IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    Колите втора употреба не са скъпи и е възможно бързо да ги събера.

    Ще пиша и в автофорум, тъй като имам нужда от помощ. Дори няма да знам на едно старо BMW как се използват допълнителните функции.

    А инструкторите много не обясняват като си вземеш допълнителни часове.
    Нещо такова имам предвид. Това е кола пичеловка.А добър шофьор се става с опит. Колкото повече караш,толкова по-добър ще ставаш.Естествено като спазваш правилата за движение по пътищата.
    Last edited by mirodes; 31.05.2023, 14:59.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      На Евго съм му казал, че жените много си падат по тузарски коли .Така че ако има заделени 50-60 хиляди да си купи 5 годишен Мерцедес или БМВ по-спортен модел и доста жени ще поискат да ги прекара. С автомобилът имам предвид .
      еми той е спестовен, бързо ще ги надипли 50-60к
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        Колите втора употреба не са скъпи и е възможно бързо да ги събера.

        Ще пиша и в автофорум, тъй като имам нужда от помощ. Дори няма да знам на едно старо BMW как се използват допълнителните функции.

        А инструкторите много не обясняват като си вземеш допълнителни часове.
        Само не почвай шофьорския стаж с БМВ само на задно, че ще се пребиеш някъде.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          евго, ти много отрано се готвиш
          Колите втора употреба не са скъпи и е възможно бързо да ги събера.

          Ще пиша и в автофорум, тъй като имам нужда от помощ. Дори няма да знам на едно старо BMW как се използват допълнителните функции.

          А инструкторите много не обясняват като си вземеш допълнителни часове.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

            Може и да се сетя, но едва ли чак пък толкоз ще реагирам. Ша ма караш пак да го чета меннието, щото по мои спомени там не пишат от кой град си по робдение и къде живееш
            Е там дават други подробности-за физика,отношение на жените към визираният участник във форума. Та който чете редовно темата ще се сети за кой става въпрос .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              Хахаха-ами аз ако напиша:"Някои от жените във форума при катастрофа започват да изтъкват колко са начетени и образовани, как живеят в Испания, но по рождение са от София "дали ще се сетиш коя точно визирам?
              Може и да се сетя, но едва ли чак пък толкоз ще реагирам. Ша ма караш пак да го чета мнението, щото по мои спомени там не пишат от кой град си по рождение и къде живееш

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                евго, ти много отрано се готвиш
                На Евго съм му казал, че жените много си падат по тузарски коли .Така че ако има заделени 50-60 хиляди да си купи 5 годишен Мерцедес или БМВ по-спортен модел и доста жени ще поискат да ги прекара. С автомобилът имам предвид .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение


                  Хахаха, така е, когато пропускаш да изнесеш важна лекция за порядките по-родните пътища. Нищо де, от опит глава не боли.

                  На чуждестранни колеги не един път съм обяснявал, че псувните по пътя са нещо нормално и няма нищо лично в тях. Особено ако идват от устата на мъж дъвчещ клечка за зъби и с по-израснал нокът на кутрето. Последните два знака са гарант, че си превишил правата си пред висшестоящите и е редно да коригираш поведението си на пътя.

                  Наздраве!
                  Най-големите наглеци на пътя са тия с маркови джипове на 10 плюс години.Според тях факта,че карат 15 годишен БМВ Х5 им дава неограничени права на пътя.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    А от къде може да се вземе бланка на двустранния протокол при ПТП?
                    евго, ти много отрано се готвиш
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Дамата на пътя е винаги с предимство. Моят съпруг докато разбере тази малка истина, няколко пъти вкарва колата си в бокса. Единият път дори беше потресен от богатия речников запас на девойката, който по думите му, е бил доста далеч от литературният.
                      Сега е галант и толерант и си спестява изчукването на тенекиите.
                      Наздраве!

                      Хахаха, така е, когато пропускаш да изнесеш важна лекция за порядките по-родните пътища. Нищо де, от опит глава не боли.

                      На чуждестранни колеги не един път съм обяснявал, че псувните по пътя са нещо нормално и няма нищо лично в тях. Особено ако идват от устата на мъж дъвчещ клечка за зъби и с по-израснал нокът на кутрето. Последните два знака са гарант, че си превишил правата си пред висшестоящите и е редно да коригираш поведението си на пътя.

                      Наздраве!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                        Тебе ли? Аз въобще не го разбрах така
                        Хахаха-ами аз ако напиша:"Някои от жените във форума при катастрофа започват да изтъкват колко са начетени и образовани, как живеят в Испания, но по рождение са от София "дали ще се сетиш коя точно визирам?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                          Майтап на гол задник си е чисто.....
                          Вменява се поведение ,което никой от мъжете във форума няма,нито пък е дал индикации за подобно.
                          Ако аз бях написал подобно нещо за жените във форума сигурно щях да получа бан.Плюс един куп негативни коментари от жени(и то с основание).Ама викаш мен щом ме плюят да си мълча и да го приемам на майтап(а то е ясно, че точно мен визира).
                          Тебе ли? Аз въобще не го разбрах така

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                            Описаната случка е само повод да се поднесе основната мисъл на авторката на този гениален коментар, а именно, че някои участници във форума сме арогантни,нагли и считащи се над законите и че в подобна ситуация сме щели да нападнем жената, чиято кола сме ударили.
                            Естествено без никакви доказателства ,но важното е да се плюе,пък доказателствата нямат значение.
                            Нали знаеш приказката - човек понякога става такъв, какъвто постоянно се опитват да го изкарат

                            В крайна сметка, при такива тежки обстоятелства като пукната броня или одрана боя, е редно мъжът джентълменски да предложи на жената варианти за снемане на напрежението.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

                              Като сключваш гражданската си искаш. Скоро сключвах и нямаше да ми дадат, ако не си бях поискал.
                              Мерси

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                                Аз се чудя що вдигат пак Гражданската, а то милото Съни не знае, как така й се случват ПТП-тата.

                                Пробвай на следващото да провокираш мъжа, барем разбереш истината и защо се стига до там. Тоя с камиона, който те е забърсал отстрани, сигурно си му била в мъртвата зона и не те е виждал. Не седне ли мъж до вас, да ви обясни и да ви обърне представите колко неадекватно стоите на пътя, няма и да разберете, как така от нищото ви се случва, все вас да ви целят

                                Сега да не помислите, че съдя женското съсловие. Просто казвам, че ако някой попадне в серия от ПТП-та за кратък период от време, е хубаво да преразгледа ситуациите и как се е стигнало до тях. За ПТП в 90% от случаите, реално вина имат и двамата участници. Това, че закона е написан, така че единия да го отнася изцяло, не означава, че другия е китка.

                                И понеже Сънито е душичка, аз също ще й дам повод за размисъл. Има вероятност шофьора да те е харесал и за това да "те е чукнал". Представил се е добре, без напрежение, което носи вероятност за преднамерен инцидент. Вече ти има данните от двустранния протокол, а ако вътре намериш грешка/пробойна, значи 100% е оставена нарочно, с цел да имате контакт поне още веднъж
                                Дамата на пътя е винаги с предимство. Моят съпруг докато разбере тази малка истина, няколко пъти вкарва колата си в бокса. Единият път дори беше потресен от богатия речников запас на девойката, който по думите му, е бил доста далеч от литературният.
                                Сега е галант и толерант и си спестява изчукването на тенекиите.
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X