IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

    Е хороскопите от Индия не съм следил, може и те да са различни от нашите.

    Нали казвам, повече е семки за душата, отколкото сериозна хипотеза.
    Лъжа и измама, ама има балъци, които си определят живота и дори дейностите за деня според хороскопа.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

      Е хороскопите от Индия не съм следил, може и те да са различни от нашите.

      Нали казвам, повече е семки за душата, отколкото сериозна хипотеза.
      От едната страна е кабалата - западната традиция, а от другата е старата индийска ведическа традиция. Двете течения са като двете крила на една врата.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        Зависи и от местоживеенето.Едно е януари в Индия, друго в Гамбия, трето в Норвегия.
        А тия зодии са универсални.


        Не точно ама много ще се отклоним.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          Зависи и от местоживеенето.Едно е януари в Индия, друго в Гамбия, трето в Норвегия.
          А тия зодии са универсални.
          Е хороскопите от Индия не съм следил, може и те да са различни от нашите.

          Нали казвам, повече е семки за душата, отколкото сериозна хипотеза.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

            Едни познати 2-3 месеца са пробвали докато стане. Това означава ли, че вселената ги е възпрепятствала и вместо януари е заченала март.
            Възможно е.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

              Секс и зачатие са две различни категории.
              Едни познати 2-3 месеца са пробвали докато стане. Това означава ли, че вселената ги е възпрепятствала и вместо януари е заченала март.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                Понеже съм си размишлявал за зодиите - да хвърля една микро-теория в атмосферата - може би първите месеци от живота са от сериозно значение за формиране на характера. И бебе, родено през януари, ще има съвсем различни първи впечатления от света, сравнено с бебе от август. Говоря за първи излизания извън дома, за цветове, температури, миризми и тн. Може би това формира някакви базови сходности при различните индивиди. Просто лаф да става.
                Зависи и от местоживеенето.Едно е януари в Индия, друго в Гамбия, трето в Норвегия.
                А тия зодии са универсални.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

                  Не мога да си представя как това какъв човек ще съм се определя от това кога на родителите ми им се правило секс, та да се падна аз определена зодия.
                  Не е случайност, че повечето религии заклеймяват астрологията и звездобройците? Хайде, не знам дали всички, но християнството и исляма със сигурност.

                  От друга страна, врачките са друга работа, ако конкретният човек има дарба. Със сигурност има сили и енергии, които обикновеният човек не разбира.
                  Имат дарба да лъжат хората. Навремето така калеко ми се удави в един джип заедно с още един човек и бяха ги отнесли придошлите води. И леля ми беше ходила при Ванга и оная й казала,че ще намерят калеко на тъмно място .Наистина голямо указание.
                  Пълни простотии, ама има глупаци,които вярват.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                    Единият е роден януари, другият март.Което за пореден път показва ,че зодиите са total bullshit.Няма никакво значение за характера и поведението на човека кога е роден.
                    Понеже съм си размишлявал за зодиите - да хвърля една микро-теория в атмосферата - може би първите месеци от живота са от сериозно значение за формиране на характера. И бебе, родено през януари, ще има съвсем различни първи впечатления от света, сравнено с бебе от август. Говоря за първи излизания извън дома, за цветове, температури, миризми и тн. Може би това формира някакви базови сходности при различните индивиди. Просто лаф да става.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

                      Това ме впечатли, признавам си. Дори и децата, на 9 годинки знаят, кога жената ззбременява при секс. И кога не. Та да обвързваш желанието за секс, със забременяването.
                      Мисли по-мащабно, не се хващай за дребни детайли, които нямат значение в случая. Ако има 5 дни в месеца, в които жената може да забременее, това как ще се отрази на зодията. Най-много, ако след 9 месеца е на граница между две зодии да има значение.

                      Познавам жени, които планират кога да заченат и после планират деня и часа, в който да родят секцио. Това ли ще определи какъв ще е човек или средата, възпитанието и образованието? Хайде по-сериозно.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                        Душата сама избира датата, която е най-подходяща за конкретната ѝ мисия в конкретното прераждане. Нищо не правиш - така е трябвало да стане.
                        Хахаха-при второто ми дете се наложи спешна операция, щото бяха изтекли водите на жена ми.Затова се роди няколко дни по-рано.Каква душа?
                        А нашите предци преди 100 хиляди години имали ли са душа?А тия преди 5 милиона години?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Доколкото знам, приятелят на Бертам - Крум - също е ерген и няма половинка.
                          може бъртрам да му е половинка
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                            Секс и зачатие са две различни категории.
                            ти вероятно имаш предвид непорочното зачатие
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

                              Не мога да си представя как това какъв човек ще съм се определя от това кога на родителите ми им се правило секс, та да се падна аз определена зодия.
                              Не е случайност, че повечето религии заклеймяват астрологията и звездобройците? Хайде, не знам дали всички, но християнството и исляма със сигурност.

                              От друга страна, врачките са друга работа, ако конкретният човек има дарба. Със сигурност има сили и енергии, които обикновеният човек не разбира.
                              Секс и зачатие са две различни категории.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                                Март не беше ли зодия Риби?То както си го подкарала за всяка зодия можеш да извадиш подобни аргументи.
                                И интересно защо се броят зодиите от деня на раждането?Едното ми дете се роди няколко дни след уреченият ден,а другото по-рано и влязоха в други зодии.Какво правим в такива случаи?
                                Душата сама избира датата, която е най-подходяща за конкретната ѝ мисия в конкретното прераждане. Нищо не правиш - така е трябвало да стане.

                                Коментар

                                Working...
                                X