IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

    Преуспелите жени са със сухи вагини, защото в гонитбата на успеха забравят да ги поливат. И очите им са сухи, няма го онзи влажен поглед на кошута. Успехът е голяма драма, защото е като наркотик. Колкото си по-успешен, толкоз си по-надрусан. А от абстиненцията направо можеш да умреш.
    Сами са си виновни.Гоненето на кариера не е женско занимание.А създаването на семейство,раждане на деца и грижи за децата и домакинството. Те си мислят,че като ценят тия неща в мъжете и мъжете ги ценят в жените.А на повечето мъже изобщо не им пука за това,даже в повечето случаи е минус.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от MorskiShop Разгледай мнение

      Основно проблемът на успелите жени е, че са с мъжки маниери и разсъждение. Те самите са консуматорки и те разглеждат като парче месо или лакей. Също както повечето успели мъже не искат до себе си успяла жена, а такава, която да ги благославя и да ги гледа като божество, така и успелите жени не искат до себе си, някой който да ги засенчва. Но това е нормално, защото зад успеха винаги се крие едно голямо его, което иска да бъде нахранено. Важи както за мъжете, така и за жените.
      Виж сега, зад всеки зид има покълнало цвете, жадно за ласка. Така сме заквасени. Ако успееш да надуеш някоя йерихонова тръба, можеш да срутиш всякакви зидове. Но това си е тайнство. Евгич дялка върбови свирки и хоросанът не помръдва.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        Аз ви бях разказвал за една аптекарка от София, с която се запознахме преди 4 г.

        И ми прави много номера.

        Сега се е събрала с един пич, около 40 г., може и 40+ да е. А тя е на 42-43 г.

        Не ми се вярва да може да роди и се чудя той защо се занимава с нея. Тя е егоист и много меркантилна.

        И аз му написах по ф.б. да я зареже, поради посочените от мен причини,

        Евго, не винаги, когато предполагаш нещо, то може да бъде единствена истина в живота. Имам предвид твоята фраза: "Не ми се вярва да може да роди!"

        Идентична беше констатацията на един дългогодишен гинеколог, след обстоен преглед на една дама.

        Дамата забременя и роди, напук на всичко, което "не трябва" да се случи в Природата по някакви причини или по нечии "убеждения"...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от MorskiShop Разгледай мнение
          Бившият ми шеф приближава 55 и не е спрял да го интересува тънката част. Още е женен, отдавна не живее с жена си, но вече по над 30 годишни не пада. В момента, в който нещо зачекнат темата за бебета и играе карта “Смяна”. За съжаление това му изяжда главата в професионален план и не може да се концентрира над важните неща. На изпроводяк му го казах, а той се обиди. Някои мъже са си вечно изгубени в женското междукрачие.
          Пак си късметлия,че не си изял боя.Не е хубаво да се дават непоискани акъли за личният живот на други хора.А и не виждам никакъв проблем, че пича си хойка по млади гаджета при положение, че не живее с жена си.
          И как точно това му пречи да се концентрира върху работата си?Да не мислиш, че тия,които имаме малки деца тревогите са ни по-малко от неговите?Преди два дни отидохме с жената на един плаж-пълно спокойствие, кеф,релакс.На другият ден заведохме децата,ами то и 5 минути спокойствие нямаше. Постоянно съм под напрежение да не се ударят като играят, а те постоянно се бият, все делят нещо.Често се разболяват,по цели нощи не спя и други такива екстри.
          Та възможно е той да не се е справял със задълженията си, но надали гаджетата му са били причината.
          Last edited by mirodes; 11.06.2023, 11:52.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от MorskiShop Разгледай мнение

            Има си много жени над 40, които със запазена визия и лисичи нрав си се уреждат и без да си предлагат функциите на инкубатор.
            +100

            И аз съм го забелязъл това.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

              Преуспелите жени са със сухи вагини, защото в гонитбата на успеха забравят да ги поливат. И очите им са сухи, няма го онзи влажен поглед на кошута. Успехът е голяма драма, защото е като наркотик. Колкото си по-успешен, толкоз си по-надрусан. А от абстиненцията направо можеш да умреш.
              Основно проблемът на успелите жени е, че са с мъжки маниери и разсъждение. Те самите са консуматорки и те разглеждат като парче месо или лакей. Също както повечето успели мъже не искат до себе си успяла жена, а такава, която да ги благославя и да ги гледа като божество, така и успелите жени не искат до себе си, някой който да ги засенчва. Но това е нормално, защото зад успеха винаги се крие едно голямо его, което иска да бъде нахранено. Важи както за мъжете, така и за жените.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                Не ми дава да дишам.
                Извърших най-голямото престъпление-не смятам за атрактивни преуспелите финансово и професионално жени над 45 годишна възраст.
                За такива като мен прошка няма.
                Преуспелите жени са със сухи вагини, защото в гонитбата на успеха забравят да ги поливат. И очите им са сухи, няма го онзи влажен поглед на кошута. Успехът е голяма драма, защото е като наркотик. Колкото си по-успешен, толкоз си по-надрусан. А от абстиненцията направо можеш да умреш.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Аз ви бях разказвал за една аптекарка от София, с която се запознахме преди 4 г.

                  И ми прави много номера.

                  Сега се е събрала с един пич, около 40 г., може и 40+ да е. А тя е на 42-43 г.

                  Не ми се вярва да може да роди и се чудя той защо се занимава с нея. Тя е егоист и много меркантилна.

                  И аз му написах по ф.б. да я зареже, поради посочените от мен причини,
                  Има си много жени над 40, които със запазена визия и лисичи нрав си се уреждат и без да си предлагат функциите на инкубатор.

                  Коментар


                  • Бившият ми шеф приближава 55 и не е спрял да го интересува тънката част. Още е женен, отдавна не живее с жена си, но вече по над 30 годишни не пада. В момента, в който нещо зачекнат темата за бебета и играе карта “Смяна”. За съжаление това му изяжда главата в професионален план и не може да се концентрира над важните неща. На изпроводяк му го казах, а той се обиди. Някои мъже са си вечно изгубени в женското междукрачие.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      Аз ви бях разказвал за една аптекарка от София, с която се запознахме преди 4 г.

                      И ми прави много номера.

                      Сега се е събрала с един пич, около 40 г., може и 40+ да е. А тя е на 42-43 г.

                      Не ми се вярва да може да роди и се чудя той защо се занимава с нея. Тя е егоист и много меркантилна.

                      И аз му написах по ф.б. да я зареже, поради посочените от мен причини,
                      Аххаха, стига бе, Евго. Един мъж не прави така, продължи напред, не ти е бил с нея късмета.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Не ми дава да дишам.
                        Извърших най-голямото престъпление-не смятам за атрактивни преуспелите финансово и професионално жени над 45 годишна възраст.
                        За такива като мен прошка няма.
                        Аз ви бях разказвал за една аптекарка от София, с която се запознахме преди 4 г.

                        И ми прави много номера.

                        Сега се е събрала с един пич, около 40 г., може и 40+ да е. А тя е на 42-43 г.

                        Не ми се вярва да може да роди и се чудя той защо се занимава с нея. Тя е егоист и много меркантилна.

                        И аз му написах по ф.б. да я зареже, поради посочените от мен причини,

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение



                          Моите апели си чела. Но понеже са негативни според теб и си ги приписала на Миро
                          Не ми дава да дишам.
                          Извърших най-голямото престъпление-не смятам за атрактивни преуспелите финансово и професионално жени над 45 годишна възраст.
                          За такива като мен прошка няма.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                            Вярвам ,че имаш много хубав гардероб, но е важно да го харесват жените ,а не шефовете. Важно е и да знаеш кога и какво трябва да облечеш.
                            Дъри, защо не се отклониш от стандартното в разсъжденията?

                            Шеф и подчинен. Единият доминира в структура, в която са включени и дами. Очевидно е, че шефът възприема различно поведението на подчинения си.
                            Както са казвали тук - нашият съфорумник е слаб и висок. Подобна структура на телосложението - с окачен костюм - очевидно "привлича" шефа и дамския състав (по спомени на съфорумника, който приема всички суперлативи като обективната истина).
                            И Евго има стимул да купува скъпи костюми, които се "харесват" на шефа и дамите.

                            Не съм казал, че шефът е препоръчал модната къща, нито търся причини за това. Не съм казал, че шефът иска да отстрани вниманието на дамския състав от подчинения си - като от "окачалка" на костюм...

                            Дъри, накрая бих обобщил, че един мъж трябва САМ да избира своите дрехи така, че те да са му удобни и да създават усещане за комфорт у него.

                            Дрехите трябва да са приемливи за по-голяма част от обкръжението и околните, без това да се разбира като възможност на обкръжението да диктува начин за обличане на индивида.

                            Извиненията ми, ако някой смята, че дамата (или шефът) трябва да ми диктуват как да се обличам! (ако съществува работно или униформено облекло - това е различен казус)
                            ​​​​ Поздрави!
                            Last edited by mikomikov; 11.06.2023, 11:18.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                              Ами съветите за супер анцузите към Евго? И оттам реших, че чат пат се луксо анцунгосваш…


                              Моите апели си чела. Но понеже са негативни според теб и си ги приписала на Миро

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                                Стара хиена си.Усещаш,че отдалеч я почвам.
                                Нека си изпие кафето. Сега е още 9 часа.

                                Коментар

                                Working...
                                X