IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

    Не му давам съвет да остане сам,а да не се обвързва с жени с деца. Това е най-лошият вариант за един мъж .По-добре да стои сам,защото винаги може да срещне подходяща жена, отколкото да се обвърже с жена с дете. Откъде накъде ще гледа чужди деца?Който ги е правил да си ги гледа.
    Ама, Евго ,по-млад няма да става ,а ще става по-стар и вече свободните жени без деца намаляват драстично. Да не говорим ,че явно жените не го харесват или одобряват и до сега. Шансовете му да си намери жена намаляват в геометрична прогресия с големи изисквания.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

      Много се съмнявам като чета какви съвети му даваш да си намери дори любовница за съпруга - Абсурт !
      Дори и сега му казваш ,че е по-добре да кука сам, ами ако това е добър съвет ,аз не знам какъв е лошия !!!
      Не ми се спори защото всеки има глава на раменете си и да мисли с нея.
      Не му давам съвет да остане сам,а да не се обвързва с жени с деца. Това е най-лошият вариант за един мъж .По-добре да стои сам,защото винаги може да срещне подходяща жена, отколкото да се обвърже с жена с дете. Откъде накъде ще гледа чужди деца?Който ги е правил да си ги гледа.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

        По-добре сам,отколкото с жена с дете. Най-голямата глупост е един мъж да отделя финанси, време и нерви ,за да отглежда чужди деца. По-добре да подпомага племенниците си.
        И ако спазва съветите ми няма да има проблем да си намери жена.Без деца.
        И аз съм на този принцип - тя си е правила кефа с бащата на детето и после те трябва да си носят отговорностите.

        Детенцето не е моя отговорност, за да очакват от мен да го гледам. То си има баща.


        Ратко, французинът изглежда пичага, млад е и двамата продават пици (и закуски?) там.



        Аз питах Михаелис от златната тема какво мисли за дебеланката. Изпратих му снимки. И той ми каза:

        "Не я одобрявам. Ниет. Има готини дебели, тази обаче не е от тях."

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

          По-добре сам,отколкото с жена с дете. Най-голямата глупост е един мъж да отделя финанси, време и нерви ,за да отглежда чужди деца. По-добре да подпомага племенниците си.
          И ако спазва съветите ми няма да има проблем да си намери жена.Без деца.
          Много се съмнявам като чета какви съвети му даваш да си намери дори любовница за съпруга - Абсурт !
          Дори и сега му казваш ,че е по-добре да кука сам, ами ако това е добър съвет ,аз не знам какъв е лошия !!!
          Не ми се спори защото всеки има глава на раменете си и да мисли с нея.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Онзи чичо беше богат, джипката му струва колкото малък апарт в СФ.

            За една друга, с която се запознах по ф.б. Преди 8 г. тя беше на 24 г, дебеличка, работеше в сладкарски цех. Искаше да ми идва на гости и е фурия.

            Обаче ме отказа това, че пишеше много глупости по фейсбук, продава си пердетата онлайн, пише колко е прекрасна, а колко е несправедлив живота към нея. Пишеше: "Като не ни харесват, да ни ядат дебелите дупета".

            И отклоних поканата й за гостуване у нас. Тя обаче е фурия и пристанала на някакъв французин, от който не беше доволна, биел я (ние чатихме после). В момента е омъжена за млад французин, но нямат деца.


            Дъри, интересен момент е, че жените, с които съм искал да имаме нещо общо, но не е станало, си остават моми. Така че не е в моя телевизор повредата.
            тоя французин да не е от алжир
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

              С такива съвети ще си седи вечно сам и ще кука в двустайният си апартамент. Не му правиш услуга с такива съвети да знаеш !!!
              По-добре сам,отколкото с жена с дете. Най-голямата глупост е един мъж да отделя финанси, време и нерви ,за да отглежда чужди деца. По-добре да подпомага племенниците си.
              И ако спазва съветите ми няма да има проблем да си намери жена.Без деца.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение



                Дъри, интересен момент е, че жените, с които съм искал да имаме нещо общо, но не е станало, си остават моми. Така че не е в моя телевизор повредата.
                Ето и друг проблем, искаш да имаш нещо общо с неподходящи жени. Дори и дебеланката се е омъжила при това за чужденец, а ти не си искал да се срещнеш с нея. Повредара си е точно в твоя телевизор


                Коментар


                • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                  И какво му е старото?Имам приятел на 49 години, гаджето му е на 24.И чакат дете. Не че задължително Евго трябва да търси някоя толкова млада, но жени в 30-е си години биха били идеална партия.
                  А трябва да е най-големият балък,та да отглежда чужди деца.
                  С такива съвети ще си седи вечно сам и ще кука в двустайният си апартамент. Не му правиш услуга с такива съвети да знаеш !!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                    И какво му е старото?Имам приятел на 49 години, гаджето му е на 24.И чакат дете. Не че задължително Евго трябва да търси някоя толкова млада, но жени в 30-е си години биха били идеална партия.
                    А трябва да е най-големият балък,та да отглежда чужди деца.
                    +100

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                      за тая на еснафския чичо ли
                      Онзи чичо беше богат, джипката му струва колкото малък апарт в СФ.

                      За една друга, с която се запознах по ф.б. Преди 8 г. тя беше на 24 г, дебеличка, работеше в сладкарски цех. Искаше да ми идва на гости и е фурия.

                      Обаче ме отказа това, че пишеше много глупости по фейсбук, продава си пердетата онлайн, пише колко е прекрасна, а колко е несправедлив живота към нея. Пишеше: "Като не ни харесват, да ни ядат дебелите дупета".

                      И отклоних поканата й за гостуване у нас. Тя обаче е фурия и пристанала на някакъв французин, от който не беше доволна, биел я (ние чатихме после). В момента е омъжена за млад французин, но нямат деца.


                      Дъри, интересен момент е, че жените, с които съм искал да имаме нещо общо, но не е станало, си остават моми. Така че не е в моя телевизор повредата.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                        Ето, първи проблем. Жените, няма да дойдат на вратата ти у вас. Излез, винаги сме ти писали да си намериш хоби където има хора, върви на екскурзии, хайде куче не искаш да си вземеш ,но върви в парка на разходка, обади се на стари съученици за да увеличиш приятелската си листа. Ходи с приятели на почивки ,а не само на вилата с вашите. Някакви такива работи ,но не ходи само на работа и после в къщи. Друго което винаги съм искала да ти напиша, а може и да съм ги писала,де, увеличи възрастта на жената. На 44 год. си и да ти кажа за 30 - 35 год. си вече стар, поне за повечето жени на тази възраст. Трябва да осмислиш и връзка на жена с дете /а , децата са радост независимо дали са само нейни или общи, не бъди егоист !
                        И какво му е старото?Имам приятел на 49 години, гаджето му е на 24.И чакат дете. Не че задължително Евго трябва да търси някоя толкова млада, но жени в 30-е си години биха били идеална партия.
                        А трябва да е най-големият балък,та да отглежда чужди деца.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Имам малко контакти и за това не става.

                          Днес мислех да ви разкажа за една мадама от морето, но нещо не тръгна хубаво дискусията...........
                          Ето, първи проблем. Жените, няма да дойдат на вратата ти у вас. Излез, винаги сме ти писали да си намериш хоби където има хора, върви на екскурзии, хайде куче не искаш да си вземеш ,но върви в парка на разходка, обади се на стари съученици за да увеличиш приятелската си листа. Ходи с приятели на почивки ,а не само на вилата с вашите. Някакви такива работи ,но не ходи само на работа и после в къщи. Друго което винаги съм искала да ти напиша, а може и да съм ги писала,де, увеличи възрастта на жената. На 44 год. си и да ти кажа за 30 - 35 год. си вече стар, поне за повечето жени на тази възраст. Трябва да осмислиш и връзка на жена с дете /а , децата са радост независимо дали са само нейни или общи, не бъди егоист !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            Имам малко контакти и за това не става.

                            Днес мислех да ви разкажа за една мадама от морето, но нещо не тръгна хубаво дискусията...........
                            Ако ще пишеш, че е меркантилна еснафка, която не ти е дала "розичката" си ама я дава на някви мачовци, не се хаби....
                            Евго, разбери, че проблема е в теб и никоя жена не ти е виновна.
                            Тук в темата многократно ти е казвано да ходиш на места с много жени. От началото на годината все започваш с танците и все от следващата седмица, това малко като с диетите...
                            90 % от хората тук се опитваме да ти помогнем, но това няма как да стане, ако ти не искаш.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              Имам малко контакти и за това не става.

                              Днес мислех да ви разкажа за една мадама от морето, но нещо не тръгна хубаво дискусията...........
                              Затова трябва да ходиш на места,където има жени.Най-добре в нощни клубове, като там най-лесно може да завържеш контакт. Сега лятото ходи и на плажове в града , на морето или в спа хотели .Може да забиеш и някоя чужденка.И най-важното е да не се притесняваш да ги заговаряш .Изобщо не трябва да ти пука дали ще те отреже .Отиваш при следващата.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                Имам малко контакти и за това не става.

                                Днес мислех да ви разкажа за една мадама от морето, но нещо не тръгна хубаво дискусията...........
                                за тая на еснафския чичо ли
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X