IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

    Което пък често жените го разнасят в социалния кръг и после - проблем

    Аз дори моята приятелка съм я хващал като не е на кеф как "ме реди" пред приятелки. Но нека се изповядват, на мен не ми пречи, щом е от полза за менталното им здраве

    Тая тема тука е същата работа за доста хора - служи като отдушник. Където да поемат глътка въздух, влизайки в роля и говорейки за неща и действия, които на живо надали биха предприели.
    ако те рЕди на общо основание не е проблем
    ако почне много детайли да изнася от кухнята е криво
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

      Имам предвид, че Егото е голяма пречка за развитието на един човек. За да постигне успехи индивид с голямо Его, са нужни многократно повече усилия, отколкото без него. Войната става на няколко фронта.

      Горните обстоятелства респективно водят до повече емоционален багаж и съответно умора, които ескалират в даден момент. Споделянето на този багаж, дори в интернет или с приятели допринася за "разтоварването" на стреса и подпомага менталното здраве. Така мисля, но си е моя теория.
      Това, че един мъж има голямо его не означава, че влиза постоянно в конфликти.Напротив-един уверен в себе си мъж би избягвал караници, конфликти и други дребни дрязги,които са характерни за жените. Единствено би влязал в конфликт при необходимост и би си отстоявал мнението.
      Колкото до успехите в живота те зависят от много неща. Вашето поколение има възможности,които предишните нямаха. Имам един приятел учител-той е много добър в работата си,но не е добре заплатен.Дали има успех в живота е въпрос на гледна точка.Друг мой приятел пък работеше в метрото в Лондон като общ работник, щото преди 20 години нямаше как да си намери работа по специалността от университета в България. Та нещата са много относителни.
      Но сегашншите 30 годишни имате възможности каквито нямаше преди 20 години.А понякога като човек влезе в определена дейност и мине 40 години не е толкова лесно да се прехвърли другаде и на по-добре платена.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

        Имам предвид, че Егото е голяма пречка за развитието на един човек. За да постигне успехи индивид с голямо Его, са нужни многократно повече усилия, отколкото без него. Войната става на няколко фронта.

        Горните обстоятелства респективно водят до повече емоционален багаж и съответно умора, които ескалират в даден момент. Споделянето на този багаж, дори в интернет или с приятели допринася за "разтоварването" на стреса и подпомага менталното здраве. Така мисля, но си е моя теория.
        Егото съвсем не е нещо чак толкова зло.
        Много по-страшни неща се крият в Сенките.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

          Какво имаш предвид?
          Имам предвид, че Егото е голяма пречка за развитието на един човек. За да постигне успехи индивид с голямо Его, са нужни многократно повече усилия, отколкото без него. Войната става на няколко фронта.

          Горните обстоятелства респективно водят до повече емоционален багаж и съответно умора, които ескалират в даден момент. Споделянето на този багаж, дори в интернет или с приятели допринася за "разтоварването" на стреса и подпомага менталното здраве. Така мисля, но си е моя теория.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
            Много хора имат нереалистична оценка за себе си и искрено вярват в това, което пишат тук. Те не знаят, че биха постъпили по друг начин.
            По-интересното е, че когато са налице такива оценки и резултата не кореспондира с очакванията. Може да се види нагледно кой отнася вината за несполуките, защото определено не е Егото.

            Ти си доказан специалист и предполагам можеш да поясниш, защо много хора предпочитат да го играят жертва на обстоятелствата, вместо да се променят.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

              Което пък често жените го разнасят в социалния кръг и после - проблем

              Аз дори моята приятелка съм я хващал като не е на кеф как "ме реди" пред приятелки. Но нека се изповядват, на мен не ми пречи, щом е от полза за менталното им здраве

              Тая тема тука е същата работа за доста хора - служи като отдушник. Където да поемат глътка въздух, влизайки в роля и говорейки за неща и действия, които на живо надали биха предприели.
              Какво имаш предвид?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
                Където да поемат глътка въздух, влизайки в роля и говорейки за неща и действия, които на живо надали биха предприели.
                Много хора имат нереалистична оценка за себе си и искрено вярват в това, което пишат тук. Те не знаят, че биха постъпили по друг начин.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  ние ползваме думата неможач

                  но нещата за които пишеш, никой не би си ги признал, дори и пред себе си
                  за жените също важи
                  Което пък често жените го разнасят в социалния кръг и после - проблем

                  Аз дори моята приятелка съм я хващал като не е на кеф как "ме реди" пред приятелки. Но нека се изповядват, на мен не ми пречи, щом е от полза за менталното им здраве

                  Тая тема тука е същата работа за доста хора - служи като отдушник. Където да поемат глътка въздух, влизайки в роля и говорейки за неща и действия, които на живо надали биха предприели.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    ние ползваме думата неможач

                    но нещата за които пишеш, никой не би си ги признал, дори и пред себе си
                    за жените също важи
                    То тия мъже изобщо не стигат и до секс, та надали точно това е причината. Ако един мъж е по-скромен шансовете му да си намери жена са минимални. Освен ако близки и познати не го уредят с някоя, щото знам и за такива случаи.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      Има и един български филм "Орисия" - там булката пристава на един брадат мъжага, но не приспива с жениха си. Той не я "оправя" в първата брачна нощ. И той се тормози, че не са си легнали като мъж и жена, а утре ще се превърнат в брат и сестра.
                      Хайтов "Дервишово семе".
                      Не е точно такъв сюжетът. Брат и я продаде.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
                        Мире, викаш с действията си, жените сами се компрометират. И сега се мъчат от 10 кладенеца вода да ти донесат, зорлем да докажат, че не всички са така

                        Тука обаче ще се съглася с Дюри, че много от приятелите ни, които ние мъжете считаме за добра партия за връзка. всъщност не са такава според жените. Има неща, които никой мъж няма да си признае, дори пред приятелите - че е неможко в леглото, че е слабохарактерен, прикривайки се, че уж е добър и т.н. Така, че трябва да уважим и тяхното мнение в случая.
                        ние ползваме думата неможач

                        но нещата за които пишеш, никой не би си ги признал, дори и пред себе си
                        за жените също важи
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Крайности има много, но, ако дамите приемат сериозно идеята за анти-харема, тогава нещата могат да станат сериозни...

                          "В Тибет не е неморално девойките да се хвалят със своите любовни похождения..., докато съпругата на големия брат в семейството - е съпруга и на по-малките братя..."

                          https://impressio.dir.bg/lyubopitno/...nogomazhstvoto

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Lelq2 Разгледай мнение

                            Аргументът да напиша нещо е че го мисля . Нямам нужда от валидация, за да се обяснявам, защо мисля така. Всички сме възрастни, средно интелигентни и всеки може да реши сам за себе си , права ли съм или греша .
                            какво имаш предвид
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Мире, викаш с действията си, жените сами се компрометират. И сега се мъчат от 10 кладенеца вода да ти донесат, зорлем да докажат, че не всички са така

                              Тука обаче ще се съглася с Дюри, че много от приятелите ни, които ние мъжете считаме за добра партия за връзка. всъщност не са такава според жените. Има неща, които никой мъж няма да си признае, дори пред приятелите - че е неможко в леглото, че е слабохарактерен, прикривайки се, че уж е добър и т.н. Така, че трябва да уважим и тяхното мнение в случая.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                                Не се и съмнявам, че нямаш никакви аргументи.
                                Всеки може да изръси някоя глупост, виж да се обоснове е доста трудно.
                                Мдаа...

                                Лека вечер и успех с аргументите

                                https://youtu.be/T17kZF3xtVc

                                Коментар

                                Working...
                                X