IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    Да ти припомня ли защо Чаената чаша не пише вече???

    Просто няма сгодни жени в момента и много готини мъже са непридружени, вкл. моя случаи.
    Самооценката винаги , ама винаги трябва да е поне на база резултати !!! Та Алфа Ромео нефелен си , браТче !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

      И пълни глупости пак ми приказваш. Много подценяваш ти хората.
      Поне в 99 процента от случаите децата на българките в чужбина при смесени бракове се идентифицират с националността на бащата. И губят връзка с България, а техните деца вече напълно се чувстват испанци,англичани и така нататък. Даже и се надуват патките с новите си небългарски фамилии.

      Коментар


      • Що бе и за тея с чужденците има лек.
        Имам един приятел с бизнес по морето като му омръзнаха Рускините и там тадява.
        Се преименуваше на Ричард за да звучи по аристократично.
        С доста добър английски Забиваше некоя пияна Българка и до до час два , вече беше я опраскал я хотела я на плажа.

        Иначе ,другото което също вървеше през гладните 90-те.

        ,,Българин с бизнес в чужбина търси запознаство,,

        Ем богат ,ем в чужбина , ем наше момче.
        Last edited by Майстора233; 21.06.2023, 14:51.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          ко?
          няма такова нещо
          Има има

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

            Разликата е,че децата на тая "циганка",внуците и така нататък ще са българи.Докато децата на българките в чужбина ще са испанци,немци, италианци и така нататък.
            И да си ме чула аз да се оплаквам за нещо и да обвинявам други хора за положението си и евентуални неуспехи?
            И пълни глупости пак ми приказваш. Много подценяваш ти хората.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

              В "Баш майстора на море" баш майстора викаше"И да не се изложим пред чужденците ".Едно лято като студент работех като преводач на един белгийски фермер.Човека си беше див селянин, нито се обличаше както трябва, нито обноски имаше. Обаче навсякъде го посрещаха като цар,в кафенетата и ресторантите го черпеха,в магазините му правеха отстъпка, даже полицаите не го глобяваха.А колко мастии прекара си е направо за роман.
              За съжаление такъв е манталитета чуждопоклоннически,а на жените в България в пъти повече.
              Проф. Стоянович наскоро разказа, че в България все чакаме някой да дойде да ни оправи и обикновено идва не този, който трябва.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                национална слабост ни е и не е от сега
                имаше един български филм, но не се сещам името
                съм запомнил една сцена, дето 4-5 мъже седят на една маса в някакво заведение
                и щом се появи жена, почваха всички заедно да се правят, че говорят някакви чужди езици
                В "Баш майстора на море" баш майстора викаше"И да не се изложим пред чужденците ".Едно лято като студент работех като преводач на един белгийски фермер.Човека си беше див селянин, нито се обличаше както трябва, нито обноски имаше. Обаче навсякъде го посрещаха като цар,в кафенетата и ресторантите го черпеха,в магазините му правеха отстъпка, даже полицаите не го глобяваха.А колко мастии прекара си е направо за роман.
                За съжаление такъв е манталитета чуждопоклоннически,а на жените в България в пъти повече.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                  "Любовното лято на един льохман"
                  мерси
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    национална слабост ни е и не е от сега
                    имаше един български филм, но не се сещам името
                    съм запомнил една сцена, дето 4-5 мъже седят на една маса в някакво заведение
                    и щом се появи жена, почваха всички заедно да се правят, че говорят някакви чужди езици
                    "Любовното лято на един льохман"

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                      И потомък на Луи 14-и да е няма никакво значение. Да не е нещо повече от българите ,та да му се възхищаваме,че бил"чистокръвен парижанин"?
                      Ама някои българки са готови веднага да се одупят на някой чужденец.Веднъж пред една дискотека един чужденец на английски език ме попита да го упътя и аз също на английски му отговорих.И две патки чули, че говоря на английски и почнаха да ми се хилят и едната вика на другата"Тоя е чужденец ".Викам си щом сте готови да се дупите на чужденци няма проблем. Представих се ,че съм белгиец и още същата вечер едната яздеше белгийският жребец. Естествено не продължих връзката с нея, щото такива чуждопоклонички са ми само за по веднъж и дотам.
                      национална слабост ни е и не е от сега
                      имаше един български филм, но не се сещам името
                      съм запомнил една сцена, дето 4-5 мъже седят на една маса в някакво заведение
                      и щом се появи жена, почваха всички заедно да се правят, че говорят някакви чужди езици
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        да бее, ква е тая работта
                        разбирам да е чистокръвен българин,
                        а то някакво франсе, кръстоска някаква с алжирци и черни африкани
                        ай сиктир от тука
                        още не можем да се отървем от тая нагласа, щом е 'чужденец" начи е връх на джанката
                        И потомък на Луи 14-и да е няма никакво значение. Да не е нещо повече от българите ,та да му се възхищаваме,че бил"чистокръвен парижанин"?
                        Ама някои българки са готови веднага да се одупят на някой чужденец.Веднъж пред една дискотека един чужденец на английски език ме попита да го упътя и аз също на английски му отговорих.И две патки чули, че говоря на английски и почнаха да ми се хилят и едната вика на другата"Тоя е чужденец ".Викам си щом сте готови да се дупите на чужденци няма проблем. Представих се ,че съм белгиец и още същата вечер едната яздеше белгийският жребец. Естествено не продължих връзката с нея, щото такива чуждопоклонички са ми само за по веднъж и дотам.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                          и аз като бях младичък имах една колежка, хубаво момиче, русо, бяло с добра фигура и маниери
                          но някой ѝ втълпил, че не може да се жени за българин и висеше по цял ден в чатовете
                          сума ти "французи" от алжир и мароко, "американци" от латинска америка, "англичани" от индия и пакистан ѝ идваха на гости, да се "опознаят". опознаваха я и си заминаваха.
                          а тук имаше голям избор, но не, чужденец трябва да е

                          жената вече поизперкала още кукува сама, че и чужденци вече няма

                          Вероятно си с няколко години по-голям от мен и си следвал 1995-1999 г,

                          Тая твойта колежка е приемала всякакви утрепки, както и моите колежки,

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            Дори преди 20 г, когато бях младичък, колежките ми гледаха да се махнат от България по примера на Арана.

                            и аз като бях младичък имах една колежка, хубаво момиче, русо, бяло с добра фигура и маниери
                            но някой ѝ втълпил, че не може да се жени за българин и висеше по цял ден в чатовете
                            сума ти "французи" от алжир и мароко, "американци" от латинска америка, "англичани" от индия и пакистан ѝ идваха на гости, да се "опознаят". опознаваха я и си заминаваха.
                            а тук имаше голям избор, но не, чужденец трябва да е

                            жената вече поизперкала още кукува сама, че и чужденци вече няма
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                              И аз запалих.Знаеш,че са ми "любимци" такива, които плюят по България и българите.
                              Бил чистокръвен парижанин и дай затова да му лижем задника.
                              Имайте самочувствие като българи.
                              да бее, ква е тая работта
                              разбирам да е чистокръвен българин,
                              а то някакво франсе, кръстоска някаква с алжирци и черни африкани
                              ай сиктир от тука
                              още не можем да се отървем от тая нагласа, щом е 'чужденец" начи е връх на джанката
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                                Хахаха-все едно някой насила ви кара да се омъжвате за педровци,хорхета,хансове и джонове.
                                Ей сега ще си вържа черна панделка,че си се омъжила за испанец.
                                Дори преди 20 г, когато бях младичък, колежките ми гледаха да се махнат от България по примера на Арана.

                                Коментар

                                Working...
                                X