно по толкова,които съм пропуснал...Винаги се е случвало по подобен начин....Събиране на голяма, разнообразна ,случайна компания - някъде си...Страхотна атмосфера,алкохол,приповдигнато настроение и .....очите ми срещат други очи ,с които се "изпиваме".....и без много думи ,следват действия и т.н......
                  Естествено ,че в моя случай жената,по скоро девойката ,щото това се е случвало в по-младите ми години,ми е дала импулс,момент......, в който - моята заслуга е ,че не съм го пропуснал...Щото ,дори и само кратко "разсейване" от моя страна и всичко се изпарява- и това ми се е случвало.....
                  Но ако бях отишъл,преди "купона" и бях попитал конкретните девойки -Ще правиш ли секс с мен?! - от всички щях да получа една сочна майна....

                  Та...,затова си мисля,че конкретния експеримент ,спрямо жените е меко казано - тъп....

                  ПП...А иначе с доста от нещата ,дето ги пишеш из темата,съм съгласен.....



                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                    Мире, трябва да те назначим за малко за търговец. Колко ще ти се изменят представите за живота и хората, сам няма да повярваш. Ти имаш 1 калъп и гледаш всичко живо да прекараш през него. И мъже и жени.
                    Ами не само търговците общуват с много хора. Аз общувам с хора от всякакви слоеве на обществото.И съм запознат с доста житейски истории в отношенията мъже жени.
                    Last edited by mirodes; 27.05.2023, 11:37.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Тия неща са МНОГО ВАЖНИ.Но не е политкоректно да се пише за тях Което не ги прави по-малко верни.
                      Всеки мъж естествено сам си преценява как да се държи с жените.Ама после да не се чуди защо не вървят нещата.
                      И Арана си мечтае за властен и решителен мъж,на когото да се покори. Но като няма такъв и извърта нещата все едно има други желания.
                      Мире, трябва да те назначим за малко за търговец. Колко ще ти се изменят представите за живота и хората, сам няма да повярваш. Ти имаш 1 калъп и гледаш всичко живо да прекараш през него. И мъже и жени.

                      Коментар


                      • Аз познавам няколко жени, бивши колежки, на 40+, без деца, госпожици.

                        Интересното при тях е, че когато бяха 30+, бяха горделиви и искаха богат чужденец и богат мъж. И се държаха нафукано и малко високомерно, поведението им беше, че искат да се пласират скъпо и на богато. Иначе хубави и нагласени, стройни, една от тях и с висока заплата.

                        Аз ако бях на тяхно място преди няколко години бих взел мъж с моя профил или щях да харесам някоя хубаво, здраво момче от улицата и щях да им предложа да се вземем. И щеше да стане. Както писа Миродес, мъжете не отказват подобни предложения от жена.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                          ТОва е до болка позната ни твоя теза.
                          Не е ясно защо Евго не желае да я прилага в живота. Може би не е за всеки
                          Не е коректно да се правят коментари за други хора, които не участват в дискусията. Аз казвам как са нещата по принцип.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                            Писал съм достатъчно по въпроса.Накратко-жените си падат по самоуверени и властни мъже,които могат да водят непринуден разговор без притеснение. Има ли подобно поведение мъжът лесно ще му пускат. Нищо сложно няма.

                            ТОва е до болка позната ни твоя теза.
                            Не е ясно защо Евго не желае да я прилага в живота. Може би не е за всеки

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                              Хахаха, след тоя пост, отръки ми дойде да тропнем по масата.
                              Тия неща са МНОГО ВАЖНИ.Но не е политкоректно да се пише за тях Което не ги прави по-малко верни.
                              Всеки мъж естествено сам си преценява как да се държи с жените.Ама после да не се чуди защо не вървят нещата.
                              И Арана си мечтае за властен и решителен мъж,на когото да се покори. Но като няма такъв и извърта нещата все едно има други желания.
                              Last edited by mirodes; 27.05.2023, 11:01.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                                Няма никакво значение какво пишеш ти.Щото като жена никога няма да си признаеш какво точно искат жените.Истината е такава каквато аз я казвам. Проверена е през цялата човешка история.
                                Хахаха, след тоя пост, отръки ми дойде да тропнем по масата.

                                Коментар

                                Working...
                                X