IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение
    И да го пусне ще се " разболеят" децата, както той си призна.
    е то нещо няма да е наред ако го изпрати с думите;
    айде миродесчо, отивай по софия да гониш повлекани
    аз тук ще премета трите етажа и ще нацепя дърва
    и му лисне едно менче вода на портата
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

      Жена му не го пуска.
      И да го пусне ще се " разболеят" децата, както той си призна.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

        Радвам се, че ироничното ми отношение към бизнеса не е останало скрито за четящите тук. То се дължи на дълбоката ми неприязън към сребролюбството. Знам, че не съм за този форум и вече съм бил разпъван на кръст и бичуван за идеите си тук. Даже имах неблагоразумието да отворя тема за благотворителност във форума Пълен провал разбира се, както и се очакваше. Жените ни са дар, който трябва да ценим и почитаме. Те са ни опора и пътеводна светлина, която ни пази от мрака, който всеки мъж спотайва в душата си. Не съм вярващ, но благодаря за поздрава. Отново се учудвам, че следваме сходен път с Него, без да сме се врекли във вярност. Ти не пишеш често тук, а аз ценя всяко конструктивно мнение, дори и да е различно и ще си позволя да те помоля за съвет. Въпреки рецесията, която вече е тук, жена ми най-после иска да имаме деца. Много хора обаче ме съветват да си търся по-млада жена за тази цел. Аз предпочитам да опитам със сегашната по ред причини част, от които съм описал в една от първите си тъпотии тук, още преди 9 месеца [1]. Какво пише в Книгите, които четеш за моя казус? Да сменям ли "старата коза" за "младо яре"? От сега ти казвам, че "хлапето" вече е избрало вместо мен, но ми е интересно да прочета и твоето мнение

        [1]


        Не намирам нищо странно във факта,че си бил само с една жена. Щом сте си паснали за какво ти е друга?Знам за няколко такива случаи.
        Но дори и с нито една да не си бил,пак не е повод човек да се срамува.Например моя чичо е останал стар ерген, защото е заживял заедно с една мадама, но се е притеснил и не е могъл да прави секс с нея.И оная патка, вместо да го предразположи му е била шута. И оттогава от страх да не се изложи така и не е бил с жена. Така че истории всякакви и е много грозно някой да стане обект на подигравка заради житейската си история.

        Коментар


        • Радвам се, че ироничното ми отношение към бизнеса не е останало скрито за четящите тук. То се дължи на дълбоката ми неприязън към сребролюбството. Знам, че не съм за този форум и вече съм бил разпъван на кръст и бичуван за идеите си тук. Даже имах неблагоразумието да отворя тема за благотворителност във форума Пълен провал разбира се, както и се очакваше. Жените ни са дар, който трябва да ценим и почитаме. Те са ни опора и пътеводна светлина, която ни пази от мрака, който всеки мъж спотайва в душата си. Не съм вярващ, но благодаря за поздрава. Отново се учудвам, че следваме сходен път с Него, без да сме се врекли във вярност. Ти не пишеш често тук, а аз ценя всяко конструктивно мнение, дори и да е различно и ще си позволя да те помоля за съвет. Въпреки рецесията, която вече е тук, жена ми най-после иска да имаме деца. Много хора обаче ме съветват да си търся по-млада жена за тази цел. Аз предпочитам да опитам със сегашната по ред причини част, от които съм описал в една от първите си тъпотии тук, още преди 9 месеца [1]. Какво пише в Книгите, които четеш за моя казус? Да сменям ли "старата коза" за "младо яре"? От сега ти казвам, че "хлапето" вече е избрало вместо мен, но ми е интересно да прочета и твоето мнение

          Имам две деца, големи вече, на 17 и 19 и като баща ти казвам, винаги си струва да имаш деца. На твое място бих побързал, излиза, че си на 46 някъде. Най-голямата опасност е да не можеш да им се радваш. Дали млада, стара, ти вече си избрал. Ако става и няма опасност за половинката ти, какво чакаш? "Рецесията..." та аз поне цял живот живея от криза в криза, комунисти, преход, инфлация, войни, да не продължавам. Правиш 1-2-3 деца и пак си чакаш да дойде по-доброто време.Една баба каза веднъж "Какво е едно дете-още една купичка вода в супата", запомнил съм го. Е, не се оказа баш така, но звучи красиво.

          P.S. Нещо обърках с цитата, сори.
          Last edited by СХП; 18.11.2022, 18:09.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от СХП Разгледай мнение

            Ceco666, чета те с удоволствие, имаш практично и иронично отношение към бизнеса, но за отношенията с жените, особено дългосрочните, си доста прав на моменти. Поздравявам теб и всички останали с откъс от Първото послание на Павел до коринтяните, мисля, че това се опитваш да изразиш:

            "Любовта е дълготърпелива, пълна с благост,
            любовта не завижда, любовта се не превъзнася,
            не се гордее, не безчинствува,
            не дири своето, не се сърди, зло не мисли,
            на неправда се не радва, а се радва на истина;

            всичко извинява, на всичко вярва,
            на всичко се надява, всичко претърпява."

            Ако някой иска да го прочете - https://www.bible.com/bg/bible/1558/1CO.13.%D0%A1%D0%98
            Радвам се, че ироничното ми отношение към бизнеса не е останало скрито за четящите тук. То се дължи на дълбоката ми неприязън към сребролюбството. Знам, че не съм за този форум и вече съм бил разпъван на кръст и бичуван за идеите си тук. Даже имах неблагоразумието да отворя тема за благотворителност във форума Пълен провал разбира се, както и се очакваше. Жените ни са дар, който трябва да ценим и почитаме. Те са ни опора и пътеводна светлина, която ни пази от мрака, който всеки мъж спотайва в душата си. Не съм вярващ, но благодаря за поздрава. Отново се учудвам, че следваме сходен път с Него, без да сме се врекли във вярност. Ти не пишеш често тук, а аз ценя всяко конструктивно мнение, дори и да е различно и ще си позволя да те помоля за съвет. Въпреки рецесията, която вече е тук, жена ми най-после иска да имаме деца. Много хора обаче ме съветват да си търся по-млада жена за тази цел. Аз предпочитам да опитам със сегашната по ред причини част, от които съм описал в една от първите си тъпотии тук, още преди 9 месеца [1]. Какво пише в Книгите, които четеш за моя казус? Да сменям ли "старата коза" за "младо яре"? От сега ти казвам, че "хлапето" вече е избрало вместо мен, но ми е интересно да прочета и твоето мнение

            [1]

            Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение
            Понеже получих на лични съобщения въпроси как така само с една, ама наистина ли, и други подобни, ще отговоря направо в темата на едро. Кой би писал неистини за себе си? Защо му е? Кого ще излъже човек ако се представя за някой друг? Само себе си! Да, бил съм само с една жена през целия си живот. Тя беше на 15. Не съм я избирал даже. Избра я един 16 годишен хлапак. Момче непокварено, с чиста душа и сърце. Е от тогава минаха 28 години. Няма го вече хлапето. То и без това беше глупаво. Мечтател и на всичкото отгоре идеалист. Балък! Аз пия хубави уискита сега, а той си броеше стотинките за кафенце. Нехранимайко! Обаче беше непокварен. Имаше чиста душа и сърце. Гледам ги сега каките - е няма да си кривя душата - арни са. С годините обаче ми се притъпиха сетивата. От шамарите и солта, които изядох. Преценката ми се замъглява. Не за правене на пари, а за избор на половинка. Ха, как смешно звучи сега - половинка. А хлапето вярваше в тези неща. Смешник! Вярваше, че хората обикалят по земята и търсят своята половинка. За да се съединят в едно цяло. За винаги. Защото истинската любов е вечна. Нали ви писах, че беше мечтател и идеалист. Жалка работа! И сега се чудя кого да слушам. Съветват ме да бодна. Да пробвам. Да разпробивам наред. Да не подбирам. Не помня вече хлапето защо я избра. Точно тази. Половинката. Но помня, че имаше добро сърце. И можеше да го слуша това сърце. А съветниците ми чуват само мъдата си. Защото сърцето им вече не говори. То е вкаменено и ледено. Не гори и няма страст. Вече 28 години сляпо се доверявам на хлапето. До сега не ме е подвело с този си избор. Да, тя не изглежда вече както някога. Нито пък аз. Но сърцето на хлапака все още се свива всеки път щом я зърна, прегърна и целуна. Всеки път, когато обикаляме софийските улици, хванати за ръце, сърцето все още усеща тръпка. Същата тръпка, по същите улици, както и тогава, когато той я целуваше. Не съдя хората, които чукат безразборно наред. Хлапето избра за мен да се отдам само на една. С цялото си сърце. И аз му се доверих. За пичовете, които вършеят - давайте момчета, плющете и за бат ви цецко!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

              Объркаха се нещата. Измислиха трийсет и кусур пола, сега ще регулират отношенията между тях. За да намалят административните разходи ги сведоха до два пола. Чудно нещо е демокрацията в стара Англия.
              аз отдавна прогнозирам обръщане на приливите …

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение
                В британското правителство трябва да има и министър, който се грижи за нуждите на мъжете, за да гарантира равенството между половете, заяви консерваторът парламентарист Ник Флечър в Камарата на общините, цитиран от ДПА.

                Според Флечър това, че има министър по въпросите на жените, но не и на мъжете, означава, че в момента "няма справедливо отношение" (към двата пола).
                Объркаха се нещата. Измислиха трийсет и кусур пола, сега ще регулират отношенията между тях. За да намалят административните разходи ги сведоха до два пола. Чудно нещо е демокрацията в стара Англия.

                Коментар


                • В британското правителство трябва да има и министър, който се грижи за нуждите на мъжете, за да гарантира равенството между половете, заяви консерваторът парламентарист Ник Флечър в Камарата на общините, цитиран от ДПА.

                  Според Флечър това, че има министър по въпросите на жените, но не и на мъжете, означава, че в момента "няма справедливо отношение" (към двата пола).
                  В британското правителство трябва да има и министър, който се грижи за нуждите на мъжете, за да гарантира равенството между половете, заяви консерваторът парламентарист Ник Флечър в Камарата на общините, цитиран от ДПА. Според Флечър това, че има министър по въпросите на жените, но не и на...
                  Last edited by Arana; 18.11.2022, 15:31.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Добре, че Кама Сутра изобилства и с други позиции, та инак ... Мани, мани, не ми се помисля
                    Наздраве, дръво!
                    Да, да, човек трябва непрекъснато да чете.
                    Наздраве!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                      Сигур освен противопехотна мина и човек да не може да те настъпи, си и като бодлива тел - не може човек и да ти се качи отгоре.
                      Наздраве!
                      Добре, че Кама Сутра изобилства и с други позиции, та инак ... Мани, мани, не ми се помисля
                      Наздраве, дръво!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Въх, вай!!! По-едрата 1/3-та знае, че тези мечти на Миро за султанат при мен не минават. Щото не са минавали на женорята от родата още по турско. Оти язе съм горда наследница на дервенджии, па те салтанат-малтанат им било през оная работа, образно казано. И Благо ич не ми е труден, дето съм по-голям егоист от него, а имам и разрешително за носене на оръжие. Карабината в изправност в касата.
                        Освен това по душевна организация съм твърде деликат, ама като ме ядосат придобивам характеристика на разлютена менада. Де викаше един писател у форума - като противопехотна мина съм, да не смее човек да ме настъпи
                        Наздраве!
                        Сигур освен противопехотна мина и човек да не може да те настъпи, си и като бодлива тел - не може човек и да ти се качи отгоре.
                        Наздраве!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                          И ниЙ така душко. Затова крия форума от моята нежна 1/2. А като не слуша, й показвам мнения на Миро, за идилията на мъжкия султанат. Ако и това не помогне, включвам тежката артилерия с Благо Джизъса. След форумната терапия е направо като изцерена. Чак не може да повярва каква е късметлийка да притежава такова мъжко съкровище

                          А наздраве!
                          Въх, вай!!! По-едрата 1/3-та знае, че тези мечти на Миро за султанат при мен не минават. Щото не са минавали на женорята от родата още по турско. Оти язе съм горда наследница на дервенджии, па те салтанат-малтанат им било през оная работа, образно казано. И Благо ич не ми е труден, дето съм по-голям егоист от него, а имам и разрешително за носене на оръжие. Карабината в изправност в касата.
                          Освен това по душевна организация съм твърде деликат, ама като ме ядосат придобивам характеристика на разлютена менада. Де викаше един писател у форума - като противопехотна мина съм, да не смее човек да ме настъпи
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                            Не ма.Тежко болен съм.Доволна ли си?
                            Не съм. Съчувствам. Още се оправям от гаден грип.

                            Айде и тоя почна да ползва “ма” лексиконя

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
                              Проверена е, и работи безотказно. Давайки предимство на думите пред мислите. Само не трябва да се увлича много, че ще стигне до една друга истина - за какво са му 30-годишни, като има синьо Жони. Те тогава може да се отсече, че нещата вече са до гроб!
                              Ами класикът го е казал!

                              Сещай се какво количество е минало и през него докато достигне до тоя извод!

                              = = =


                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                .......

                                Отделно имаме нужда от секс и искаме такава жена, която да може да ни задоволи като мъже, Както ние харесваме. ОК?

                                Хм...Ще трябвъ да потърсите, така, по специално място. Сигурно ще искате и анонимност. Няма да е евтино, но както се казва....

                                Тук една песничка от любимия в темата Семен Слепаков

                                https://www.youtube.com/watch?v=K4OA9Qof-Go

                                Нещо такова ви трябва.

                                Коментар

                                Working...
                                X