IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
    Привет,

    за да хванеш някоя мадама и за да постигнеш целта си, много често се налага да преекспонираш и да преувеличаваш, вкл. и да лъжеш. Ако си стоиш кротичко и се държиш нормално, нищо няма да стане. Трябва да казваш, че джипът е 22, че разполагаш с много пари, че ще има много дрехи и екскурзии, че вярваш в голямата любов, че си много влюбен и си готов да я изядеш с парцалите, и т.н., тогава успехът е сигурен.
    И съвсем закономерно, ще получиш насреща скромна девойка, която не се вълнува от колата и парите ти, нито от имотите и гардероба ти. Накъде си с главата?! Пожелавам ти успех! /гарантиран/

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
      Привет,

      за да хванеш някоя мадама и за да постигнеш целта си, много често се налага да преекспонираш и да преувеличаваш, вкл. и да лъжеш. Ако си стоиш кротичко и се държиш нормално, нищо няма да стане. Трябва да казваш, че джипът е 22, че разполагаш с много пари, че ще има много дрехи и екскурзии, че вярваш в голямата любов, че си много влюбен и си готов да я изядеш с парцалите, и т.н., тогава успехът е сигурен.

      Това ми го потвърди и един приятел - лошо момче. Участва във филмови продукции като статист или охрана.
      Излъчване и внушение на енергийно ниво . Лъжи колкото искаш .....ако го няма другото дикиш ще хване ама някой друг път .
      ПП Ти нали имаш редовен секс , би трябвало да го знаеш .....

      Коментар


      • Привет,

        за да хванеш някоя мадама и за да постигнеш целта си, много често се налага да преекспонираш и да преувеличаваш, вкл. и да лъжеш. Ако си стоиш кротичко и се държиш нормално, нищо няма да стане. Трябва да казваш, че джипът е 22, че разполагаш с много пари, че ще има много дрехи и екскурзии, че вярваш в голямата любов, че си много влюбен и си готов да я изядеш с парцалите, и т.н., тогава успехът е сигурен.

        Това ми го потвърди и един приятел - лошо момче. Участва във филмови продукции като статист или охрана.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение
          Мъжете лъжат много по-често от жените за сексуалния си опит. Това е свързано с потребността им да подчертаят мъжествеността си като ключов елемент на самочувствието и самоуважението си. Представителите на силния пол също така са склонни да манипулират с неистини деца и представители на властта, а ако бъдат разкрити, се оправдават с въздействия и обстоятелства от социалната среда. Мъжете по принцип лъжат много по-често от жените и демонстрират увереност, че го правят много по-умело от тях.
          Мъжете лъжат повече, защото това им е основния механизъм за манипулация, чрез изкривяване на информацията. Жените просто манипулират основно чрез емоция- от майката до съпругата.

          Коментар




          • Коментар


            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
              Не знам какво искат ама знам какво получиха.
              Само пропускаш фактЪТ,че този тренд е дело на мъже ! ФеминизмЪТ тоже , равенството между половете тоже и т.н. !

              Коментар


              • Не знам какво искат ама знам какво получиха.
                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение
                  Мъжете лъжат много по-често от жените за сексуалния си опит. Това е свързано с потребността им да подчертаят мъжествеността си като ключов елемент на самочувствието и самоуважението си. Представителите на силния пол също така са склонни да манипулират с неистини деца и представители на властта, а ако бъдат разкрити, се оправдават с въздействия и обстоятелства от социалната среда. Мъжете по принцип лъжат много по-често от жените и демонстрират увереност, че го правят много по-умело от тях.
                  Е та какво му е учудващото на това?Жените само да поискат и могат да правят секс, с които си мъже харесат.Докато за мъжете е доста по-трудно.А и жените се впечатляват от мъже с богат сексуален опит.
                  А на жените все си им вторият.Така че и двата пола лъжат на тая тема.
                  Но като цяло жените лъжат много повече и по-умело от мъжете.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                    Знаех, че точно това ще родиш , Мире, предсказуем си - сменяй тактиката!
                    Защо да я сменям?Жените точно такъв отговор очакват.

                    Коментар


                    • Мъжете лъжат много по-често от жените за сексуалния си опит. Това е свързано с потребността им да подчертаят мъжествеността си като ключов елемент на самочувствието и самоуважението си. Представителите на силния пол също така са склонни да манипулират с неистини деца и представители на властта, а ако бъдат разкрити, се оправдават с въздействия и обстоятелства от социалната среда. Мъжете по принцип лъжат много по-често от жените и демонстрират увереност, че го правят много по-умело от тях.
                      Силният пол лъже по-често и с увереност, че го прави по-умело. Жените пък, хванати в неистина, изпитват страх и паника, разкрива в книга криминалният психолог д-р Мария Стойчева Детекторът на лъжата разкри над 100 убийци  Мъжете лъжат много по-често от жените за сексуалния си опит. Това е свързано с потребността им да подчертаят мъжествеността

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Правилно поставеният пълен член е най-важното нещо.
                        Знаех, че точно това ще родиш , Мире, предсказуем си - сменяй тактиката!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                          Оставих ти го за домашно . А ти си прегледай членуването и интервалите между думата и препинателния знак в почти всички постове, пък и Айнщайн трябва да позлорадства - виж ква съм грижовна
                          Правилно поставеният пълен член е най-важното нещо.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Бедният брoкер Разгледай мнение

                            прав си, кака е пропускала занятия на село,
                            снего кат падне у Монтанско, училище нема,
                            ама, не бъди придирчив толкова,
                            за канторите какво, има си хора, дето чистят и дето са секретари,
                            срамна работа - нема


                            Виж как си знаеш

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              Пред в трябваше да сложиш запетая.
                              Аз не съм работил в големи адвокатски кантори, ама също следя много за правописа и пунктуацията.
                              Оставих ти го за домашно . А ти си прегледай членуването и интервалите между думата и препинателния знак в почти всички постове, пък и Айнщайн трябва да позлорадства - виж ква съм грижовна

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                                Пред в трябваше да сложиш запетая.
                                Аз не съм работил в големи адвокатски кантори, ама също следя много за правописа и пунктуацията.
                                прав си, кака е пропускала занятия на село,
                                снего кат падне у Монтанско, училище нема,
                                ама, не бъди придирчив толкова,
                                за канторите какво, има си хора, дето чистят и дето са секретари,
                                срамна работа - нема

                                Коментар

                                Working...
                                X