IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

    А бе има разлика между мерака и това да рипа на улицата по непознати жени, или по заведенията.

    Цялата "философия" на тоя пик-ъп е изградена наобратно, за да вербува low-value ентусиасти, навивайки ги, че с приказки и няколко pattern-а, ще почнат да вършеят наред. И докато на някой заблуден 20г. младеж, може да му се прости, поради липсата на опит, то при зрели мъже говори за инфантилност и сериозни липси. Как ти се струва някой с висок ранг и със сериозен статус в обществото да хукне да обикаля улиците, че да свали някоя кокона? Идеята е да си наредиш нещата за себе си и жените сами идват като придатък.
    Това сериозно ако го казваш имаме проблем с младите.

    Мда и оттам никаква раждаемост и легион сингъли.

    Last edited by Arana; 23.05.2023, 15:55.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

      Трудно ще сподели емоционален момент с прахосмукачка,... ама знам ли???
      Дано поне успее да си сподели проблема с перслнята
      Наздраве!
      Е, нали за тези моменти и проблеми е форума на Инвестор.
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

        А бе има разлика между мерака и това да рипа на улицата по непознати жени, или по заведенията.

        Цялата "философия" на тоя пик-ъп е изградена наобратно, за да вербува low-value ентусиасти, навивайки ги, че с приказки и няколко pattern-а, ще почнат да вършеят наред. И докато на някой заблуден 20г. младеж, може да му се прости, поради липсата на опит, то при зрели мъже говори за инфантилност и сериозни липси. Как ти се струва някой с висок ранг и със сериозен статус в обществото да хукне да обикаля улиците, че да свали някоя кокона? Идеята е да си наредиш нещата за себе си и жените сами идват като придатък.
        Така съм съгласен. Не подобава на 60 годишен улегнал мъж подобно поведение. Ама жените ги кефи да им правят комплименти и да ги свалят.А за свалката критерий номер 1 е умението да се води непринуден разговор с жените.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Че, той Евго може да си купи автоматична пералня, съдомиялна, прахосмукачка робот за пода и прозорците и мултикукър /ако няма/. При него дамите са само с приложение с няколко произтичащи от това функции.
          Наздраве!
          Трудно ще сподели емоционален момент с прахосмукачка,... ама знам ли???
          Дано поне успее да си сподели проблема с перслнята
          Наздраве!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            То по принцип темата е предназначена за мъжете. Щото женската психика често е тера инкогнита за мъжете.
            Аааа, не си прав! Ти ако знаеш колко нови и интересни неща научих за себе си докато писах и четох в тази тема .../и не само в нея/
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              Е като на 60 да не е скопен?Питай Ботата дали няма мерак за секс на тази възраст. Арана иска да ти каже,че един мъж не трябва да се отпуска, а да е винаги във форма,включително и в мерака си към жените. Моят баща е на 80 години и всеки ден прави лицеви опори и набирания и е в по-добра форма от много 20 годишни тюфлеци.
              А бе има разлика между мерака и това да рипа на улицата по непознати жени, или по заведенията.

              Цялата "философия" на тоя пик-ъп е изградена наобратно, за да вербува low-value ентусиасти, навивайки ги, че с приказки и няколко pattern-а, ще почнат да вършеят наред. И докато на някой заблуден 20г. младеж, може да му се прости, поради липсата на опит, то при зрели мъже говори за инфантилност и сериозни липси. Как ти се струва някой с висок ранг и със сериозен статус в обществото да хукне да обикаля улиците, че да свали някоя кокона? Идеята е да си наредиш нещата за себе си и жените сами идват като придатък.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Свършиха ни мненията и гледните точки, mirodes. Ама четем, белким научим нещо ново за женската физиология и психика.
                Наздраве!
                То по принцип темата е предназначена за мъжете. Щото женската психика често е тера инкогнита за мъжете.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                  Тази млада жена само за разплод ли ще в ползваш?
                  говориш/пишеш за жените с пренебрежение и никво уважение, искаш да ги ползваш само за утроба и не се опитваш дори да промениш исказа си. Така и говориш с тях. Няма да имаш успех, ако не се промениш.
                  Всичко е в твоите ръце.
                  Успех!
                  Че, той Евго може да си купи автоматична пералня, съдомиялна, прахосмукачка робот за пода и прозорците и мултикукър /ако няма/. При него дамите са само с едно приложение с няколко произтичащи от това функции.
                  Наздраве!
                  Last edited by tnm; 23.05.2023, 15:16.
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                    Спорта не пречи на пиенето и обратното Стига да не е системно.

                    И не знам защо, ама никак не ми се връзва - 60г. мъж да си е изпълнил целите и осъществил повечето от мечтите в живота, да тича по женско като разгонен петел. Наречи го проява на тежкарство, но мнението ми е такова. Знам, че на жените им липсва внимание и много им се ще да има "свалячи", които да подхранват самочувствието им, ама трубадурите рядко ги огрява.

                    Щото с Дънинг-Крюгер ефекта, сегашната младеж не търси връзки или секс, а валидация на крехкото им Его. Резултата в социалните мрежи е видим, ако мислиш, че в реалността нещата ще са по-различни, си в голяма грешка.

                    Та в тоя ред на мисли, призоваването към действие не е много окей. Нека се укротят малко работите и тогава, няма да погине човешкия род. Иначе нека Мико и Миро си действат.
                    Трябва да посетиш територията, за да бъде обяснено трябва да се види.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Ами приканвам всички жени, които четат форума и специално тази тема да се включат в дискусията. Тъкмо ще се разменят мнения,гледни точки и още нещо.
                      Свършиха ни мненията и гледните точки, mirodes. Ама четем, белким научим нещо ново за женската физиология и психика.
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                        Тази млада жена само за разплод ли ще в ползваш?
                        говориш/пишеш за жените с пренебрежение и никво уважение, искаш да ги ползваш само за утроба и не се опитваш дори да промениш исказа си. Така и говориш с тях. Няма да имаш успех, ако не се промениш.
                        Всичко е в твоите ръце.
                        Успех!
                        Че за кво друго?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение



                          Като ви чета постовете с Миро - лика-прилика сте си, вкл. - като интелект, мислене, знания, професионална насоченост...

                          Какво е щукнало на Арана от лаф в нета - не е важно, или - тя мисли, че е важно за нея.

                          Лично аз, не отсрамвам никого. 5-6 човека тук пишат. Няколко стотин - четат и не желаят да пишат по свои причини. Давам си сметка, че между непишещите има такова богатство от характери, интелект, възможности..., но всеки преценява нещата съгласно своите критерии...

                          Запознах се с една атрактивна дама, която - между другото - каза, че е и спортистка... Всеки търси начини, за да се чувства добре. Предполагам (и съм близо до истината) - тя не пише тук. Все пак, за мен истината е една: нетът НЕ дава (реална) възможност за намиране на (реални) жена/мъж, които са такива, за каквито се представят....

                          В това, че Евго твърди, че се разочарова (доколкото търси жена в нета) - вероятно има своите основания.

                          Има любвеобилни/подходящи дами/мъже (не е задължително да са представени в нета), които биха могли да ни изумят със специфични качества, които не сме срещали в живота ни (уважението ми към тях)... Възможно е да СЕ лъжа - това е част от преживяванията ни, а не повод за разочарования. Животът си тече, ангажиращ, многообразен, цветен...


                          Глюпости. Да не те похвали човек
                          човек

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                            Спорта не пречи на пиенето и обратното Стига да не е системно.

                            И не знам защо, ама никак не ми се връзва - 60г. мъж да си е изпълнил целите и осъществил повечето от мечтите в живота, да тича по женско като разгонен петел. Наречи го проява на тежкарство, но мнението ми е такова. Знам, че на жените им липсва внимание и много им се ще да има "свалячи", които да подхранват самочувствието им, ама трубадурите рядко ги огрява.

                            Щото с Дънинг-Крюгер ефекта, сегашната младеж не търси връзки или секс, а валидация на крехкото им Его. Резултата в социалните мрежи е видим, ако мислиш, че в реалността нещата ще са по-различни, си в голяма грешка.

                            Та в тоя ред на мисли, призоваването към действие не е много окей. Нека се укротят малко работите и тогава, няма да погине човешкия род. Иначе нека Мико и Миро си действат.
                            Е като на 60 да не е скопен?Питай Ботата дали няма мерак за секс на тази възраст. Арана иска да ти каже,че един мъж не трябва да се отпуска, а да е винаги във форма,включително и в мерака си към жените. Моят баща е на 80 години и всеки ден прави лицеви опори и набирания и е в по-добра форма от много 20 годишни тюфлеци.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                              Всъщност Мирето, като му изключим екстравагантните идеи за харемите, рускините и прочее глупости Ви отсрамва тука всичките, защото не му е притъпен нормалният мъжки инстинкт.

                              Живот има и след 20 и 30. За мен е загадка защо в бг на 50 и 60 следва да се впиянчиш или да облечеш бозавите дрешки, когато може да си живееш активен изпълнен с енергия живот.

                              Другият, който Ви отсрамва е Мико, който спортува и е с тонус.

                              Какво пиене какви пет лева. Спортувайте и си живейте живота.
                              Спорта не пречи на пиенето и обратното Стига да не е системно.

                              И не знам защо, ама никак не ми се връзва - 60г. мъж да си е изпълнил целите и осъществил повечето от мечтите в живота, да тича по женско като разгонен петел. Наречи го проява на тежкарство, но мнението ми е такова. Знам, че на жените им липсва внимание и много им се ще да има "свалячи", които да подхранват самочувствието им, ама трубадурите рядко ги огрява.

                              Щото с Дънинг-Крюгер ефекта, сегашната младеж не търси връзки или секс, а валидация на крехкото им Его. Резултата в социалните мрежи е видим, ако мислиш, че в реалността нещата ще са по-различни, си в голяма грешка.

                              Та в тоя ред на мисли, призоваването към действие не е много окей. Нека се укротят малко работите и тогава, няма да погине човешкия род. Иначе нека Мико и Миро си действат.
                              Last edited by Bad_Bear; 23.05.2023, 13:02.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                                Кво казваш , новмален мъжки инстинкт в тия писания на бленувани плюции ? Ти ме закла !
                                Пачанчо-какъв ти е проблемът. Намесваш се в разговори,които не те засягат и винаги намираш повод да обиждаш. Явно имаш комплекси за избиване,щото всеки път като се води някаква дискусия влизаш с някакви грозни обиди и вместо да се води цивилизован разговор трябва да ти влизам в тона.И да се стига до бан ,щото ако си мислиш, че ще обиждаш и аз ще ти мълча не си познал.

                                Коментар

                                Working...
                                X