IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

    Не мога да си представя как това какъв човек ще съм се определя от това кога на родителите ми им се правило секс, та да се падна аз определена зодия.
    Не е случайност, че повечето религии заклеймяват астрологията и звездобройците? Хайде, не знам дали всички, но християнството и исляма със сигурност.

    От друга страна, врачките са друга работа, ако конкретният човек има дарба. Със сигурност има сили и енергии, които обикновеният човек не разбира.
    Секс и зачатие са две различни категории.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Март не беше ли зодия Риби?То както си го подкарала за всяка зодия можеш да извадиш подобни аргументи.
      И интересно защо се броят зодиите от деня на раждането?Едното ми дете се роди няколко дни след уреченият ден,а другото по-рано и влязоха в други зодии.Какво правим в такива случаи?
      Душата сама избира датата, която е най-подходяща за конкретната ѝ мисия в конкретното прераждане. Нищо не правиш - така е трябвало да стане.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        Март не беше ли зодия Риби?То както си го подкарала за всяка зодия можеш да извадиш подобни аргументи.
        И интересно защо се броят зодиите от деня на раждането?Едното ми дете се роди няколко дни след уреченият ден,а другото по-рано и влязоха в други зодии.Какво правим в такива случаи?
        Зависи кой март.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

          Щеше да е трагедия, да са 12 вместо 16.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

            Не мога да си представя как това какъв човек ще съм се определя от това кога на родителите ми им се правило секс, та да се падна аз определена зодия.
            Не е случайност, че повечето религии заклеймяват астрологията и звездобройците? Хайде, не знам дали всички, но християнството и исляма със сигурност.

            От друга страна, врачките са друга работа, ако конкретният човек има дарба. Със сигурност има сили и енергии, които обикновеният човек не разбира.
            Това ме впечатли, признавам си. Дори и децата, на 9 годинки знаят, кога жената ззбременява при секс. И кога не. Та да обвързваш желанието за секс, със забременяването.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              браво мирко
              то ако имаше значение тая работа, щяхме да сме само 12 типа характер и поведение
              и в следствие щяхме да си приличаме с всеки 11-ти
              Щеше да е трагедия, да са 12 вместо 16.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                Е то затова бизнеса на врачки и баячки процъфтява.Щом има балъци защо пък да не им вземат парите?
                Не мога да си представя как това какъв човек ще съм се определя от това кога на родителите ми им се правило секс, та да се падна аз определена зодия.
                Не е случайност, че повечето религии заклеймяват астрологията и звездобройците? Хайде, не знам дали всички, но християнството и исляма със сигурност.

                От друга страна, врачките са друга работа, ако конкретният човек има дарба. Със сигурност има сили и енергии, които обикновеният човек не разбира.
                Last edited by Kaizen9; 02.06.2023, 20:50.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  Ясна работата. Яка конкуренция имаш от рогати козирог и овен.

                  Нямало било значение. Тя и жена ти козирог

                  Баш си има значение.
                  Март не беше ли зодия Риби?То както си го подкарала за всяка зодия можеш да извадиш подобни аргументи.
                  И интересно защо се броят зодиите от деня на раждането?Едното ми дете се роди няколко дни след уреченият ден,а другото по-рано и влязоха в други зодии.Какво правим в такива случаи?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                    Ако детето ти се продруса или изведнъж установиш ,че не е в подходяща среда друга песен ще пееш . Свободата се извоюва не се подарява . Възпитанието не е свързано предимно със демокрация а напротив ! Методиката на възпитание ала детето е БОГ ако ми я пробутваш ,директно ти казвам да не се Абиш !
                    Съгласна съм. Системата на чехъла като безконтактно далекобойно оръжие върши повече работа, особено в среда на диести и сисести и всичко да е разрешено. Макаренко!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                      Е Аранче , лъвчетата ама тия сидералните много не говорят ,принципно . Тия маскираните ала лъв рачета може да плямпат колкото си искат ама нейсе .
                      Не е това рак, ако рак е граничен, щото има и доста лъв, верно малко паркетен ама лъв все пак .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Единият е роден януари, другият март.Което за пореден път показва ,че зодиите са total bullshit.Няма никакво значение за характера и поведението на човека кога е роден.
                        Ясна работата. Яка конкуренция имаш от рогати козирог и овен.

                        Нямало било значение. Тя и жена ти козирог

                        Баш си има значение.
                        Last edited by Arana; 02.06.2023, 20:34.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                          браво мирко
                          то ако имаше значение тая работа, щяхме да сме само 12 типа характер и поведение
                          и в следствие щяхме да си приличаме с всеки 11-ти
                          Доколкото знам, приятелят на Бертам - Крум - също е ерген и няма половинка.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                            браво мирко
                            то ако имаше значение тая работа, щяхме да сме само 12 типа характер и поведение
                            и в следствие щяхме да си приличаме с всеки 11-ти
                            Е то затова бизнеса на врачки и баячки процъфтява.Щом има балъци защо пък да не им вземат парите?
                            Last edited by mirodes; 02.06.2023, 20:24.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                              Ти да не можеш да вземеш думата си е жива дервногръцка трагедия. Провери им на тия двамата зодиите. Да не се окажат лъвове и те. Вътревидовата борба е жестока
                              Е Аранче , лъвчетата ама тия сидералните много не говорят ,принципно . Тия маскираните ала лъв рачета може да плямпат колкото си искат ама нейсе .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                                Много лоша шега ще ти изиграе това, че се опитваш да наложиш волята си над децата ти. Остави ги сами да изберат, дали искат да са в голяма компания, или да си дружат с малко хора. Истинските приятели се установяват с времето, като за изграждане на такава връзка, трябва да се пресява една камара хора. Изобщо в тая насока мисля, че е добре да поискаш съвет от Ендера, понеже той може да го оформи и обоснове доста по-добре от мен.

                                Ти не ме разбираш, предполагам защото не си имал тази свобода на избора за която говоря и не знаеш, какво щастие може да носи. Парите осигуряват не малка част от нея, а ти я причисляваш към "лукса".

                                Ако се чудиш в какви компании ще се съберат, ако имат свободата за която говоря, мога да ти кажа от опит - всякакви! Ще срещат различни хора, ще изпитват всякакви емоции и най-важното - ще намерят себе си, ще добият представа за живота, хората и още куп перспективи, които отварят мирогледа им. Иначе рискуваш да ги превърнеш в коне с капаци, които цял живот ще са оковани от собствените им представи.

                                Пак казвам - това е моя лична идеология, която не натрапвам, а споделям.
                                Ако детето ти се продруса или изведнъж установиш ,че не е в подходяща среда друга песен ще пееш . Свободата се извоюва не се подарява . Възпитанието не е свързано предимно със демокрация а напротив ! Методиката на възпитание ала детето е БОГ ако ми я пробутваш ,директно ти казвам да не се Абиш !

                                Коментар

                                Working...
                                X