IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

    Интересно ми е на теб каква ти е мотивацията да пишеш във форума, като приемам, че не си нито от едните, нито от другите, които си описал.
    Първоначално спор със няолко моми тука, обмяна на мнения видимо доста извън темата . Към момента пълна загуба на време .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

      Искрено и лично всяка вечер , гледам темата конкурира имотната тема по постове . Там мотивацията е нереализиран живот и оттам яко раздуване на егото под формата ,на знания за утрешния ден, на мЕлЕони по сметки , вили яхти и палати, ама уви , само при зукърбърг . Тука подобно нещо се случва , нереализирани Алфа Шампиони със най верната представа за бляна , жената мечта , тая от кориците но със поглед на гъска пред пенЦия . Демек , дефицити много във нашия забързан живот , дефицити виждани като знание изконно , най вярна представа за чуждата кривина ,пък то не можем да фокусираме шампиона/ката в огледалото . Тъпа работа ....
      Интересно ми е на теб каква ти е мотивацията да пишеш във форума, като приемам, че не си нито от едните, нито от другите, които си описал.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Пачанга, тури си една безопасна игла от вътрешната страна на портфейла, че тука клетви и заплахи взеха да се сипят.
        Наздраве!
        Искрено и лично всяка вечер , гледам темата конкурира имотната тема по постове . Там мотивацията е нереализиран живот и оттам яко раздуване на егото под формата ,на знания за утрешния ден, на мЕлЕони по сметки , вили яхти и палати, ама уви , само при зукърбърг . Тука подобно нещо се случва , нереализирани Алфа Шампиони със най верната представа за бляна , жената мечта , тая от кориците но със поглед на гъска пред пенЦия . Демек , дефицити много във нашия забързан живот , дефицити виждани като знание изконно , най вярна представа за чуждата кривина ,пък то не можем да фокусираме шампиона/ката в огледалото . Тъпа работа ....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

          Нямам никакво желание да общувам с него.Даже изобщо и не отговарям на последните му злобни подмятания.
          Не му знам дълбочината и не ме интересува ,но не подобава на един мъж да прави подобни злостни коментари.
          А като ти е любимец си общувай с него.
          Абе , ергените 5-та част , много нежни души ще ми дойдете . Ти коментираш като последния човек ,жив свидетел на йехова . Ми бате , не си прав, ни си първия ни последния ерген . Имаш верни постулати , но си сложил кило сол на чиния пилешко супенце . Демек , укроти . Евгича вика ,че бил Алфа Мъжкар , ми явно работи над чувството си за хумор ,но за момента подсъзнателно .
          ПП Злоба няма , подиравка няма , или преекспонирате объркана собствена чувствителност или нещо друго , ама нейсе , значение няма . Кво е естеството на нещата , който може действа , който не може се оправдава ,преекспонира , има нереалистично мнение за себе си и прочие .Тва по мъжката част . По женската ,която си неможе пресъхва , причини за нея много ,но все извън нея , да ама уви ,истината е баш в нея . Та такива ми ти работи ,драги ми смехурковци .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

            Всъщност не можеш. Под тежката енергия на пачангич има дълбочина. Ти си по-скоро създание от повърхността. Обичаш слънцето, въздуха и водата и не по-надолу.
            Нямам никакво желание да общувам с него.Даже изобщо и не отговарям на последните му злобни подмятания.
            Не му знам дълбочината и не ме интересува ,но не подобава на един мъж да прави подобни злостни коментари.
            А като ти е любимец си общувай с него.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

              Евго, ко не моеш си намериш парцал да лашкаш си плати 50лв да те олаби (па мое и само 20 за френска) специалистка.
              Като лееш ЗЛОБА САМО И ЕДИНСТВЕНО НА СЕБЕ СИ ВРЕДИШ.

              Едно добро начало за Евго. След като осмисли съветите и ги превърне в своя философия, има голям шанс нещата да почнат да му се получават.
              Защо? Очевидно е, че голяма част от дамите усещат негативната енергия, с която Евго тръгва в своите отношения...

              Той и много трудно "олабва" - очевидно е. Причината се корени, основно - в "ангажираността" в социалните мрежи, които създават усещането за реални контакти и "приятелства" с хора, чието мислене някой отъждествява с единствено правилното и на което почва да подражава.

              Не е лесно да се оформи мисленето, при което цял ден четеш "съвети" в нета, с след работа - бързаш да се прибереш в къщи, за да продължиш да "взаимстваш" от непресъхващите и единствено "правилни съвети"...

              Днес реших да прочета - що е то, жУотното "алфа-мъжкар"... СмЕх! Тия хора - спиране нямат във фантазиите ..

              А се иска толкова малко: да се усмихнеш на някоя жена, която ти е направила впечатление. Ако и тя се усмихне - има голяма вероятност да спечелиш нейното доверие и нещата да потръгнат... (без за това да бъде необходимо непременно човек да бъде точно "алфа-мъжкар"..., нито пък - друга абстракция, за която сме прочели в нета...)...

              Айде, че ще гледам какво ще прави Дрю с една Ланчия... (Каква красавица! Каква кола!)

              ​​​​​​​Колко непредубеден трябва да бъде човек, за да говори с такъв патос за една кола... и "любовната си връзка" с нея (колата)...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение
                Нахвърлихте се върху Евго,а явно на никой не му правят впечатление злобните и подигравателни коментари на Пачангага.Които с нищо не са предизвикани. Нито някой го обижда,даже не го и коментира,ама всеки път той пише злобни коментари по адрес на други участници във форума. И се изражда цялата дискусия. Много лесно мога да му вляза в тона, ама не съм се регистрирал,за да разменям обиди.
                Ако натам ще се насочват нещата няма смисъл изобщо да се пише в тая тема. То не,че и в другите не е същото, винаги има някой комплексар с подобно поведение.
                Всъщност не можеш. Под тежката енергия на пачангич има дълбочина. Ти си по-скоро създание от повърхността. Обичаш слънцето, въздуха и водата и не по-надолу.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                  Дали човек мисли по подобен начин, защото е нещастен или е нещастен, защото мисли по подобен начин..? Определено, трябва много да се внимава с помислите и най-вече с писаното слово.
                  Второто.

                  Коментар


                  • Нахвърлихте се върху Евго,а явно на никой не му правят впечатление злобните и подигравателни коментари на Пачангага.Които с нищо не са предизвикани. Нито някой го обижда,даже не го и коментира,ама всеки път той пише злобни коментари по адрес на други участници във форума. И се изражда цялата дискусия. Много лесно мога да му вляза в тона, ама не съм се регистрирал,за да разменям обиди.
                    Ако натам ще се насочват нещата няма смисъл изобщо да се пише в тая тема. То не,че и в другите не е същото, винаги има някой комплексар с подобно поведение.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                      Дали човек мисли по подобен начин, защото е нещастен или е нещастен, защото мисли по подобен начин..? Определено, трябва много да се внимава с помислите и най-вече с писаното слово.
                      Да ти кажа, че Пачангата много прекали с подигравките си.

                      Нито съм го клел, само ви разказах една реална случка.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        Не е лошо да си мери приказките, нали прочете за лошия старец.
                        Евго, ко не моеш си намериш парцал да лашкаш си плати 50лв да те олаби (па мое и само 20 за френска) специалистка.
                        Като лееш ЗЛОБА САМО И ЕДИНСТВЕНО НА СЕБЕ СИ ВРЕДИШ.
                        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение
                          Евго, много трябва да внимава не само какво пише ,а и какво мисли !!!
                          Дали човек мисли по подобен начин, защото е нещастен или е нещастен, защото мисли по подобен начин..? Определено, трябва много да се внимава с помислите и най-вече с писаното слово.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

                            Ти, като наместник на Бога ли се изживяваш, сукалче, половинвековно?

                            Ти ли определяш чий живот трябва да приключи, заради това, че някой се е осмелил да ти каже истината? Доста си скаран с реалностите.
                            ​​​
                            Не се намесвай в подобни ареали, а опитвай да вършиш по-елементарните, човешки дела и не парадирай с Божиите.
                            +1
                            Не мога да бъда толкова пряма като теб ,но съвета ти е точен.
                            Евго, много трябва да внимава не само какво пише ,а и какво мисли !!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              Не е лошо да си мери приказките, нали прочете за лошия старец.
                              Ти, като наместник на Бога ли се изживяваш, сукалче, половинвековно?

                              Ти ли определяш чий живот трябва да приключи, заради това, че някой се е осмелил да ти каже истината? Доста си скаран с реалностите.
                              ​​​
                              Не се намесвай в подобни ареали, а опитвай да вършиш по-елементарните, човешки дела и не парадирай с Божиите.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                                Ужас ! Надявам се ,че не мислиш това което пишеш иначе лошо. Много лошо !!!
                                Започваш да ме плашиш и не се учудвам ,че си все още сам за жалост.
                                Не е лошо да си мери приказките, нали прочете за лошия старец.

                                Коментар

                                Working...
                                X