IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    Приемам критиката ти,

    Все пак, колата е представителна, сигурно вози като лодка тази Е класа.

    Дори да купя от провинцията, ще се спазаря с тях да я докарат до София след като им платя.
    Ама ти да няма да купуваш кола по снимки. Хубаво е да се види в сервиз преди покупка, че после да не се наложи да дадеш 1/2 от цената в ремонти.

    То вярно кола и жена на късмет, но е добре да сведеш фактора късмет до минимум.

    Аз бих си избрал марка и модел според бюджета, с който разполагам. После бих почел форумите за конкретния модел, кои двигатели са споличливи, евентуално какви болежки имат и т.н.
    На последно място, бих си търсил кола от София и региона. Не бих бил път чак до Бургас, за да установя, че не колата не става. Джамжазите често обрабитват снимките и като я видиш на място, нищо общо със снимките. Както повечето кифли в инстаграм.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

      Хвърляш се на скъпа марка с малък бюджет, според мен. Иначе от трите бих избрал Е класата.

      Гледам, че търсиш коли чак в Бургас. Чак до там ли смяташ да ходиш да гледаш?

      По-добре пусни обявите в някоя фб група на мерцедес. Феновете на марката ще ти кажат всичко.
      Приемам критиката ти,

      Все пак, колата е представителна, сигурно вози като лодка тази Е класа.

      Дори да купя от провинцията, ще се спазаря с тях да я докарат до София след като им платя.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
        Тъй като с мъжете коментирахме коли, какво ще кажете за тези 3-те.

        Хубава марка са, не са много стари и не са скъпи,

        Не мога да дам повече пари от 15 000 лв, тъй като ще се уча на нея и нямам гараж.


        https://www.cars.bg/offer/63dd601d200197e042031314

        https://www.cars.bg/offer/63f4f93a8e89cf77610cb535

        https://www.cars.bg/offer/63e0ee69a8fca3855b08bcb4

        И ми трябва предимно за извънградско.


        Поздрави
        Хвърляш се на скъпа марка с малък бюджет, според мен. Иначе от трите бих избрал Е класата.

        Гледам, че търсиш коли чак в Бургас. Чак до там ли смяташ да ходиш да гледаш?

        По-добре пусни обявите в някоя фб група на мерцедес. Феновете на марката ще ти кажат всичко.

        Коментар


        • Починал е Силвио Берлуссони на 86 години. Гаджето му е на 33 години.Дай Боже всекиму така да завърши живота си.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

            Татко Карло знае всичко. Питах го за морячето. Каза, че дупето му било черно. Трябва да е от Юга, освен ако не го е нацапал в някоя въглищна мина в басейна на Рур.
            Иглолистно, последно - татко Карло или татко Джепето!?
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Тъй като с мъжете коментирахме коли, какво ще кажете за тези 3-те.

              Хубава марка са, не са много стари и не са скъпи,

              Не мога да дам повече пари от 15 000 лв, тъй като ще се уча на нея и нямам гараж.


              https://www.cars.bg/offer/63dd601d200197e042031314

              https://www.cars.bg/offer/63f4f93a8e89cf77610cb535

              https://www.cars.bg/offer/63e0ee69a8fca3855b08bcb4

              И ми трябва предимно за извънградско.


              Поздрави

              Коментар


              • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение

                Аранка,

                в някое друго екзотично пространство, и твоя отговор е верен!!!

                Зададох въпроса, защото съм леко любопитна, къде са го издялкали мялкото дървеното човече
                Очевидно не е серийно производство. Старичък модел е, такива вече не се произвеждат. Вижда в тъмното. Може да се саморемонтира. Чува шепота на утринните звезди...

                Абе... майстори са го дялкали, с много любов!

                Ама да не се дивим на другите дървени човечета, нашите са по-хубави!!!

                Оставям ви компания, виждам че се е появил още един млад мъж, дето не е комплексар, и се е вдигна левъла

                Успешна седмица на всички!!!
                Почти по Азимов и Бредбъри си ни е човечето

                Лек ден и спорна седмица и на теб!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  Съни, математиката отдавна е ръждясала при мен, защото се занимавам с нещо абсолютно различно, но следвайки логиката и някой и друг спомен, не е ли единица отговорът?

                  Коригирай ме ако греша. И не е ли аркустангеНс?
                  Аранка,

                  в някое друго екзотично пространство, и твоя отговор е верен!!!

                  Зададох въпроса, защото съм леко любопитна, къде са го издялкали мялкото дървеното човече
                  Очевидно не е серийно производство. Старичък модел е, такива вече не се произвеждат. Вижда в тъмното. Може да се саморемонтира. Чува шепота на утринните звезди...

                  Абе... майстори са го дялкали, с много любов!

                  Ама да не се дивим на другите дървени човечета, нашите са по-хубави!!!

                  Оставям ви компания, виждам че се е появил още един млад мъж, дето не е комплексар, и се е вдигна левъла

                  Успешна седмица на всички!!!

                  Коментар


                  • С риск (що па да е риск?) да бъда обвинен, че говоря небивалици - ще зачекна нова подтема от цикъла "какво искат жените"...

                    ИМаме дама на 40+... Търси разбиране и съчувствие...
                    Сложна ситуация. Как да я утеша? Изгубила е съпруга си. Иска да купува апартамент, за да бъде близо до... Мико... Интересна ситуация! Чиста небивалица!

                    Тия жени! Обещава да не ми пречи и само понякога да пием заедно кафе или чай... Каза какво е готвила днес... Очевидно имаше необходимост от внимание... После каза, че ставала "за да пишка" и й пожелавах лека и спокойна вечер...

                    Диалогът ми е във Вайбър, ама някак нереално ми звучи - как така - в един съвсем обикновен ден може да ни се случи нещо, което не се връзва с действителността? Все нетрадиционни неща около нас... Някой може да заключи: който търси - намира, а как да тълкуваме ситуацията, когато някой не търси, а го намират?

                    Въпросът е, какво искат дамите (около 40+), когато предложат "понякога" да пият кафе или чай с един (вече уточнихме) - толкова дРЪт, гаден пенсионер, дРЪт е, ако и всички зъби да са му в устата... Откъде ми дойде на ум, че когато купували конете - освен другото, задължително им гледали и зъбите... Що па зъбите? Има ли нещо общо с... възпроизводството ? (термин, често използван в темата)...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                      За рецептата на ризотото питай Арана. Тя снощи вдигаше крачола на един да види какви чорапи носи и сигурно я знае.
                      хаха еми сигурно е искала да види дали е с черни чорапи, а пък с кафяв/бежов панталон

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                        Трай си, че тук не се гледа с много добро око на мъжете, които готвят.
                        Хич ми не дреме хаха

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                          Трай си, че тук не се гледа с много добро око на мъжете, които готвят.
                          Винаги може да излезе от ситуацията като истински мъжкар, казвайки, че е поръчал с доставка.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от MorskiShop Разгледай мнение

                            Даже вече го направих с добавка ризото с грах и аспержи.
                            За рецептата на ризотото питай Арана. Тя снощи вдигаше крачола на един да види какви чорапи носи и сигурно я знае.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от MorskiShop Разгледай мнение

                              Даже вече го направих с добавка ризото с грах и аспержи.
                              Трай си, че тук не се гледа с много добро око на мъжете, които готвят.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                                Не го слушай Мирко. Животът е Любов. Ще се умориш, ако цял живот се бориш да всяваш респект и да търсиш уважение. Затова има едни велики понятия - покаяние и смирение. Някои мислят погрешно, че смирението е примирение. Смирението е акт на осъзнаване на Божия промисъл. Докато примирението е акт на отчаяние. Но и без да ги знаеш тия работи, можеш да си сипеш сега една чаша бяло вино - Фраскати и Пекорино са добри, да излезеш под прането на тесния балкон и да зарееш поглед към отсрещния панелен блок.
                                Даже вече го направих с добавка ризото с грах и аспержи.

                                Коментар

                                Working...
                                X