IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

    Гутен морген, слънце на темата .

    Първо, това и за ратко важи, че ме мързи да пиша два пъти. Истамбулската конвенция я приеха ан блок преди около две седмици за целия ЕС. Така че всички сме в лодката, пък миро, доколкото помня не искаше да излиза България от ЕС. Сега при миро мненията се менят и всяка заповед е предпоследна де . Днес наема апартаменти за “гълъбарник”, утре е по-чист от момина сълза …

    Така, че пичове, няма “ние” и “вие” - всички сме вече “ние”. Натикитакана е централно “конвенцията”, а вие и това проспахте.

    Моето мнение е, че в даден момент на хората ще им писне от толкова дивотии и ще има рязък завой на дясно и точно в противоположната посока.

    Ще поживеем и ще видим.
    Това са си някакви твои интерпретации,че съм си менил мнението. Аз не съм виновен, че не четеш внимателно това,което пиша.
    Аз съм привърженик на членството в ЕС, но не и на затоплизма, джендъризма и имиграцията на неграмотни диваци в ЕС.Даже и две теми създадох по тези въпроси. И като човек с подобни убеждения най-нормалното нещо на света е да подкрепям хора като Тръмп. За разлика от теб.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

      Мире, ти ме уби. Цяла квартира нае, за да стои празна.

      И даже говорим, че имало много тъмни прозорци в другата тема...сега чак проумях, че това били наетите апарти за джиджи-биджи
      Едно не мога да разбера-уж си ми приятел, а когато ме нападат жените, вместо да ме защитиш ,ти наливаш масло в огъня.Хайде разбирам да е някой от хейтърите ми ,които си избиват комплексите на мой гръб.
      Не стават така нещата между мъже,които си имат взаимно уважение.
      Ще кажа само едно нещо-аз съм мъж,а не светец, но това не означава, че не уважавам жена си,нито че съм някой бройкаджия както ме изкарва Арана/Селена.Жените няма как да разберат,че един мъж може и да изневерява и пак да уважава жена си и семейството, защото те изневеряват ЕДИНСТВЕНО ако нямат респект към мъжа си.
      Но всеки/всяка да мисли каквото ще.Изобщо не ми пука за хорското мнение. Единствено важно е дали жена ми смята, че я уважавам.
      Друг въпрос е,че разговорът постоянно се извърта към моя личен живот,вместо да се говори по темата. Аз какъв съм ,що съм,няма никакво значение.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        Ти от либерастите ли си?После да не ревеш ако промият мозъка на сина ти колко готино е да се омъжи. Или ако не на сина ти на някой от внуците. Щото 20 процента от младежите в САЩ са хомосексуални. При 1 процент за хората над 60 години.
        Гутен морген, слънце на темата .

        Първо, това и за ратко важи, че ме мързи да пиша два пъти. Истамбулската конвенция я приеха ан блок преди около две седмици за целия ЕС. Така че всички сме в лодката, пък миро, доколкото помня не искаше да излиза България от ЕС. Сега при миро мненията се менят и всяка заповед е предпоследна де . Днес наема апартаменти за “гълъбарник”, утре е по-чист от момина сълза …

        Така, че пичове, няма “ние” и “вие” - всички сме вече “ние”. Натикитакана е централно “конвенцията”, а вие и това проспахте.

        Моето мнение е, че в даден момент на хората ще им писне от толкова дивотии и ще има рязък завой на дясно и точно в противоположната посока.

        Ще поживеем и ще видим.
        Last edited by Arana; 09.06.2023, 07:36.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
          Няма как. Личностните типове се отнасят само към здравата психика, а психопатологията е извън това множество. Понякога пациентите имат по няколко типа, а в други случаи не подлежат на класификация.


          Опа. По няколко типа едновременно или последователно?

          Че то ти тук намираш ли материал да работиш въобще?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение

            Интересно - има ли класификация на личностните типове в дигитална среда? Щото ако няма, мога да напиша дисертация по темата

            Видно е - поведението на хората се различава в реална и в дигитална среда. Некои нормални типове в дигитална среда се държат като ненормални... възбуждат се, като говорят глупости и обиждат другите
            Четох оня ден някакъв “Скоти” взе, че си изля всичките комплекси в уж сериозна тема. Не докторат, а професура си требе.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              Глупости. Казах, че жени над 40 годишна възраст ме харесват,а не че съм спал с тях.И че имам избор ако остана сам.От разведени, вдовици и омъжени.Но това е при хипотетична ситуация ако се разделим.
              Мире, ти ме уби. Цяла квартира нае, за да стои празна.

              И даже говорим, че имало много тъмни прозорци в другата тема...сега чак проумях, че това били наетите апарти за джиджи-биджи

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                Няма как. Личностните типове се отнасят само към здравата психика, а психопатологията е извън това множество. Понякога пациентите имат по няколко типа, а в други случаи не подлежат на класификация.
                Интересно - има ли класификация на личностните типове в дигитална среда? Щото ако няма, мога да напиша дисертация по темата

                Видно е - поведението на хората се различава в реална и в дигитална среда. Некои нормални типове в дигитална среда се държат като ненормални... възбуждат се, като говорят глупости и обиждат другите

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  Миро, ти си бижуто на темата. Не спирай да пишеш. От мен лека вечер
                  Ти какво желаш , ала евгича в друг вариант да ни залива с остроумие , е а съвземи се !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                    Само заради мен де - представи си иконка на просещ женски хамстер .
                    Няма как. Личностните типове се отнасят само към здравата психика, а психопатологията е извън това множество. Понякога пациентите имат по няколко типа, а в други случаи не подлежат на класификация.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                      няма такова нещо като да ревеш
                      или седиш там и приемаш ценностите...и в последствие ги прокламираш
                      или си събираш багажа и се прибираш
                      Зависи, но денят премина. Утре ще ти разказвам.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Ти от либерастите ли си?После да не ревеш ако промият мозъка на сина ти колко готино е да се омъжи. Или ако не на сина ти на някой от внуците. Щото 20 процента от младежите в САЩ са хомосексуални. При 1 процент за хората над 60 години.
                        няма такова нещо като да ревеш
                        или седиш там и приемаш ценностите...и в последствие ги прокламираш
                        или си събираш багажа и се прибираш
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                          Миро, ти си бижуто на темата. Не спирай да пишеш. От мен лека вечер
                          Ти от либерастите ли си?После да не ревеш ако промият мозъка на сина ти колко готино е да се омъжи. Или ако не на сина ти на някой от внуците. Щото 20 процента от младежите в САЩ са хомосексуални. При 1 процент за хората над 60 години.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                            Имаше достатъчно доказателства. Като например как за секунди са били подадени десетки хиляди гласове за Байдън при нула за Тръмп.
                            Естествено "справедливото"американско правосъдие не ги взе предвид.
                            Миро, ти си бижуто на темата. Не спирай да пишеш. От мен лека вечер

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                              Преди друго приказваше. Ептен се омота. Легам си.
                              Глупости. Казах, че жени над 40 годишна възраст ме харесват,а не че съм спал с тях.И че имам избор ако остана сам.От разведени, вдовици и омъжени.Но това е при хипотетична ситуация ако се разделим.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                                Лично ли си бил свидетел на “фалшификацията”?
                                Имаше достатъчно доказателства. Като например как за секунди са били подадени десетки хиляди гласове за Байдън при нула за Тръмп.
                                Естествено "справедливото"американско правосъдие не ги взе предвид.

                                Коментар

                                Working...
                                X