IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    Те бяха 2 жени. Закъсняха за самолета. Държаха се отворено и арогантно със стуардесите. Тази до мен беше малко като мулатка, с екзотична визия, със сплетена коса като негърка. Самият им невербален език говореше, че са готови да задоволят всеки годен мъж "Ела, плати си и ще те обслужа".
    Вероятно задоволяват самотни германци, но не в ниския сегмент.

    Между другото, приятелките ми (и колежки) си ме харесват, прегръщат ме, целуват ме и имат хубаво мнение за мен. Така че жените си ме харесват, с изключение на меркантилните кучки.
    Дано не прозвучи грубо, ама ... ,ами че те не виждат мъжа в теб, бре!!! Ти да не си някоя плюшена панда!?
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение

      аз не им позволявам такива волности.
      Oхххх абе спри се бе човек хахаха

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        Ако имах нахакани приятели, да се виждаме по питие и после да ходим заедно (по мъжки), щях да ходя.
        Ми иди първия/първите пъти сам, хем ще видиш обстановката и ще свикнеш с нея. Даже подчертано сам бъди, не търси активно, а просто си присъствай и си прави личния кеф.
        Може и да почерпиш без никакви ангажименти и търсения, просто за удоволствието от черпенето, някоя дама, която оценяваш за приятна. Ще й кажеш, че точно за това я черпиш, защото ти е приятна, и нищо повече.

        След това, ако още не са те нападнали, може да се сприятелиш с някои такива нахакани мъже, просто като местни добри познати, а закачките и скачванията между две компании, мъжка и женска, някак си по-весело и по-лесно стават.

        Подготви така нещата и себе си.
        От първия път не става, пък и не би било толкова весело. Основното е да си там за кефа си, или така поне да изглеждаш, а не само с цел свалка, като едното не изключва другото.
        Каквото и да стане, не си на минус.
        А и там не ядат хора, споко.
        Last edited by R1a1; 17.06.2020, 11:43.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

          Сакън, тогава щеше да пуска темата "Как да се отърва от жената", че и същото количество съвети щеше да получи

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Предимно го правят на рожденни дни, но една жена не би го правила, ако не харесва мъжа или той е с лоша хигиена.


            Ти си семеен все пак и шеф. Как е положението с наемателите, има ли пълна заетост?
            от къде дойде тази информация?

            има текучество при наемателите. и по-дълъг срок за намиране на нови.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение

              аз не им позволявам такива волности.
              Предимно го правят на рожденни дни, но една жена не би го правила, ако не харесва мъжа или той е с лоша хигиена.


              Ти си семеен все пак и шеф. Как е положението с наемателите, има ли пълна заетост?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                Ако имах нахакани приятели, да се виждаме по питие и после да ходим заедно (по мъжки), щях да ходя.
                Как да го разбираме това? Оферта ли ни правиш? Значи ние и ти излизаме, отиваме някъде например в пиано бар, ти си избираш една мадама, посочваш ни я, ние я сваляме по нашите си начини и ти я водим у вас. От теб само клатенето, така ли? А ние какво хващаме от цялата тази работа? Или само сме си направили една тренировка дали още вървим?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Те бяха 2 жени. Закъсняха за самолета. Държаха се отворено и арогантно със стуардесите. Тази до мен беше малко като мулатка, с екзотична визия, със сплетена коса като негърка. Самият им невербален език говореше, че са готови да задоволят всеки годен мъж "Ела, плати си и ще те обслужа".
                  Вероятно задоволяват самотни германци, но не в ниския сегмент.

                  Между другото, приятелките ми (и колежки) си ме харесват, прегръщат ме, целуват ме и имат хубаво мнение за мен. Така че жените си ме харесват, с изключение на меркантилните кучки.
                  аз не им позволявам такива волности.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    Те бяха 2 жени. Закъсняха за самолета. Държаха се отворено и арогантно със стуардесите. Тази до мен беше малко като мулатка, с екзотична визия, със сплетена коса като негърка. Самият им невербален език говореше, че са готови да задоволят всеки годен мъж "Ела, плати си и ще те обслужа".
                    Вероятно задоволяват самотни германци, но не в ниския сегмент.

                    Между другото, приятелките ми (и колежки) си ме харесват, прегръщат ме, целуват ме и имат хубаво мнение за мен. Така че жените си ме харесват, с изключение на меркантилните кучки.
                    Малко ти трябва: само да убедиш ония, които те целуват да продължите целувките на подходящото място...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                      Сакън, тогава щеше да пуска темата "Как да се отърва от жената", че и същото количество съвети щеше да получи
                      Съветите щяха да са от дамите...

                      Това навежда на мисълта, дали не е време Евго да пусне точно такава тема...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от The Matrix Разгледай мнение

                        Айде, сега, имали курвенско излъчване На какви да ти приличат, на монахини ли? С тях няма да четеш книги, я Ти нали искаш и търсиш як секс за еднократна употреба без задръжки и обвързвания? Ми тогава ще си платиш за кефа и масрафа, а то кеф цена няма, да знаеш от нас И още - за теб се отнася дето искаш да получиш нещо срещу нищо. Желязната лейди Маргарет Тачър го е казала : "Безплатно е само сиренето в капана за мишки"

                        THE MATRIX
                        Ако имах нахакани приятели, да се виждаме по питие и после да ходим заедно (по мъжки), щях да ходя.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                          Раздуй малко, че не разбирам какво казваш! Това е важно!

                          До мен, в самолета от Цюрих седна една красива дама, но на мен изобщо не ми дойде на ум да я квалифицирам като "такава" дама..., а пътуването беше много готино, въпреки неговата краткост: за нула време видяхме Витоша и самолетчето вече се снишаваше...
                          Те бяха 2 жени. Закъсняха за самолета. Държаха се отворено и арогантно със стуардесите. Тази до мен беше малко като мулатка, с екзотична визия, със сплетена коса като негърка. Самият им невербален език говореше, че са готови да задоволят всеки годен мъж "Ела, плати си и ще те обслужа".
                          Вероятно задоволяват самотни германци, но не в ниския сегмент.

                          Между другото, приятелките ми (и колежки) си ме харесват, прегръщат ме, целуват ме и имат хубаво мнение за мен. Така че жените си ме харесват, с изключение на меркантилните кучки.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от The Matrix Разгледай мнение
                            Красивата жена е сред най-сполучливите и приятни продукти на еволюцията

                            THE MATRIX
                            ...но по-често е НЕсполучлив продукт за съжителствоТО...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              В сайтовете за запознанства съм виждал много такива жени. И приятели са ми разказвали.

                              В самолета за Германия една такава седна до мен.

                              Разпознавам без проблем курвенското излъчване.
                              Айде, сега, имали курвенско излъчване На какви да ти приличат, на монахини ли? С тях няма да четеш книги, я Ти нали искаш и търсиш як секс за еднократна употреба без задръжки и обвързвания? Ми тогава ще си платиш за кефа и масрафа, а то кеф цена няма, да знаеш от нас И още - за теб се отнася дето искаш да получиш нещо срещу нищо. Желязната лейди Маргарет Тачър го е казала : "Безплатно е само сиренето в капана за мишки"

                              THE MATRIX

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                                Не се е скапало. Пуска ти съобщение, че не си изпратил пощата, ама я праща и те така. Сега, мойто мнение няма никво значение, щото аз съм тотално независима , т.е. от мен нищо не зависи
                                Това не е отговор(НО) от ваша страна...

                                Иначе, може и да могат да се изпращат съобщения, но какво би изпратил човек, щом не може нищо да напише - това е следващият въпрос...

                                Коментар

                                Working...
                                X