IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Аха, ясно. Ти явно си учил генетика, щом толкова разбираш от гени
    Всъщност, и аз съм учила генетика, една от малкото четворки в студентските ми книжки, но там за поведенчески модели въобще не иде реч.
    Поведението се изучава от психологията. То зависи от социалните норми в обществото, които в определен момент се явяват точно като регулатор на това поведение.
    Наздраве,!
    Това е част от женската психика,ама жените реагират по сходен начин независимо от раса,етнос, образование,социално и обществено положение. Дон Жуан и Казанова навсякъде биха имали успех сред жените (изключвам естествено някои ислямски държави, където жените са забулени и нямат право да разговарят с мъже).Така че явно им е вродено подобно поведение. Дали е чрез гените или по друг начин не ме интересува, аз съм практик,а не теоретик.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

      Бъркаш двете неща. Един мъж се грижи за семейството си и без да слага престилка,готви,чисти и пере.Грижи се като осигури дом,финанси,придвижване с автомобил (моята жена се качва на автобус веднъж седмично, когато просто нямам възможност да я карам, въпреки че спирката е на 50 метра от нас),закрила,взема тежки решения и така нататък.
      Вие се жените за путьовци,пък после ревете,че нямало мъже. Нашите деди да не са слагали престилки?
      А за ония смешници с татуировките сме на едно мнение. Те само имитират мъжественост.
      Аз пък кога съм ти ревала на тебе, че няма мъже? Описаният от теб модел на “грижа” може да те утройва, но може да не устройва другите. Само вметвам. Което не превръща другите мъже автоматично в “мухльовци”.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

        Ами щото тия предпочитания са закодирани в гените на всеки мъж и жена.В резултат на стотици хиляди, дори милиони години еволюция.
        Не случайно мъже,които знаят какво искат жените имат огромни сексуални успехи, а тия,които не знаят нямат.Или се задоволяват с жени,които не отговарят на критериите им.
        И по себе си съдя-до един момент не ми вървеше много с жените. След това наблюдавах как се държат свалячите,смених тактиката и ми потръгна.
        А сега вече съм професор в тая област ,ама тъй като съм женен, не ми е чак от такава полза.Иска ми се тия знания да ги имах като бях на 20-25 години. А пък и нямам синове, на които да ги предам.
        Аха, ясно. Ти явно си учил генетика, щом толкова разбираш от гени
        Всъщност, и аз съм учила генетика, една от малкото четворки в студентските ми книжки, но там за поведенчески модели въобще не иде реч.
        Поведението се изучава от психологията. То зависи от социалните норми в обществото, които в определен момент се явяват точно като регулатор на това поведение.
        Наздраве,!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

          Виж тук как сам си отговорил на въпроса защо вземат “мухльо”. Само дето не вземат мухльо, а вземат достатъчно зрял мъж, който е способен да мисли и за семейството си освен за външния си вид и собствения си инфантилен егоизъм.
          Бъркаш двете неща. Един мъж се грижи за семейството си и без да слага престилка,готви,чисти и пере.Грижи се като осигури дом,финанси,придвижване с автомобил (моята жена се качва на автобус веднъж седмично, когато просто нямам възможност да я карам, въпреки че спирката е на 50 метра от нас),закрила,взема тежки решения и така нататък.
          Вие се жените за путьовци,пък после ревете,че нямало мъже. Нашите деди да не са слагали престилки?
          А за ония смешници с татуировките сме на едно мнение. Те само имитират мъжественост.
          Last edited by Vergil1975; 20.06.2023, 15:52.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Пусни си го в гугъл.

            Според мен, ти и Кайзен също сте алфа, Млади и готини лъвчета.
            Далеч съм от алфа аз. Ако бях такъв наистина, отдавна да съм си пробил път и да съм наредил нещата, така както на мен ми се ще.

            На приятелката ми бащата (бивша мутра), много хубаво го каза на едно от напиванията ни. - Няма как човек да е винаги като питбул и да ръфа наред. Затова трябва да е като немската овчарка - да знае кога да хапе и кога да върти опашка. Така се изгражда респект, дори пред тези над теб.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

              Евгич, откога стана толкова краен? Дай пример за алфа мъжкар.
              Пусни си го в гугъл.

              Според мен, ти и Кайзен също сте алфа, Млади и готини лъвчета.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                А бе не мога да разбера откога комплексар, стана синоним на мъжкар. И тея приказки, че мъжа трябвало да гледа първо собствения си гъз. Майко мила...добре, че такива мъже не са расли преди 150г., че още щяхме да сме под турско робство.

                Мъжът е човека на фронта, който ИМА избор - дали да поеме отговорност за действията си, или да се върти като фурнаджийска лопата, без да пада по гръб.

                П.С. Бради, мради, бицепси и всеки вид "прууф", които крещят - вижте ме, мязам на мъж отвънка не важат.
                Откакто всички затъпяха неимоверно, спряха на четат книги и предпочетоха да си татуират дори миглите и да се напомпат със силикон/стероиди.

                Тъжна масова картинка.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  Виж тук как сам си отговорил на въпроса защо вземат “мухльо”. Само дето не вземат мухльо, а вземат достатъчно зрял мъж, койотл еспособен да мисли и за семейството си освен за външния си вид и собствения си инфантилен егоизъм.
                  А бе не мога да разбера откога комплексар, стана синоним на мъжкар. И тея приказки, че мъжа трябвало да гледа първо собствения си гъз. Майко мила...добре, че такива мъже не са расли преди 150г., че още щяхме да сме под турско робство.

                  Мъжът е човека на фронта, който ИМА избор - дали да поеме отговорност за действията си, или да се върти като фурнаджийска лопата, без да пада по гръб.

                  П.С. Бради, мради, бицепси и всеки вид "прууф", които крещят - вижте ме, мязам на мъж отвънка не важат.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                    Всичко е много относително.

                    И аз познавам алфа мъжкари, които са сами като мен. А разни Путьовци са семейни и деца имат. Явно майките набиват в главата на дъщерите си: "Вземи си мухльо, да го командваш", "Не ти трябва алфа мъжкар, само проблеми ще имаш с него" и т.н.

                    Отделно, мъж с голямо его (познавам един такъв), който поставя себе си на първи план, няма как да се грижи за семейство и трудно ще задържи жена.

                    И накрая, жените имат странни критерии за харесване, които са различни от това, което аз и Миродес мислим,
                    Евгич, откога стана толкова краен? Дай пример за алфа мъжкар.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                      Всичко е много относително.

                      И аз познавам алфа мъжкари, които са сами като мен. А разни Путьовци са семейни и деца имат. Явно майките набиват в главата на дъщерите си: "Вземи си мухльо, да го командваш", "Не ти трябва алфа мъжкар, само проблеми ще имаш с него" и т.н.

                      Отделно, мъж с голямо его (познавам един такъв), който поставя себе си на първи план, няма как да се грижи за семейство и трудно ще задържи жена.

                      И накрая, жените имат странни критерии за харесване, които са различни от това, което аз и Миродес мислим,
                      Виж тук как сам си отговорил на въпроса защо вземат “мухльо”. Само дето не вземат мухльо, а вземат достатъчно зрял мъж, който е способен да мисли и за семейството си освен за външния си вид и собствения си инфантилен егоизъм.
                      Last edited by Arana; 20.06.2023, 15:12.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        И моето мнение е като това Дюри.
                        На мен ми е интересно друго - ти непрекъснато пишеш в своите коментари какво харесват и какво не харесват жените. И приписваш това на всички представителки на нежния пол.
                        В момента, в който някоя от нас изкаже мнение, веднага викваш, че това си е наше, субективно.
                        Що така ти можеш да обобщаващ, а ние, дамите - не!?
                        Наздраве!
                        Ами щото тия предпочитания са закодирани в гените на всеки мъж и жена.В резултат на стотици хиляди, дори милиони години еволюция.
                        Не случайно мъже,които знаят какво искат жените имат огромни сексуални успехи, а тия,които не знаят нямат.Или се задоволяват с жени,които не отговарят на критериите им.
                        И по себе си съдя-до един момент не ми вървеше много с жените. След това наблюдавах как се държат свалячите,смених тактиката и ми потръгна.
                        А сега вече съм професор в тая област ,ама тъй като съм женен, не ми е чак от такава полза.Иска ми се тия знания да ги имах като бях на 20-25 години. А пък и нямам синове, на които да ги предам.
                        Last edited by Vergil1975; 20.06.2023, 14:29.

                        Коментар


                        • Всичко е много относително.

                          И аз познавам алфа мъжкари, които са сами като мен. А разни Путьовци са семейни и деца имат. Явно майките набиват в главата на дъщерите си: "Вземи си мухльо, да го командваш", "Не ти трябва алфа мъжкар, само проблеми ще имаш с него" и т.н.

                          Отделно, мъж с голямо его (познавам един такъв), който поставя себе си на първи план, няма как да се грижи за семейство и трудно ще задържи жена.

                          И накрая, жените имат странни критерии за харесване, които са различни от това, което аз и Миродес мислим,

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                            Това си е твое мнение. Не го приписвай на всички жени.
                            Друг въпрос е дали си искрена.
                            Колкото до ергените-първото предаване изобщо не го й гледах и не мога да взема отношение, но от познати жени разбрах,че не са във възторг от ерген номер 2.
                            И моето мнение е като това Дюри.
                            На мен ми е интересно друго - ти непрекъснато пишеш в своите коментари какво харесват и какво не харесват жените. И приписваш това на всички представителки на нежния пол.
                            В момента, в който някоя от нас изкаже мнение, веднага викваш, че това си е наше, субективно.
                            Що така ти можеш да обобщаващ, а ние, дамите - не!?
                            Наздраве!
                            Last edited by tnm; 20.06.2023, 13:35.
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                              Не
                              Щото ми е интересно дали имат уважение към себе си тия жени,които поставят на първо място парите на един мъж?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                                А жени златотърсачки в приятелската ти листа ли са?
                                Не

                                Коментар

                                Working...
                                X