IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

    Имам предвид целта на предаването. Иначе доста женствен ми се видя тоя ерген.Трябваше някой по мъжкар да изберат.
    Мире, ако от твоето решение зависи коя да вземе 100те бона, ще ги строиш ли всичките за тест драйв?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

      На един приятел се случи подобна история. Сваляше го дъщерята на една негова връстница.Ама той е по-особен та нито дъщерята оправи,нито майката.Постоянно му се натискат готини жени,а той си трае.
      Може би харесва готини мъже

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

        Ох!той и той беше един “ерген” ама нейсе … добре че малко го поострогаха накрая…
        Имам предвид целта на предаването. Иначе доста женствен ми се видя тоя ерген.Трябваше някой по мъжкар да изберат.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          аз в мирко съмнения нямам
          само малко е претенциозен
          но ако тъщите са в ранните си 40 и са добре запазени
          те самите ще разберат, че са попаднали в рая
          На един приятел се случи подобна история. Сваляше го дъщерята на една негова връстница.Ама той е по-особен та нито дъщерята оправи,нито майката.Постоянно му се натискат готини жени,а той си трае.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

            И какво като е мила?Ергенът си търси жена,не събеседница.
            Ох!той и той беше един “ерген” ама нейсе … добре че малко го поострогаха накрая…

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

              Много мило момиче, ей ама си радикален.
              И какво като е мила?Ергенът си търси жена,не събеседница.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Тцъ! Не може да е чак толкова ведър и непукист. Това са 40 огнедишащи дракона на едно място.
                Наздраве!
                аз в мирко съмнения нямам
                само малко е претенциозен
                но ако тъщите са в ранните си 40 и са добре запазени
                те самите ще разберат, че са попаднали в рая
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                  С моята тъща имам прекрасни отношения.Както и майка ми със съпругът на сестра ми.
                  Народът го е казал:
                  Зет като мед, до обед,
                  Сина като пелин, до "амин".
                  Толкова за прекрасните взаимоотношения.
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    не връзвай кусур на човека
                    може заедно с баба миковица да пишат от тоя профил
                    освен това, как да те напцува, като скачаш на бой

                    Не съм установил колегата да ми е скачал на бой... ("боят" в нета предизвиква само иронични усмивки)...

                    Той говореше, че няма да търпи фриволно отношение от страна на бъдещите си зетьове (поне аз така изтълкувах поредното му "ПОДскачане" и налагане на неговите "единствено правилни" изводи за живота и - конкретно - за отношенията с дамския състав - при пълно и безпрекословно подчинение към него, самият... в харема МУ, където има правото да инициира свои правила.)..

                    Не страдам от раздвояване на личността. От тоя профил пиша само аз и - след като децата ми получиха образование, създадоха свои семейства и се установиха в чужбина - живея (щастливо) сам... Имам своите основания за това.

                    Гостувал съм на децата ми и помагам, както- и когато преценя, че мога да го правя.

                    Това е най-обикновено осветляване на казус, който създава въпросителни, за да уверя колегите тук, че няма външна намеса в моите постове. (като изключим винаги справедливата и навременна намеса на модерацията на форума, която прави корекции, съобразно правилата на форума)



                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Хайде, сега ..., ще се обиждаме. Че какво ни е лошо на сочните дами!? Само разпалваме мъжките фантазии, докато първата мисъл когато видиш анорксичка е да я заведеш до близката баничарница и да й купиш една баничка с голяма боза.
                      Наздраве!
                      За всеки влак си има пътници.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                        Недей,че ще повърна.Тоя глиган защо изобщо са я допуснали до играта.И ако бях като ергенът първо нея щях да изгоня.
                        Много мило момиче, ей ама си радикален.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                          Ми казват, че били страстни бе Мире. Тез бонусни жени. Аз например харесах Пам от втория ерген.
                          Недей,че ще повърна.Тоя глиган защо изобщо са я допуснали до играта.И ако бях като ергенът първо нея щях да изгоня.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                            Имал съм такива случаи. Веднъж се запознах с една мадама в сайт за запознанства от София. И отивам на среща обаче оная излезе с 30 килограма по-дебела от снимката. Ама вика,че била запазила места в един нощен клуб и щяла да дойде приятелката й.Викам си ,че другата може и да става.Ама дойде никакъв Франкенщайн полумъж.И аз в шах със свиня и Франкенщайн.Както и да е кефих се на музиката и си тръгнах, въпреки че дебелата искаше да спя у тях.
                            Хайде, сега ..., ще се обиждаме. Че какво ни е лошо на сочните дами!? Само разпалваме мъжките фантазии, докато първата мисъл когато видиш анорксичка е да я заведеш до близката баничарница и да й купиш една баничка с голяма боза.
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                              Поне да се беше направила,че не яде.А тя в ресторанта изяде два пъти колкото мен,а аз тогава бях като биче и се хранех доста обилно.
                              Ми казват, че били страстни бе Мире. Тез бонусни жени. Аз например харесах Пам от втория ерген.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Тцъ! Не може да е чак толкова ведър и непукист. Това са 40 огнедишащи дракона на едно място.
                                Наздраве!
                                С моята тъща имам прекрасни отношения.Както и майка ми със съпругът на сестра ми.

                                Коментар

                                Working...
                                X