IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    Точно това не искам. Както и всички мои разведени приятели. Писнало им е от жени с мнение и не бързат да се оженят повторно.
    Еми други страхливци, които минават на ръкоделие.

    То, за да се ожениш повторно си иска качества, ако ги нямаш …

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Не трябва да ти пука дали ще е твоя или не.Щото жени много и ако един мъж знае какво искат жените няма да му е проблем да си намери жена.А ако жената намери мъж,който отговаря на критериите й тя ще е негова за цял живот.
      Принципно е така, но и мъжът трябва да си дава сметка, че годините при нас също си вървят, така и колелото се върти. Залитайки в крайности, с цел да се демонстрира, че не цепи басма на никоя, може да загуби ценен човек. Умереност трябва да има.

      За себе си съм осъзнал, че от спокойствието и баланса не съществува по-голяма сила. Ако трябва да направим аналогия с физиката дори - много по-трудно е да изведеш нещо извън покой, отколкото да пренасочиш сила или движещ се предмет. Та в тоя ред на мисли и при мъжете - този който си стои на мястото, без много да подскача, обикновено е ядрото. Останалите просто гравитират около него. Респективно, когато някой атакува ядрото, излита извън орбита.


      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

        Както бях чел някъде - жената не е твоя, просто е твой ред.
        Не трябва да ти пука дали ще е твоя или не.Щото жени много и ако един мъж знае какво искат жените няма да му е проблем да си намери жена.А ако жената намери мъж,който отговаря на критериите й тя ще е негова за цял живот.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          Точно.Но естествено трябва да има и властно отношение, щото и на принц Хари и Джони Деп ги почитат десетки и стотици милиони по света, ама жените им си изгубиха уважението към тях.

          "Властното" ти отношение "работи" при тази (конкретно) дама, с която живееш. Това (твое) отношение ще "работи", точно до тогава, докато на нея не й стане неизгодно. В тоя момент - само от нейното желание (или решителност по някакви причини) - зависи - тя да прати да развиваш теориите си при друга...

          Може да развиваш (като латерна) и други свои теории. Тя е човекът, който решава до кога да търпи твоята "властност".

          Другите, при които ще опиташ колко си "властен" - ще ти "белят яйце", разбира се. Има да ти.угаждат и да ти правят поклони - пропорционално на възрастта ти - вЕрвай в това!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

            +++
            И да я закара в кръчмите в които го знаят и го глезят
            Точно.Но естествено трябва да има и властно отношение, щото и на принц Хари и Джони Деп ги почитат десетки и стотици милиони по света, ама жените им си изгубиха уважението към тях.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              Авторитетът и общественото положение, което мъжът има,също е много важно за отношението на жените към него.Затова е добре жената да посети работна обстановка на мъжът й и да види какво му е положението ,позицията и авторитета там. А не и хал хабер да си няма кой е и каква стойност има в обществото. Същевременно ако колеги или приятели си правят шеги с мъжът,макар и добронамерени, те го принизяват в нейните очи.
              +++
              И да я закара в кръчмите в които го знаят и го глезят

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                Напълно съм съгласен. За да се поддържа огъня, трябва жената да се предизвиква да инвестира постоянно във връзката. Иначе е много вероятно мъжът да се превърне в ненужен трофей.

                Огънят, който споменах при младежите най-лесно се поддържа в големи компании, където мъжът има статус. Така не му се налага да полага особени усилия, тъй като постоянно текат валидации, че жената е направила добра сделка и ако не слуша, може да загуби.

                Виж при мъжете, които не са лидери в такива групи вече предполагам е по-сложно. Но ако се реални алфи, а не напудрени, това не трябва да представлява особен проблем. Но определено да се раздават шамари наляво-надясно не е вариант.
                Авторитетът и общественото положение, което мъжът има,също е много важно за отношението на жените към него.Затова е добре жената да посети работна обстановка на мъжът й и да види какво му е положението ,позицията и авторитета там. А не и хал хабер да си няма кой е и каква стойност има в обществото. Същевременно ако колеги или приятели си правят шеги с мъжът,макар и добронамерени, те го принизяват в нейните очи.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                  Мне , според мен ,пренебрегването на женските сигнали не е проблема,щото те в голямата си част са като ехо локация за тестване на мъжа , излизането извън собствения му център , на мъжа ,там е проблема . Жената може да дойде , може и да си отиде , нейна воля .
                  Както бях чел някъде - жената не е твоя, просто е твой ред.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                    Статуса на мъжа дава голямо предимство при избора на жени.Но това предимство е временно. При дълготрайна връзка само статуса няма да задържи уважението на жената.
                    И при Деп ,и при принца те са изгубили уважението на жените до себе си .Хари тръгна срещу семейството си,за да угоди на една фльорца и тя го презира заради това.Както и Деп е позволил оная да прави сцени без изобщо да реагира .
                    Така че мъжът трябва постоянно да си завоюва уважението на жената в една връзка. Но ако не си действително лошо момче ще трябва да влагаш доста актьорско майсторство и да се държиш като такъв. Гледай филма "Всичко е любов "как трябва да се държи един мъж с жените.
                    И при мен не се получават нещата на 100 процента,щото и аз не съм лошо момче.Но поне се опитвам да играя роля на такъв до известна степен.
                    Напълно съм съгласен. За да се поддържа огъня, трябва жената да се предизвиква да инвестира постоянно във връзката. Иначе е много вероятно мъжът да се превърне в ненужен трофей.

                    Огънят, който споменах при младежите най-лесно се поддържа в големи компании, където мъжът има статус. Така не му се налага да полага особени усилия, тъй като постоянно текат валидации, че жената е направила добра сделка и ако не слуша, може да загуби.

                    Виж при мъжете, които не са лидери в такива групи вече предполагам е по-сложно. Но ако се реални алфи, а не напудрени, това не трябва да представлява особен проблем. Но определено да се раздават шамари наляво-надясно не е вариант.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение
                      Вкусове разни.
                      Днес в Испания има мн важни избори.
                      Според повечето проучвания победител ще е консервативната Народна партия, а като вероятен коалиционен партньор се смятат националистите от Вокс.
                      Най-после да има шанс да се изчистят малко улиците от всякаква жмел, поне почивките да ни са приятни.
                      Както и спиране на неолибералния уклон от Педро.
                      Deep state нарочно изпусна Турция, дано изпусне и eSpana.

                      Мъжете няма да избягат за един ден, ти гласува ли изобщо ?

                      п.п.Педро напомпа икономката заради изборите, сега нещата ще станат малко трудни.
                      Last edited by Бедният брoкер; 23.07.2023, 18:59.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Статуса на мъжа дава голямо предимство при избора на жени.Но това предимство е временно. При дълготрайна връзка само статуса няма да задържи уважението на жената.
                        И при Деп ,и при принца те са изгубили уважението на жените до себе си .Хари тръгна срещу семейството си,за да угоди на една фльорца и тя го презира заради това.Както и Деп е позволил оная да прави сцени без изобщо да реагира .
                        Така че мъжът трябва постоянно да си завоюва уважението на жената в една връзка. Но ако не си действително лошо момче ще трябва да влагаш доста актьорско майсторство и да се държиш като такъв. Гледай филма "Всичко е любов "как трябва да се държи един мъж с жените.
                        И при мен не се получават нещата на 100 процента,щото и аз не съм лошо момче.Но поне се опитвам да играя роля на такъв до известна степен.
                        Чакайки 6г за нещо си , си минал покрай лошото момче .... Филми , клипчета и прочие не помагат

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                          Тук няма да се съглася. Статуса има огромно значение, защото дава възможност за избор. Докато на един средностатистически мъж ще му е трудно да си намери друга атрактивна жена. При тези с висок статус винаги има налична алтернатива. Точно за това намеквам, че статуса не е нужно да върви ръка за ръка с демонстрациите колко сме "вървежни" и т.н. Ако отсрещната страна не го осъзнава, то проблема е в нейния телевизор и очевидно не е добра партия.

                          В случая с Джони Деп и принц Хари, става въпрос за манипулация. Не съм и много учуден предвид факта, че единия е актьор(колкото и да съм му фен), а другия е израснал със златна лъжица в устата, че двамата са лесна плячка точно за такъв тип златотърсачки. Въпреки статуса им.

                          Номера е да се прецени навреме какъв човек стои отсреща, за да не се налага да тропаме по масата. И то стигне ли се дотам, то в повечето случаи е безуспешно.
                          Статуса на мъжа дава голямо предимство при избора на жени.Но това предимство е временно. При дълготрайна връзка само статуса няма да задържи уважението на жената.
                          И при Деп ,и при принца те са изгубили уважението на жените до себе си .Хари тръгна срещу семейството си,за да угоди на една фльорца и тя го презира заради това.Както и Деп е позволил оная да прави сцени без изобщо да реагира .
                          Така че мъжът трябва постоянно да си завоюва уважението на жената в една връзка. Но ако не си действително лошо момче ще трябва да влагаш доста актьорско майсторство и да се държиш като такъв. Гледай филма "Всичко е любов "как трябва да се държи един мъж с жените.
                          И при мен не се получават нещата на 100 процента,щото и аз не съм лошо момче.Но поне се опитвам да играя роля на такъв до известна степен.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                            Засичам сериозен проблем на тема “уважение” при тебе.

                            Отзад си прозира просто страх. Страх от стабилни силни жени с мнение.

                            Бе няма да те изядат бе, Мире. Карай го по/лежерно. Не е нужно да се правиш на маймуна, за да те “уважават”.
                            Точно това не искам. Както и всички мои разведени приятели. Писнало им е от жени с мнение и не бързат да се оженят повторно.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                              Виж като не пия нещо охлаждащо в жегите, как пропускам съществената информация

                              Така погледнато, да. Но в действителността мъжете сме склонни да пренебрегваме женските сигнали, че нещата отиват у киреча. От там идват проблемите.
                              Мне , според мен ,пренебрегването на женските сигнали не е проблема,щото те в голямата си част са като ехо локация за тестване на мъжа , излизането извън собствения му център , на мъжа ,там е проблема . Жената може да дойде , може и да си отиде , нейна воля .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                                Не бре , Мирко има в предвид ,че статуса на дадения мъж не му осигурява автоматично безоблачно бъдеще с дадена мома ! И е прав !
                                ПП Но отново ще кажа ,че на думи всичко е лесно . В действителност не съвсем да не кажа ИЧ .
                                Всичко е лесно, действителността е илюзия.

                                Коментар

                                Working...
                                X