IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Трудно ли е да разберем, че коментирам поста на Вергил за това, че "не съм наясно с женската психология".

    ​​​​​​След като Вергил е "наясно с женската психология" - как би реагирал в подобна ситуация, когато (да повторя) - Арана е решила да купи апартамент в града на Вергил, защото иска да бъде близо до него?

    Това е казусът. Как реагира Вергил?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

      Остави ги останалите. Мен ме интересува ти какво продължение очакваш.
      Който много пита, бързо остарява, а и любопитството бе убило някогаж котката. Какъв разбирач си ако сам не можеш да се досетиш?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

        Значи те е харесала. Въпросът е какво продължение очаква по-нататък. Може би е очаквала да кажеш:"Няма нужда да купуваш апартамент, ще живееш у нас".

        Ставаше дума, как ти би реагирал като добър психолог.

        Все пак аз съм "лошия психолог", но не съм търсил съвет от добрия психолог в твое лице.

        Не беше ли по-добре да СЕ запиташ, кои са причините една дама да те потърси по споменатия начин?
        ​​​​

        Като мъж, който "не познава женската психика", мисля, че - при подобен казус - тя ВЕЧЕ е взела своето решение - да купува СВОЕ жилище и НЕ ЖЕЛАЕ да ми пречи (не прочете ли краткия ми пост?) Как тълкуваш случая, при който тя заявява, че НЕ иска да ти пречи?

        Моята първа реакция - тя НЕ желае да участва в бъдещо разпределение на наследствената маса, нали? Или трябва да мисля друго?

        Е, колко дами постъпват така, можеш ли да ми отговориш като добър психолог, който трудно зацепва в една подробност - тя Е РЕШИЛА: "хем искам да съм близо до теб, хем пък не искам да ти преча".

        Как трябва да си се отнасял с една дама, за да постъпва тя по този начин? Сигурност ли търси при теб? Само ти ли си мъж?

        Или ти - като добър психолог - мислиш първо за цветето, което ще подариш на Арана, когато тя ти се обади, за да ти каже, че идва в твоя град, за да бъде близо до теб, при което иска да купи собствено жилище? (да те върна към ТВОЯ казус)

        А после, как ще постъпиш, след като тя е дошла и вече си подарил цветето (според хипотетичния ТВОЙ казус с Арана )?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

          Изобщо не ми е необходимо да съм "наясно с женската психология".

          Защо мислиш, че една дама на 40+ иска да купува апартамент близо до мен и защо ще иска "да не ми пречи и само понякога да пием кафе или чай"? Скоро писах по въпроса. Тя ми се обади за нейното решение.

          Ти, като спец по женска психология - очакваш ли (например) Арана да ти се обади, че търси да закупи апартамент в твоя град и как би реагирал в този случай - като добър психолог?

          Хипотеза...




          Значи те е харесала. Въпросът е какво продължение очаква по-нататък. Може би е очаквала да кажеш:"Няма нужда да купуваш апартамент, ще живееш у нас".

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

            Изобщо не си наясно с женската психология. ....
            Изобщо не ми е необходимо да съм "наясно с женската психология".

            Защо мислиш, че една дама на 40+ иска да купува апартамент близо до мен и защо ще иска "да не ми пречи и само понякога да пием кафе или чай"? Скоро писах по въпроса. Тя ми се обади за нейното решение.

            Ти, като спец по женска психология - очакваш ли (например) Арана да ти се обади, че търси да закупи апартамент в твоя град и как би реагирал в този случай - като добър психолог?

            Хипотеза...





            Коментар


            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

              Оставям го на останалите ичастници. Нека и те да напишат сценарий
              Остави ги останалите. Мен ме интересува ти какво продължение очакваш.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                А продължението?
                Оставям го на останалите участници. Нека и те да напишат сценарий
                Last edited by Arana; 17.06.2023, 22:46.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  Добро начало
                  А продължението?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                    Значи трябва да търсиш непознат мъж, който да ти подари роза в заведение. Такъв със сигурност не е стиснат и има гъвкаво мислене.
                    Добро начало

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                      Хм. Не обичам тъпи хора. И мъже и жени. Даса с гъвкаво мислене и някаква етика. И не понасям стиснати мъже.
                      Значи трябва да търсиш непознат мъж, който да ти подари роза в заведение. Такъв със сигурност не е стиснат и има гъвкаво мислене.

                      Коментар


                      • Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                          Какви са ти претенциите?
                          Моите не са кой знае какви-достатъчно е жената да е красива.
                          Хм. Не обичам тъпи хора. И мъже и жени. Да са с гъвкаво мислене и някаква етика. И не понасям стиснати мъже.
                          Last edited by Arana; 17.06.2023, 21:01.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                            И аз тъй
                            Какви са ти претенциите?
                            Моите не са кой знае какви-достатъчно е жената да е красива.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                              Достатъчно вълчици съм борил на младини, сега вече съм с претенции.
                              И аз тъй

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                                Хехе уж не отказваше, пък сега претенции. Мирроооуууу излагаш се.
                                Достатъчно вълчици съм борил на младини, сега вече съм с претенции.

                                Коментар

                                Working...
                                X