IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

    За какво са те водили пък тебе? Ти си монолитът от 2001ва одисея. Кой те е занимавал с глупости?
    Преди няколко години внезапно започнаха силни болки в стомашната област.Ходих по лекари,лежах в няколко болници и никъде не можаха да ми помогнат.Отслабнах с 30 кг и добре,че бях 90 кг в началото,та имах кила за отслабване. Накрая ме заведоха в Пирогов и след няколко дни един много учен доцент ми каза на мен и на родителите ми,че нищо ми нямало и всичко било на психична основа и препоръча да ме заведат на психиатър .Заведоха ме при една патка и тя ме пита как се чувствам и аз й обясних, че постоянно ме боли, слабея и не съм добре. Оная ме попита дали ми минават черни мисли и аз й казах,че естествено, че ми минават такива мисли предвид състоянието ми.И оная вика на нашите да ме вкарали в психиатрия, за да ме лекувала.И майка почна да реве и да ме моли да вляза в психиатрия. Аз й казах, че не съм психично болен, а имам здравословен проблем и никога няма да вляза в психиатрия. Няколко дни след това отидох при друга лекарка,а тя ме изпрати в Токуда,където ми направиха операция и ми спасиха живота,щото се оказа, че съм имал запушване на жлъчните пътища.
    Аз буквално бях на смъртно легло,оная искаше в лудница да ме вкара. Това са идиоти. Пълни идиоти.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      Направих го от фейсбук профила ми, който използвам за Интернет продажби и покупки - не се вижда името и снимката ми.

      Тя не беше коректна с мен, загуби ми много време и исках да й го върна. Годеникът й обаче използва фейсбук рядко и не знам дали го е прочел.



      Относно коментара на Morskishop:

      Живея самостоятелно, нито имам комплекси, нито някой ме тормози, като изключим един дразнител в работата.

      Проблемът ми е, че имам малко контакти с подходящи жени, а чрез Интернет хич не става, става, но по изключение. Тиндър не ми тръгва на лаптопа,

      Никой мъж не е слонен да харчи щедро за непознати жени без да има интимен контакт!



      И има едно нещо, което не ми харесват, но то няма как да се промени.






      Това поведение пък направо ме разочарова. Не се уважаваш сам ,а очакваш да го правят жените. Първо, мъжете не правят подобен род интриги, второ не се крият зад фалшиви профили. Имаш ли нещо да кажеш го направи високо, ясно и от свое име или сам разбираш ,че постъпката ти е крайно нередна и затова се криеш !!!
      Няма нещо което да не може да се промени особено ако много жени не го харесват

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        Ще си купя таблет,
        Действай, че време ме остана. То аз вече тук в този форум от компютъра не мога да влизам заради ъпгрейдите им, които са основно ориентирани към таблети и смартфони. Не изпускай тенденциите.
        Last edited by Arana; 11.06.2023, 16:54.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

          Купи си таблет и читав смартфон. Пари имаш. Инвестирай в поколението.
          Ще си купя таблет,

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Таблет нямам, а на телефона ми трудно се сърфира и рядко го ползвам за Интернет, въпреки че имам.
            Купи си таблет и читав смартфон. Пари имаш. Инвестирай в поколението.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              Таблет нямам, а на телефона ми трудно се сърфира и рядко го ползвам за Интернет, въпреки че имам.
              Ами то без инструмент не става.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                Ами задай го тоз труден въпрос. Ако моята дървена глава се затрудни, ще питам татко Карло. Той може да извае всеки отговор с длетото.
                Колко е

                (аркустангес от корен от 3 върху 3) върху (аркускотангес от корен от 3 върху 3)?

                Резултата да е с точност до седмия знак след десетичната точка.
                Без помощ от приятел

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  Смартфон? Таблет?
                  Таблет нямам, а на телефона ми трудно се сърфира и рядко го ползвам за Интернет, въпреки че имам.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение

                    Купонът продължава

                    Пинокчо,
                    може ли да ти задам 3 въпроса?

                    Първият е най-труден. Ако ми отговориш грешно на първия, няма да ти задам другите два.
                    Ами задай го тоз труден въпрос. Ако моята дървена глава се затрудни, ще питам татко Карло. Той може да извае всеки отговор с длетото.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Тук говорим за сериозна връзка, не за чук чук чао.Обвързан съм с две малки деца,устроил съм се в градът,в който живея,така че шансът да си оставя семейството и да се преместя в друг град заради друга жена е нулев.И ако след време го направя, то ще търся някоя млада жена без деца, която да роди мои деца.Аз не съм от тия,които ще се оставят на течението и да търся спокойствие вместо страст.
                      Да, де, ама знаеш ли, че деколтето й е истинско бомбоубежище. А ти ръпай ... джанки.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Взел му е парите и с нищо не му е помогнал.Празни приказки без съдържание.Преди време и мен ме водиха при една такава и ако я бях послушал сега щях да съм мъртъв.
                        За какво са те водили пък тебе? Ти си монолитът от 2001ва одисея. Кой те е занимавал с глупости?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Направих го от фейсбук профила ми, който използвам за Интернет продажби и покупки - не се вижда името и снимката ми.

                          Тя не беше коректна с мен, загуби ми много време и исках да й го върна. Годеникът й обаче използва фейсбук рядко и не знам дали го е прочел.



                          Относно коментара на Morskishop:

                          Живея самостоятелно, нито имам комплекси, нито някой ме тормози, като изключим един дразнител в работата.

                          Проблемът ми е, че имам малко контакти с подходящи жени, а чрез Интернет хич не става, става, но по изключение. Тиндър не ми тръгва на лаптопа,

                          Никой мъж не е слонен да харчи щедро за непознати жени без да има интимен контакт!

                          И има едно нещо, което не ми харесват, но то няма как да се промени.
                          Смартфон? Таблет?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                            Много интересно. Без да навлизам в личното ти пространство какво точно промени психологът? Начинът ти на мислене? Конкретни постулати за това да трябва да се случват нещата?
                            Взел му е парите и с нищо не му е помогнал.Празни приказки без съдържание.Преди време и мен ме водиха при една такава и ако я бях послушал сега щях да съм мъртъв.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                              Свършват добре или свършват зле?
                              не знам, пинокчо.
                              това е рекламен слоган.
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                                И с какъв точно мотив го стори това?
                                Направих го от фейсбук профила ми, който използвам за Интернет продажби и покупки - не се вижда името и снимката ми.

                                Тя не беше коректна с мен, загуби ми много време и исках да й го върна. Годеникът й обаче използва фейсбук рядко и не знам дали го е прочел.



                                Относно коментара на Morskishop:

                                Живея самостоятелно, нито имам комплекси, нито някой ме тормози, като изключим един дразнител в работата.

                                Проблемът ми е, че имам малко контакти с подходящи жени, а чрез Интернет хич не става, става, но по изключение. Тиндър не ми тръгва на лаптопа,

                                Никой мъж не е слонен да харчи щедро за непознати жени без да има интимен контакт!







                                Last edited by Evgo; 11.06.2023, 20:47.

                                Коментар

                                Working...
                                X