IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
    Интересно ми е, тези теории сам ли си ги родил или са резултат от възпитание и личен пример?
    Егрегорът на Чингиз Хан му ги спуска свише на лявото рамо, а Мата Хари му шепне на ушенце отдясно
    Last edited by Arana; 26.06.2023, 23:48.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
      Интересно ми е, тези теории сам ли си ги родил или са резултат от възпитание и личен пример?
      Може и да е учудващо, но едва като започнах да пиша в тая тема,започнах да се замислям по-сериозно за тия неща.И като си избистрих знанията по тия въпроси установих,че съвпадат на 100 процента с житието на познати двойки,а и като се върна в минали връзки установих,че вината си е била изцяло моя, щото не съм бил достатъчно властен.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

        Кой говори за просташки и грубо. Ако не се държиш с жена доминантно и решително, край с уважението - и после тутакси край с всичко възможно във връзката с нея. И сега за да не ми обясниш че "доминантно" означава да я командваш - не, означава да знаеш какво искаш и как да го постигнеш. Да знаеш като пита "къде ще вечеряме" - кой ресторант, а не "ама на теб какво ти се яде, на теб къде ти се ходи". Затова се оплакват масово мъжете как на жената никога не й било ясно какво иска. Иска ти да вземеш поне в някои ситуации водеща роля и да си мъж. А не да й се усукваш и да се чудиш как точно-ама-точно да угодиш, че да е доволна. Е баш тогава няма да е доволна.
        Абсолютно вярно. Всички мои приятели, които се разведоха угаждаха прекалено на жените си.В резултат те изгубиха уважението си към тях.И браковете им пропаднаха.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

          После ако е трудно минаването през вратата да се знае, че е заради рогата.
          Интересно ми е, тези теории сам ли си ги родил или са резултат от възпитание и личен пример?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

            Кой говори за просташки и грубо. Ако не се държиш с жена доминантно и решително, край с уважението - и после тутакси край с всичко възможно във връзката с нея. И сега за да не ми обясниш че "доминантно" означава да я командваш - не, означава да знаеш какво искаш и как да го постигнеш. Да знаеш като пита "къде ще вечеряме" - кой ресторант, а не "ама на теб какво ти се яде, на теб къде ти се ходи". Затова се оплакват масово мъжете как на жената никога не й било ясно какво иска. Иска ти да вземеш поне в някои ситуации водеща роля и да си мъж. А не да й се усукваш и да се чудиш как точно-ама-точно да угодиш, че да е доволна. Е баш тогава няма да е доволна.
            Така като те чета, излиза, че от всички пълноправни и непълноправни членове на домочадието, най-доминантно е проклетото псе. По-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието е без претенции, за по-клощавата 1/3-та пълноправен член на домочадието е без значение какво ще сложа на масата, само добитъкът си рита паничката с гранулите и после половин час ги събираме от паркета.
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

              Когато съвременната жена зададе такъв въпрос, означава, че трябва да наметнеш престилката и да сготвиш нещо, докато тя си цъка на телефона.
              После ако е трудно минаването през вратата да се знае, че е заради рогата.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                Когато съвременната жена зададе такъв въпрос, означава, че трябва да наметнеш престилката и да сготвиш нещо, докато тя си цъка на телефона.
                Не бива да си толкова краен! Цъкаме на телефона, за да поръчаме най-вкусната храна, която може да бъде доставена в къщи.
                Наздраве!

                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                  Кой говори за просташки и грубо. Ако не се държиш с жена доминантно и решително, край с уважението - и после тутакси край с всичко възможно във връзката с нея. И сега за да не ми обясниш че "доминантно" означава да я командваш - не, означава да знаеш какво искаш и как да го постигнеш. Да знаеш като пита "къде ще вечеряме" - кой ресторант, а не "ама на теб какво ти се яде, на теб къде ти се ходи". Затова се оплакват масово мъжете как на жената никога не й било ясно какво иска. Иска ти да вземеш поне в някои ситуации водеща роля и да си мъж. А не да й се усукваш и да се чудиш как точно-ама-точно да угодиш, че да е доволна. Е баш тогава няма да е доволна.
                  Когато съвременната жена зададе такъв въпрос, означава, че трябва да наметнеш престилката и да сготвиш нещо, докато тя си цъка на телефона.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                    Добро утро,

                    да Ви кажа, че ако се държиш просташки с една жена и грубо, нещата много бързо ще приключат (а може и никога да не започнат).

                    Това не ви е социалистическата жена, която си трае, подсмърча и преглъща.
                    Кой говори за просташки и грубо. Ако не се държиш с жена доминантно и решително, край с уважението - и после тутакси край с всичко възможно във връзката с нея. И сега за да не ми обясниш че "доминантно" означава да я командваш - не, означава да знаеш какво искаш и как да го постигнеш. Да знаеш като пита "къде ще вечеряме" - кой ресторант, а не "ама на теб какво ти се яде, на теб къде ти се ходи". Затова се оплакват масово мъжете как на жената никога не й било ясно какво иска. Иска ти да вземеш поне в някои ситуации водеща роля и да си мъж. А не да й се усукваш и да се чудиш как точно-ама-точно да угодиш, че да е доволна. Е баш тогава няма да е доволна.

                    Коментар


                    • Добро утро,

                      да Ви кажа, че ако се държиш просташки с една жена и грубо, нещата много бързо ще приключат (а може и никога да не започнат).

                      Това не ви е социалистическата жена, която си трае, подсмърча и преглъща.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Lelq2 Разгледай мнение

                        "...Страхът е изпълнен с условия. По пътеката на страха, аз те обичам, ако ми позволиш да те контролирам, ако си добър с мен, ако отговаряш на образа, който съм ти създал...."

                        Любовта е безусловна !
                        Това е за висши човешки същества и отношения , "сам е той като овца сред стадо вълци" ! Междуполовите взаимоотношения са белязани от инстинкта и от непреработените от детството страхове , малцина са стигнали до края на пътя но не като край а като осмисляне и смисъл .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                          Не е само с жените това но изводите са ти правилни а Българският лаф относно унисекс ситуацията е "бий да те уважават" .Сега въпроса е ,че за да е успешно това и момата да налапа възицата то момъка трябва да носи стойност за нея една от една страна но по важното е да е убедителен, щото както знаеш момата през иглени уши ще го прекара за да види колко и дали е истински ....
                          ПП Относно литването , не се заричай ,щото дявола си няма работа ,принципно ....
                          "...Страхът е изпълнен с условия. По пътеката на страха, аз те обичам, ако ми позволиш да те контролирам, ако си добър с мен, ако отговаряш на образа, който съм ти създал...."

                          Любовта е безусловна !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                            Не съм момче вече, чичка съм, и по моми не мога да "литна" в никаква ситуация повече, та ми е лесно да проверявам достоветността на поведенческите хипотези. Проверявал съм ги като млад от грешната посока и съм се убедил че са верни. Сега и от другата посока се потвърждават. Жените, да ме прощават, нещо са свързани погрешно, колкото по-добре се държиш с тях, толкова по-лошо получаваш, както и обратното важи в немалка степен. Странно ми е че не го осъзнават - или се преструват че не е вярно. Още при първите ми по-продължителни връзки с момичета преди 30 години го бях забелязал, но ми се виждаше толкова абсурдно, че реших че нещо си въобразявам. И няма спасение всъщност, дори да го осъзнават, това е природата им, не могат да се накарат да работят по друг начин.
                            Не е само с жените това но изводите са ти правилни а Българският лаф относно унисекс ситуацията е "бий да те уважават" .Сега въпроса е ,че за да е успешно това и момата да налапа възицата то момъка трябва да носи стойност за нея една от една страна но по важното е да е убедителен, щото както знаеш момата през иглени уши ще го прекара за да види колко и дали е истински ....
                            ПП Относно литването , не се заричай ,щото дявола си няма работа ,принципно ....
                            Last edited by pa4anga; 25.06.2023, 20:58.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                              Така де , ама това не се връзва с личния ти образ представен тука , и безоблачното ти съжителство с г-жата . То в момента има някакъв тренд , по нета и много момчета правят копи и пейст . Но като ги вкараш в няколко ситуации а недай си боже да "литнат" по някоя мома и сгъват краката като първолаци .
                              Не съм момче вече, чичка съм, и по моми не мога да "литна" в никаква ситуация повече, та ми е лесно да проверявам достоветността на поведенческите хипотези. Проверявал съм ги като млад от грешната посока и съм се убедил че са верни. Сега и от другата посока се потвърждават. Жените, да ме прощават, нещо са свързани погрешно, колкото по-добре се държиш с тях, толкова по-лошо получаваш, както и обратното важи в немалка степен. Странно ми е че не го осъзнават - или се преструват че не е вярно. Още при първите ми по-продължителни връзки с момичета преди 30 години го бях забелязал, но ми се виждаше толкова абсурдно, че реших че нещо си въобразявам. И няма спасение всъщност, дори да го осъзнават, това е природата им, не могат да се накарат да работят по друг начин.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                                Ако следиш дискусията в тая тема ще видиш абсолютно същата ситуация. И аз пиша същите неща, които казва един от мъжете във видеото и жените скачат веднага да ме опровергават както него.
                                А действителността е съвсем различна от това, което твърдят,че искат жените.
                                Така де , ама това не се връзва с личния ти образ представен тука , и безоблачното ти съжителство с г-жата . То в момента има някакъв тренд , по нета и много момчета правят копи и пейст . Но като ги вкараш в няколко ситуации а недай си боже да "литнат" по някоя мома и сгъват краката като първолаци .

                                Коментар

                                Working...
                                X